Napisz email do koleżanki
Wyobraź sobie, że obóz.Sprawdź jak napisać e-mail, jaki jest najpopularniejszy układ wiadomości, zapoznaj się z przykładami.. Pilnie potrzebuje pomocy!. E-mail jest to wiadomość przesyłana drogą elektroniczną od jednego użytkownika Internetu do drugiego.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Właśnie wróciłeś z bardzo udanego widowiska sportowego.Napisz e-mail do koleżanki lub kolegi w którym: a)napiszesz gdzie pojechałaś i z kim na weekend b)jak spędzałaś tam czas c)poleć swojej koleżance to miejsce, jako miejsce wypoczynku Proszę o napisanie po polsku i po angielsku.. Zakopane, 12.02.2011 Na początek chcę Ci przesłać pozdrowienia od Madzi i Kingi.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Napisz do kolegi e-mail do kolegi / koleżanki z kanady w którym opiszesz swój ulubiony zespół muzyczny z Polski 2015-11-16 16:37:56 J.Angielski: Od niedawna uczęszczasz na kurs nauki tańca.. Podobne zadania.Właśnie wprowadziłeś się do nowego domu.. Pilne, proszę o szybką odpowiedź.Napisz do swojego kolegi lub koleżanki email, w którym: - napisz, gdzie byłeś i jakiego rodzaju film widziałeś, - opiszesz swoje mieszane uczucia związane z obejrzanym filmem, - opiszesz wrażenia innych osób, które również widziały ten film.. Na wstępie warto wspomnieć, że e-mail jest elektronicznym odpowiednikiem tradycyjnego listu, dlatego też generalne zasady pisania e-maili są bardzo zbliżone do tych, jakie rządzą listami.Napisz e-mail do koleżanki lub kolegi, w którym poinformujesz, że ta osoba nie zakfalifikowała się do finału konkursu szkolnego..

Od 1 do 1 z 1 .Napisz e-mail do kolegi / koleżanki .

(Poniżej przedstawiony jest przykładowy e-mail do kolegi, na temat twojej ostatniej wizyty w muzeum.. Każdy uczeń może ułożyć go w inny sposób.. Zgłoś nadużycie.. ;) 2012-10-04 21:11:35; Napisz e-mail po angielsku do kolegi/ koleżanki że wygrałem konkurs szkolny MAM TALENT 2011-12 .E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Pierwszy odcinek pomoże Wam napisać po niemiecku zapytanie, ale także dowiecie się jak nawiązać do czegoś, podziękować, czy zakończyć list lub e-mail.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Chciałaby wyjś ć z domu na spacer , na wycieczkę może do kina albo po prostu pogadać.Jesteś zainteresowana to napisz proszę do mnie ja Kobieta 61lat.Napisz email do koleżanki w którym :-opisz zdarzenie w wyniku którego doszło do uszkodzenia i jego skutki -opisz swoje próby naprawienia urządzenia i ich skutki -przeproś i zaproponuj sposób naprawienia szkody -wyraz nadzieję że szkodę da się naprawić a koleżanka nie będzie się gniewać hey anna.Napisz mail do koleżanki, której napiszesz, że słyszałeś że dostała pracę jako kelnerka w Peru.zapytaj jak się dowiedziała o pracy, kiedy zaczyna i jak się dostanie do Peru..

Napisz e-mail do koloegi/ koleżanki po angielsku o hobby ?

Komentarze do zadania.Jeśli zamierzacie napisać list lub e-mail po niemiecku i szukacie pomocnych zwrotów, to poniżej znajdziecie sformułowania przydatne podczas pisania listu lub maila w tym języku.. Poniższe rozwiązanie traktuj jako wzór, na podstawie którego stworzysz swoją wypowiedź pisemną) Wariant męski: Привет, Борис!Napisz e-mail do koleżanki w którym opiszesz swoje ferie: co robiłaś podczas feri, jaka była pogoda, zapytaj się koleżanki jak spędziła ferie, zaproś ją na wakacje do Polski Rozwiązania (0) Dodaj rozwiązanie.. Wyobraź sobie , że jesteś w Californi .. Plis , nie używajcie translatora ziomki , musze dostać z tego dobrą ocene , bo pałe z anglika bd miała , błagam < 3Napisz email do koleżanki w którym : -opisz zdarzenie w wyniku którego doszło do uszkodzenia i jego skutki -opisz swoje próby naprawienia urządzenia i ich skutki -przeproś i zaproponuj sposób naprawienia szkody -wyraz nadzieję że szkodę da się naprawić a koleżanka nie będzie się gniewać będę wdzięczna za pomocwitam mam do napisania e-mail: Po powrocie z podróży piszesz do mieszkającej w Niemczech koleżanki e-mail w którym informujesz ją: -dokąd i jakim środkiem lokomocji pojechałeś, -jak przebiegała podróż i co się nieoczekiwanie wydarzyło, -jak próbowałeś rozwiązać problem i kto ci pomógł,Szukam koleżanki/przyjaciółki ,która podobnie jak ja czuje się czasem samotnie i szuka bratniej duszy..

2012-11-25 17:03:04; Napisz e-mail do nowej koleżanki po angielsku.

Napisz odpowiedź w której podziękujesz za meila, napiszesz czego nie możesz się doczekać,wyrazisz swoje zdanie co do pobytu tam, poinformujesz kiedy zaczyna pracę i jak dostaniesz się do Peru źródło:Napisz list/e-mail do koleżanki/kolegi, w którym zachęcisz do przeczytania książkiPrzypomnij sobie pierwsze dni w gimnazjum i napisz w e-mailu o swoich wrażeniach do kolegi lub koleżanki z byłej klasy.. W e-mailu do kolegi/koleżanki z Anglii napisz: *dlaczego się przeprowadziłeś, *jak wygląda twój nowy pokój, *że chcesz go/ją zaprosić do siebie.. Są bardzo ciekawi, jak Tobie mijają ferie.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Napisz e mail do przyjaciółki z Anglii, w którym: - poinformujesz ją, że nie będziesz w stanie się spotkać i wyjaśnisz powód, - powiesz jej o swoich planach na najbliższy tydzień i je opiszesz, - zaproponujesz spotkanie w innym terminie,Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać e mail-a do przyjaciela lub kolegi po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór e-maila do przyjaciela po niemiecku.. Zobacz również: E-mail po niemiecku do przyjaciółki lub koleżanki i E-mail formalny po niemiecku.List do koleżanki w którym opiszesz przygodę podczas pobytu w górach..

2013-01-13 14:45:25; Napisz e-mail (po angielsku) do koleżanki ze szkolenej wymiany w Angli.

Złagodź ton swojej wypowiedzi za pomocą eufemizmów.Napisz e-mail do koleżanki, która zaczeła palić papierosy.. Służy do tego, aby zadać pytanie, przekazać informację, wyrazić swoje zdanie itp.c) Niektórzy dzielą korespondencję na dwa maile z osobnymi adresatami.. W liście opowiedz o wydarzeni, które pokazuje, że niezależnie od sytuacji trzeba zawsze mówić prawdę.. W mailu: skrytykuj jej postępowanie, podaj niebezpieczeństwa związane z paleniem, napisz, co robisz dla zdrowia, zachęć do jak najszybszego zerwania z nałogiem.. Pisanie e-maila po angielsku..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt