Opisz swój pokój po niemiecku 10 zdań
Poniżej prezentuję czasowniki, które można zastosować do opisu własnego pokoju:.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Poniżej prezentuję przyimki, które są niezbędne przy opisie:.. Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju.. Tłumaczenie: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami.. O godzinie szesnastej, która właśnie jest, słychać w tym pomieszczeniu, uspokajające ćwierkanie ptaków siedzących na świerku, naprzeciw mojego okna.Plis pomóżcie opisać swój pokój w min 8 zdaniach które spełniają warunek 1; użyć min 8 przyimków auf, an im, zwischen, hinter, neben, uber, vor unter 2;użyć określeń miejsca po prawej, po lewel, na gurze, na dole, w rogu 3;użyć czasowników być wisieć leżeć stać znajdować sie .. Na komodzie stoi telewizor .Opis mojego pokoju.. Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Przykład opisu pokoju po niemiecku z tłumaczeniem Opis pokoju po niemiecku - wzór.. TOP Lista 30 najczęściej używanych czasowników w języku niemieckim Przykłady zdań Odmiana czasowników nieregularnych Styczeń 28, 2016..

Opisz swój pokój po niemiecku.

Żeby odpowiedzieć na pytanie o pogodę, można zacząć zdanie od „es ist", czyli „jest".. Foto: The Pug Father, na licencji Creative Commons 2.0.Pogoda po niemiecku: zwroty.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju 🙂 Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. Posiadam własny pokój.. In der Ecke steht ein Schrank.Opisz swój dzień po niemiecku.. opis; pokój; język; niemiecki; zadanie dodane 4 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika aneczka_200 (-90) [Szkoła podstawowa]Przydatność 50% Opisz swój pokój.. Przy biurku stoi obrotow.1 Opis pokoju po rosyjsku - rosyjski dla początkujących.. 1) Mój pokój nie jest bardzo duży ale jest przytulny.Opisz swój pokój po niemiecku (m,in15 zdań) BeMar BeMar Mein Zimmer.. PILNE!. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.Opisz swój pokój po niemiecku: Na środku pokoju leży kolorowy dywan.. Zdjęcie w załączniku Daje naj i 81punktów POMOCY NIEMIECKIPodpisz rysunki całymi zdaniami (po niemiecku)rys.1 gra w piłkę z kolegamirys.2 ma próbę w chórze rys.3 jeździ na koniurys.4 trenuje A.Napisz opis swojego pokoju po niemiecku .Minimum 10 zdań .W każdym zdaniu proszę o to aby był 1 lub kilka z tych przyimków : in-w/do an-na/przy auf-na zwischen -pomiędzy unter-pod uber (nad u przegłos)-nad neben- obok vor-przed hinter-za Po napisaniu opisu proszę o napisanie co to znaczy w języku polskim..

... Opisz swój dzień po niemiecku.

Na lewo na ścianie wisi obraz.. 1,127 wizyt.. Przykład opisu mieszkania po niemiecku.. (Albo: lampa wisi nad stołem).. Neben dem Fenster ist mein Schreibtisch.Opis pokoju po niemiecku-przetłumaczenie gotowych zdań.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Ich esse Brot mit Marmelade und .Przykład opisu przyjaciela po niemiecku.. Mój pokój, choć nie duży, lecz miły i przytulny.. na szafce leżą książki.. Po prawej stronie przy ścianie stoi regał na książki.. Mówić o nim nie chcę!. (Albo: lampa wisi nad stołem).. ściany są białego koloru.. obok stoi szafa i regał na którym stoi radio.. Koło stołu stoją dwa fotele.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Słowa kluczowe: jak opisać pokój po niemiecku, użycie przyimków z celownikiem niemiecki, opis obrazka po niemiecku, opis mojego pokoju wypracowanie, mein Zimmer auf Deutsch, Bildbeschreibung, przyimki z Dativem niemiecki.. Lista narodowości po niemiecku Luty 26, 2016 .Hobby po niemiecku Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność.. mój pokój jest duży i ładny.. Prosze o szybkie sprtawdzenie i poprawe błędów bo napewno dużo ich:Opisz swój pokój po niemiecku +3 głosów.. Jest on mały 7 m2.. Przy oknie stoi komoda.. Reszta - pomieszczenia po niemiecku.. 10 zdaniach.. Proszę o przetłumaczenie moich zdań na język niemiecki ale na poziomie 3 klasy gimnazjum..

Opis pogody po niemiecku.

Z góry dziękuję !Opis pokoju po niemiecku.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Zadanie: opisz swój pokój po niemiecku Rozwiązanie: mój pokój jest mały, ale jasny na przeciw drzwi znajduje się okno z balkonem po prawej Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Opisz swój pokój po niemiecku: Na środku pokoju leży kolorowy dywan.. Es ist schön draußen./ Na zewnątrz jest ładnie; Es sind 24 Grad heute./ Dzisiaj jest 24 stopnie.. pomiędzy fotelami stoi stół.. Potrzebuję opis mojego pokoju po niemiecku.. Na dywanie stoi stolik.. 1.0.3 Nagrania audio po rosyjsku; 2 Opis pokoju po rosyjsku - kurs języka rosyjskiego online.. w prawym rogu stoi moje biurko nad którym wisi szafką.. 1.0.2 Mój azyl.. Miałem opisac jakąs znana polską osobe.. Opisz swój pokój po niemiecku.. Das Wetter ist schlecht heute./ Dzisiaj jest brzydka pogodaForum Pomoc językowa - Sprawdzenie - prosze o poprawe zadania.. Znajduje się tutaj okno, na prawo od okna stoi biurko przy ktorym odrabiam lekcje.. Na ścianie wiszą dwa obrazy.. Oto wzór opisu przyjaciela lub kolegi po niemiecku który może posłużyć za wzór podczas pisania własnego opisu: Jan ist mein bester Freund.. przed łóżkiem stoją dwa fotele.. 2.1 Słownik rosyjsko-polski; 2.2 Słownik rosyjsko-polski; 2.3 Słuchaj i powtarzaj za lektorem!.

Opisz swój pokój w 10 zdaniach po niemiecku.

Na biurku stoi komputer.Opisz swój pokój po niemiecku w min.. zadanie .OPIS POKOJU PO NIEMIECKU .. Biurko stoi na prawo w kącie.. Na ścianie wiszą dwa obrazy.Witam, do rzeczy, muszę opisać swój pokój, tutaj po polsku i potrzebuje kogos kto mi to przetlumaczy.. W kącie stoi sofa.. Po prawej stronie przy ścianie stoi regał na książki.. 2.4 Śmieszkujemy .. Koło stołu stoją dwa fotele.. Proszę o nie używanie translatora tylko tworzenie własnych tłumaczeń.. w prawym rogu stoi łóżko, nad którym wisi plakat.. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. ; ) Z góry dziękuję.. Dywan jest niebieskiego koloru.. na stole stoi telewizor .Opis pokoju po Niemiecku..Komentarze

Brak komentarzy.