Opisz zime po niemiecku
Polish Aby edytować tytuł lub opis linii, kliknij ją w celu otwarcia okna informacyjnego.Jak pewnie zauważyłeś, powyższy opis pokoju po niemiecku zawiera bardzo dużo przyimków (auf, an, unter i tak dalej) - są to przyimki miejsca.. Opis niemiecki wzór.Opisz swój dzień po niemiecku ( 10 -15 zdań ) Mogą być jakieś.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. (3 zdania) - czego nie możesz robić.. Oleyana92 17.3.2011 (15:52)Opis obrazka po niemiecku - die Bildbeschreibung In mówienie , nauka niemieckiego , niemiecki A2 , niemiecki B1 , niemiecki B2 , słownictwo Idąc z duchem przygotowań do egzaminu językowego, czy maturalnego, warto pochylić się także nad poćwiczeniem opisu obrazka po niemiecku - die Bildbeschreibung .Opisz swoja najlepszą przyjaciółke po niemiecku.. Możliwe jest także, że będąc w Niemczech ktoś zapyta nas o drogę.Opis obrazka po niemiecku - o czym należy pamiętać.. Die Temperatur oft sinkt unter null.Przykłady użycia - "zima" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. zadanie dodane 24 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika Patrycja22 ( 10 ) [Gimnazjum] rodzina Odpowiedz przez Guest.. Tematyczny słownik to zbiór wszystkich słówek, które mogą się przydać podczas, Zimy!.

Opisz siebie po niemiecku.

Ta wiedza wymaga od Ciebie nawiązania rozmowy i zrozumienia odpowiedzi.. Dlatego radziłbym się nauczyć słówka die Jahreszeit - pora roku oraz kilku przykładowych zdań, które umieszczam na samym końcu lekcji.Opis zimy po niemiecku.. Sama znajomość nazw 4 pór roku nie wystarczy i jest mało praktyczna.. 8.Nach einem Moment der Ruhe mache ich meine .Zapraszam zatem do lekcji pory roku po niemiecku!. Pytanie o drogę po niemiecku to pytanie o kierunek w którym mamy iść.. Może już wiesz, że przyimek ma zawsze decydujący głos, jeśli chodzi o przypadek , w tórym będzie słowo po nim:Meine beste Freundin heit Ania.. Pod spodem prezentuję Ci słówka związane z tą porą roku.Mglibyście opisać mi zime po niemiecku?. Polish Chemicznie, dokładniej można ją opisać jako nitroguanidyna chlornikotynilu.Przykłady użycia - "opis" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. BEZ KORZYSTANIA Z TRANSLATORA Wstaję o 7 Ubieram się Pakuję się o 7:15 Jem śniadanie o 7:20 Myję się o 7:30 Zakładam.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. 2011-06-01 16:19:12 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41Opisz dzień wagarowicza w twojej szkole, po niemiecku?.

Słówka po niemiecku.

Zadanie jest zamknięte.. 2012-03-27 18:39:28 Opisz w czasie przeszłym "Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52 Załóż nowy klubPrzykłady użycia - "opisać" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Język niemiecki pomożesz?. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Sie ist am 28 März 1986 in New York geboren.Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. Przede wszystkim: 1.Opis po niemiecku - wzór, przykłady, zasady pisania.. ( 3 zdania) - co chętnie robisz?. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Jak mam opisać swoją rodzinę po niemiecku.. Ich mag glanzände Kastanien - lubię błyszczące kasztany.Przykład opisu piosenkarki po niemiecku z tłumaczeniem Opis znanej osoby po niemiecku - wzór.. Es ist aus Stein gebaut.Opis obrazka po niemiecku to jedno z poleceń, które pojawia się na ustnym egzaminie maturalnym z języka niemieckiego.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Die Blätter im Herbst sind gelb, rot und braun - Liście jesienią są żółte, czerwone i brązowe.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Oprócz tego opisując obrazek po niemiecku należy zachować odpowiednie reguły..

Oprócz: Opis zimy po niemiecku.

Polish (Śmiech) Przecież DNA każe gęsi lecieć zimą na południe.Jesień po niemiecku to również wyrażenia i przysłowia dotyczące tej pory roku.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Zima - tematyczny słownik.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opisz swój dzień po niemiecku.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:XarXen.. Zima - tematyczny słownik Witaj drogi czytelniku.. Max 10 zdań, prostym językiem.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Opisywanie obrazka po niemiecku możemy sobie wyobrazić tak jak opisywanie obrazu osobie niewidomej - musimy jak najdokładniej opisać każdy szczegół..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt