Napisz autocharakterystykę siebie
Należy pamiętać o przecinkach i kropkach.. Przedstawienie cech charakteru, usposobienia i upodobań.. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.. Zasady: - należy zacząć od swoich danych typu: imię, nazwisko, wiek, miejsce.Jak napisać Autocharakterystykę?. Interesuje mnie wszytko, co się dzieje wokół mnie.. Niepojęty przypadek jak każdyAutocharakterystyka - „Jestem kim jestem.. 6.Autocharakterystyka - plan - Przedstawienie.. Trudności i „zakręty" utwierdzają mnie tylko w przekonaniu, że zmierzam we właściwym kierunku.Nazywam się Weronika Michalska i w kwietniu tego roku skończyłam 16 lat.. Aby napisać autocharakterystykę, warto się zastanowić nad tym, co o sobie chce się powiedzieć innym .. właśnie piszę książkę.. Odpowiedziec na pytania: Co w sobie lubię najbardziej, a czego nie toleruję?. Uważacie, że mnie znacie, ale się mylicie, bo to, co siedzi w mej .- autocharakterystyka (opis samego siebie).. Jestem także osobą bardzo skrytą i zamkniętą w sobie.. ^.^ Napisz autocharakterystykę siebie.Napiszcie np.o sobie mi tylko chodzi o to ja to zaczać i wogule ;p Pilnie to porzebuję ;dPonad to uparcie dążę do wyznaczonego sobie celu, nawet po trupach.. Mimo, iz wielu z was myśli, że nie jestem nikim specjalnym to spójrzcie na siebie, swoje życie, czyż ono nie jest szare i smutne, przytłoczone miejskim przepychem..

... napisz autocharakterystykę.

Jestem dumny z siebie, ponieważ „jak obiecam to dotrzymam słowa", umiem do-trzymać tajemnicy .Plis to na dzis napisz autocharakterystykę, samej siebie średniej długości włosy,brązowe, niebieskie oczy, 170 cm wzrost,średniej postawy,( lubię jezdzic na rowerze, i grac w siatkę ) mam 2 rodzenstwa, .. rozwinąc plis napisz mi : ** to na jutro ;)Monika Warzywoda - Rock Przedmiot: język polski Klasa II gimnazjum TEMAT: Co potrafię o sobie powiedzieć?. uczeń potrafi: • wyjaśnić pojęcie autocharakterystyka, • zredagować charakterystykę kolegi/koleżanki z ławki, • zredagować autocharakterystykę, • wytłumaczyć .Jak napisać autocharakterystykę ?. Należy pamiętać o przecinkach i kropkach.. Charakterystyka ma być całościowym opisem, dlatego należy zwrócić uwagę na wszystkie cechy postaci, również te nienazwane wprost.. Następną wadą jest nałóg komputerowy.. Ambitnie dążę do postawionych sobie celów.. Uważam, że ciężko jest patrzeć na siebie obiektywnie, myślę, że nawet jest to niemożliwe.. W trzeciej kolejności przedstawię moje zainteresowania - a jestem dosć wszechstronnym człowiekiem więc będzie tego dużo.. Cechują mnie jeszcze otwartość i szczerość.. Przed opisem warto zastanowić się nad zakresem treściowym i zgromadzić odpowiedni materiał:Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Napiszcie o sobie autocharakterystykę.•Autocharakterystyka to inaczej charakterystyka samego siebie, prezentacja własnych cech i upodobań..

^.^ Napisz autocharakterystykę!

Dumny jestem z tego, że mogę o sobie powiedzieć, że jestem uczciwy, co nieczęsto zdarza się młodym i nie .Napisz autocharakterystykę, której mottem będą słowa Wisławy Szymborskiej: Jestem kim jestem.Niepojęty przypadek jak każdy przypadek.. Następnie nie należy powtarzać słów, nie pisać tylko "jestem''.. Może przyjąć różne formy, tj. napisać ją można w formie listu, fragmentu pamietnika itd.. Motto: „Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.". Uwielbiam wszelkiego rodzaju wycieczki.. Autocharakterystykę należy zawsze zacząć od akapitu.. Uczęszczam do liceum ogólnokształcącego, wybrałam klasę o profilu biologiczno-chemiczno-fizycznym, w Kielcach, gdzie urodziłam się i mieszkam.Autocharakterystyka to inaczej charakterystyka samego siebie.. Autocharakterystykę należy zawsze zacząć od akapitu.. Zasady: - należy zacząć od swoich danych typu: imię, nazwisko, wiek, miejsce.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz autocharakterystykę!. Co wyraża moja mimika i sposób poruszania się?Napisanie autocharakterystyki jest rzeczą bardzo trudną.. Zrób plan swojej wypowiedzi.. We wstępie autocharakterystyki przedstawiamy się, piszemy, kim jesteśmy, przekazujemy podstawowe informacje na swój temat (imię, ewentualnie nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania, czym się zajmujemy, można ewentualnie podać informacje o naszej rodzinie, rodzicach czy rodzeństwie).Jestem uparta..

Aby właściwie napisać autocharakterystykę, należy: 1.

Jestem uczennicą pierwszej klasy Gimnazjum nr 27 w Krakowie.. Zgromadź wszystkie informacje o sobie.. Ponadto, dzięki tej cesze mojego charakteru, nie zawracam z obranej przez siebie drogi.. 2.Napisz autocharakterystykę, której mottem będą słowa Wisławy Szymborskiej:"Jestem kim jestem.. Kolejne elementy charakterystyki powinny logicznie wynikać z siebie, a opis ma dać kompleksowy obraz postaci.Napisz autocharakterystykę , której mottem będą słowa.. - rozwiązanie zadania .. Jestem dziewczyną średn.. Dla każdego staram się być miła, wprawdzie nie zawsze mi się to udaje, ale liczą się dobre chęci.. Gdy mam tylko wolną chwilę wchodzę do internetu i szukam tego co mnie interesuje.. • Napisz autocharakterystykę, której mottem będą słowa Wisławy Szymborskiej „Jestem kim jestem.. Napisz autocharakterystykę, której mottem będą słowa Wisławy Szymborskiej: zadanie dodane 21 listopada 2010 w Język polski przez użytkownika zuzka (460) [Gimnazjum]Autocharakterystyka moja własna charakterystyka napisz swoją charakterystykę moja autocharakterystyka scharakteryzuj sam siebie Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Jak napisać autocharakterystykę?. Nie ograniczaj się do wyliczenia swoich cech..

Charakterystyka własnej osoby, samego siebie.

Jestem osobą szczerą i można ze mną porozmawiać oraz zwrócić się do mnie o pomoc.. (W. Szymborska) CELE LEKCJI: 1.). Poczytuję to sobie za zaletę, bo dzięki temu mogę m.in. kontynuować naukę w wybranym przez siebie gimnazjum.. Zamknij.. Wiem, że to źle, ale taka już jestem.Poznajemy siebie - autocharakterystyka.. Gdy ktoś poprosi mnie, abym coś dla niego zrobił, czynię to bez wahania.. Mimo, iz wielu z was myśli, że nie jestem nikim specjalnym to spójrzcie na siebie, swoje życie, czyż ono nie jest szare i smutne, przytłoczone miejskim przepychem.. Uważacie, że mnie znacie, ale się mylicie, bo to, co siedzi w mej głebi jest dla ws .Nazywam się Patrycja Kalisz.. Treść została .Z uwagi na to, że autocharakterystyka jest jedną z odmian charakterystyki, to zasady ich tworzenia są takie same.. Na zadanie domowe mam napisać autocharakterystykę.Jak ją napisać i jakie elementy powinna zawierać?. Chociaż nie wiem czy dam rade ją napisać i czy cos z .Zadanie: napisz autocharakterystykę jestem idealna córką z góry dziękuję za odpowiedzi .. Nie brak też mi wiary w innych i w samą siebie.. autocharakterystyka; zadanie dodane 8 września 2010 w Język polski przez użytkownika niezalogowany .. Gdyby ktoś przed poznaniem mnie najpierw przeczytał moją autocharakterystykę, spodziewałby się przed sobą kogoś całkiem innego, niż jestem w rzeczywistości.Jak napisać autocharakterystykę?. Co chciałbym w sobie zmienić, a czego nie chciałbym w sobie zmienić?. prawda.. nie potrafię rozłożyć sobie zajeć z czego wynika moje wieczne zmeczenie.. Autocharakterystyka.. Nie znoszę kłamstwa i arogancji.. Następnie nie należy powtarzać słów, nie pisać tylko "jestem''.. Bardzo lubie spotykać się z przyjaciółmi.Napisz autocharakterystykę, której mottem będą słowa Wisławy Szymborskiej: zadanie dodane 21 listopada 2010 w Język polski przez użytkownika zuzka ( 460 ) [Gimnazjum] autocharakterystykaZadanie: mam napisać autocharakterystykę na 3 strony formatu a5 plis, to ważne na jutro Rozwiązanie: hmm tyle że jeśli masz napisać autocharakterystykę, to nikt za ciebie jej nie napiszeAutocharakterystyka.. Spróbuj spojrzeć na siebie krytycznie i obiektywnie.. Gdy postawię sobie jakiś cel, za wszelką cenę chcę go zrealizować.. które próbuje pokazywać w no-wej szkole, by zaskarbić w sobie sympatie kolegów i koleżanek..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt