Napisz email do koleżanki ze szkocji
List do przyjaciela z wakacji.. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. Napisz e-mail do kolegi/koleżanki ze Szkocji (80-130 słów) i opisz w nim jakąś ciekawą imprezę sportową, którą oglądałeś w telewizji lub w której uczestniczyłeś.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Napisz pocztówke do kolegi z Anglii: 1.. W e-mailu: - napisz, jaka to była impreza oraz gdzie i kiedy się ona odbyła, - opisz atmosferę panującą podczas tej imprezy,Napisz e-mail do kolegi / koleżanki z Anglii 2016-10-04 22:21:22 Opisz dowolne wydarzenie,w którym uczestniczyłeś / uczestniczyłaś (koncert,festyn, imprezę szkolną itp.)w taki sposób aby był to opis dynamiczny.. Napisz do niej e-mail w którym: -przedstawisz się -napiszesz czym się zajmujesz -wymienisz swoje główne zainteresowania -wyrazisz nadzieję że zostaniecie .Napisz e-mail do kolegi/koleżanki ze Szkocji,w którym: -napiszesz dlaczego ostatnio zmieniłaś swój wizerunek -opiszesz co zmieniłaś w swoim wygladzie -wyjaśnisz jak sie w związku z tym czujesz -zaprosisz kolege/kolezanke do obejrzenia twoich zdjęć na portalu społecznościowym.Sprawdź jak napisać e-mail, jaki jest najpopularniejszy układ wiadomości, zapoznaj się z przykładami..

Mamy napisać emaila do koleżanki po angielsku.

Dlatego jest nieodkrytą krainą nawet dla wielu Brytyjczyków.. Przywitanie - krótki, nieoficjalny zwrot grzecznościowy skierowany do adresata.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. W e-mailu do koleżanki ze Szkocji: -napisz dokąd pojechaliście i dlaczego wasz nauczyciel wybrał to miejsce-Wyjaśnij co tam robiliście i zobaczyliście,-Opisz swoje wrażenia z wycieczki ok. 160 słówNapisz email po angielski.. Wstęp - zdanie, zazwyczaj nawiązujące do poprzedniego listu.. E-mail jest to wiadomość przesyłana drogą elektroniczną od jednego użytkownika Internetu do drugiego.. Napisz do mniej e-mail.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Napisz e-mail do koleżanki ze szkocji ,w którym : Napisz e-mail do koleżanki ze szkocji ,w którym : napisz e-mail do koleżanki ze szkocji ,w którym : - napiszesz dlaczego zmieniłaś swój wizerunek - opiszesz co zmieniłeś w swoim wyglądzie - wyjasnij jak sie w zwiazku z tym czujesz-zaprosisz kolezanke do obejrzenia twoich zdjęć na portalu społecznościowym e-mail oczywiście po .Napisz e-mail do kolegi ze Szkocji w którym: napiszesz dlaczego ostatnio zmieniłeś swój wizerunek,opiszesz co zmieniłeś w swoim wyglądzie,wyjaśnisz jak się w związku z tym czujesz,zaprosisz kolegę do obejrzenia twoich zdjęć na portalu społecznościowymLandrynQa9..

List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!

W e - mailu : * Napisz, jaka to była impreza oraz kiedy się ona odbyła * Opisz atmosferę panującą podczas tej imprezyNiedawno twoja klasa była na wycieczce szkolnej .W e- mailu do koleżanki ze Szkocji : napisz ,dokąd pojechaliście i dlaczego wasz nauczyciel wybrał to miejsce wyjaśnij co tam robiliście i zobaczyliście opisz swoje wrażenia z wycieczki E - mail powinien zawierac 50 słówNiedawno twoja klasa była na wycieczce szkolnej.. Zredaguj list z reklamacją do sprzedawcy, w którym opiszesz powody swego niezadowolenia I sformułujesz żądania (180-280 słów).Pocztówka z angielskiego - posted in Szkoła: Witam wszystkich tutaj zebranych.. Dostałeś odpowiedź od dziewczyny z Irlandii.. Mam tu przed sobą zadanie o takiej treści:Spędzasz ferie zimowe w górach.. Napisz o pogodzie.. Na początku poznałam koleżankę Zosię.. .Podaj kilka informacji o swoim przyjacielu wygląd itp.Napisz jakie cechy charakteru u tej osoby cenisz.Opisz jak spędzacie czas PlS daje najZgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Napisz e mail do przyjaciółki z Anglii, w którym: - poinformujesz ją, że nie będziesz w stanie się spotkać i wyjaśnisz powód, - powiesz jej o swoich planach na najbliższy tydzień i je opiszesz, - zaproponujesz spotkanie w innym terminie,Napisz list do przyjaciela ..

2012-01-13 22:09:16List do kolegi/koleżanki o zimie, świętach lub planach na ferie.

Kasia jest bardzo sympatyczną i miłą osobą,jej włosy są koloru brązowego są bardzo długie, proste i ładne.. Co zazwyczaj robisz.. Napisz do cioci z Anglii pocztówkę, po angielsku proszę pomocy :) !. 2011-09-15 17:35:31Napisz e - mail do koliegi / do koleżanki ze Szkocji ( 80- 130 słów ) i opisz w nim jakąś ciekawą imprezę sportową, którą oglądałeś / oglądałaś w telewizji lub w której uczestniczyłeś / uczestniczyłaś.. Miałem zaledwie parę kroków do morza.. Napisz e-mail do kolegi z Anglii w którym:-opiszesz jak kolega się zmienił,-opiszesz jak czujesz się po spotkaniu,-zaproponujesz wspólne spotkanie z twoim dawnym kolegą, żeby mogli się poznaćSzkocja leży na północy Wielkiej Brytanii, daleko od wielkiego Londynu.. jej oczy są koloru niebieskiego.Jest szczupłej sylwetki.Pod prawym okiem ma mały ale widoczny pieprzyk.. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać.Napisz artykuł na stronę internetową waszej szkoły, w którym opiszesz, na czym polegała Twoja ; 82% Zdrowie (longman) 90% Kupiłeś niedawno telefon komórkowy, z którego nie jesteś zadowolony.. Co robiłaś wczoraj.. Chodziłyśmy codziennie nad morze od rana.. poleca69% Język polski .. Napisz do kolegi/koleżanki ze Szkocji pocztówkę, w której:poinformujesz go/ją, dlaczego wybrałeś/wybrałaś to miejsce na zimowy wypoczynekopiszesz warunki pogodowenapiszesz, jak aktywnie spędzasz czasPodpisz się jako XYZ.Niedawno spotkałeś kolegę ze szkoły podstawowej, który bardzo się zmienił..

100 słów, minimum 50 2013-05-06 19:18:39; napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów.

Co będziesz robić jutro.E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03; Angielski e-mail do koleżanki 2013-09-23 21:07:00; Napisz e-mail do kolegi / koleżanki.Przydatność 65% Zostawiłeś swój adres e-mail na jednej z witryn internetowych dla osób chcących nawiązać korespondencję z rówieśnikami z zagranicy.. Dane tej osoby i nadawcy maja być zmyślone.napisz email do kolegi z niemiec 1.przedstaw jak ubiera sie mlodziez w Polsce i jak ubiera sie do szkoly 2. napisz co rozumiesz pod pojeciem mody i czy moda jest wazna w twoim zyciu 3. czy sugierujesz sie reklama kupujac ubranie 4 zapytaj kolege jakich ubran nie nosi i dlaczegoElementy składające się na e-mail do przyjaciółki lub koleżanki po niemiecku.. Kalisz , 14.. Służy do tego, aby zadać pytanie, przekazać informację, wyrazić swoje zdanie itp.Napisz e-mail do kolegi /koleżanki z Anglii 2016-10-04 22:21:22 Jesteś na tygodniowej wycieczce szkolnej ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt