Opisz krótko swój dzień po angielsku
Wracam o 15.00 ze szkoły i robię zadania.. 2017-03-26 14:04:16; napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów.. Po obiedzie mam czas wolny.. She has grey hair and wrinkles all over her face.Cczy mogłby ktoś przetłumaczyć to : Moim hobby jest muzyka.. zadanie dodane 15 grudnia 2015 w Język angielski przez użytkownika wojtek58096 ( -100 ) [Szkoła podstawowa] 0 głosówObiad mam o 15:15.. Co robiłeś?. w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03; opisz jeden dzień z wakacji po angielsku 2010-09-06 17:42:09; Opisz swój dzień po angielsku kl 4 2012-04-12 18 .Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Opisz swój dzień - minimum.. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. zadanie dodane 20 lutego 2013 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]Wstaję o godzinie 6.30, myję się i jem śniadanie.Następnie idę do pokoju sprawdzam czy mam odrobione wszystkie lekcje.. Dlatego, przyda nam się również lista spójników, które możemy wykorzystać w tekście opisującym nasz dzień.Opis wakacji po angielsku: wstęp.. To nic trudnego!. oglądam ulubione seriale .Wady i zalety pracy nastolatków w wakacje.. potem staram się szybko posprzątać mieszkanie,odkurzam,wycieram meble, zmywam naczynia..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

0 głosów.. 26 lis 2013 .Napisz e-mail do przyjaciółki opisujący twój wczorajszy dzień.Po angielskua 2011-02-05 11:01:54 Napisz list po angielsku .Możemy opisać siebie, a także inną osobę - na przykład możemy opisać przyjaciela.Opisując osobę po angielsku będziemy brać pod uwagę wygląd zewnętrzny (external appearance), kształt twarzy (face shape), kolor oczu (eye color), cechy charakterystyczne (distinctive features .Osoby po angielsku.Przetestuj się w naszych ćwiczeniach online.Zadanie: napisz opis swojego przyjaciela po angielsku opisz jego Rozwiązanie: moja przyjaciółka ma na imię weronika jej włosy są koloru brązowego i są krótkie ma Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w .Przykład opisu babci po angielsku z tłumaczeniem Opis babci po angielsku - wzór.. A potem możemy wspomnieć o naszej rodzinie, kim są nasi rodzice, czym się zajmują.Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy ..

Opisz swój dzień!!!

Chodzi mi o napisanie listu a angielskiego w czasie past simple w około 10 zdaniach.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: !. Gdzie byłeś?. My school day starts at 8 a.m.Opisz swój dzień po angielsku.Prosze szybko bo mam na jutro.. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:SkuLL0987.. I was born on December 12th in Lublin, but I live with my parents and two younger sisters in Warsaw now.Po angielsku.Nazwy przedmiotów szkolnych po angielsku Jesteś tutaj: Home - Blog , Blog angielski - Nazwy przedmiotów szkolnych po angielsku Zapewne pamiętacie swój pierwszy dzień w szkole (ja pamiętam) i możliwe też, że pamiętacie swoją pierwszą lekcję angielskiego (tego akurat osobiście nie pamiętam).Aby utrwalić sobie nazwy .Przykładowy opis po angielsku - moje hobby.. Codziennie wstaję o6rano.. gdy jest zimno oglądamy telewizję.. Opisując siebie po angielsku zazwyczaj zaczynamy od wieku, miejsca zamieszkania i tego czym się zajmujemy.. menu profil .. dziennika Kartka z pamiętnika miłość napisz kartkę z dziennika napisz kartkę z pamiętnika napisz opowiadanie opis dnia opisz swój dzień w średniowieczu.Przykładowy opis siebie po angielsku.. to znaczy po angielsku, kilka zdań może być ok.10 zdań nie mniej np. rano wstaje o 6. jem śniadanie i idę do szkoły..

Opisz swój typowy dzień!

Czytaj całośćJak powinno wyglądać wypracowanie po angielsku - budowa.. (Opisz trzy swoje ulubione programy po Angielsku).. następnie szykuję obiad.po obiedzie gdy jest ładna pogoda idę razem z rodziną na spacer.. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. Opowiadanie w 1 os.: Najgorszy dzień w życiu.. charakterystyka dramat długie formy wypowiedzi po angielsku Henryk Sienkiewicz ignacy krasicki.goethe jak napisać wypracowanie jak pisać wypracowanie maturalne Jan kochanowski juliusz słowacki matura matura pisemna z angielskiego matura .Zadanie: napisz po angielsku 10 zdań o .. Nie mogą to być pojedyncze zdania, każde na inny temat.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Opisz krótko swój dzień w szkole po angielsku .. Nasz opis dnia po angielsku musi być spójny.. Opisz swój dzień po angielsku (10 zdań) proszę tylko nie przez żadne tłumacze.Potrzebuję na dzisiaj !. Wide windows brighten up the .Przykład opisu przyjaciela po angielsku z tłumaczeniem Opis przyjaciela po angielsku - wzór.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. !Opis siebie po angielsku: podsumowanie.. Czyli o której godzinie wstajesz,co robisz po wstaniu,kiedy wracasz ze szkoły,co robisz po szkole itp. zadanie dodane 1 listopada 2016 w Język angielski przez użytkownika Sandra Drążewska [Szkoła podstawowa] angielskiZadanie: opisz swój typowy dzień po polsku a następnie to Rozwiązanie: mam na imię ania tu podasz swoje imię i mam 12 lat wiek też podasz swój dzień Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Przykład opisu domu po angielsku z tłumaczeniem Opis domu po angielsku - wzór..

Napisz list opisujący twój niezwykły dzień po angielsku.

I was very excited when I heard the news.Opisz krótko swój dzień w szkole po angielsku .. Chciałabym żeby to był jakiś kreatywny opis ;) Min 6 zdań a max 15. przygotowuję śniadanie rodzinie.. Następnie, przechodzimy do opisania wyglądu zewnętrznego czyli naszego koloru włosów, oczu, wzrostu.. coś takiego pomóżcie z góry dziękujęPrzykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.. potem wspólnie przygotowujemy kolację.. Opisz swój dzień!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt