Napisz email do koleżanki kolegi z niemiec o swoim ulubionym dniu tygodnia w szkole
W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do Zakopanego.napisz list do kolegi lub koleżanki w którym zachęcisz do przeczytania lektóry "Przygody Tomka Sawyera" 2010-10-28 17:01:24 Napisz list do koleżanki która jest chora, opisz jak tam w szkole i jak jej zdrowie.. Ewa jest też wielką gadułą.. Wypowiada się całymi zdaniami i z pełnym szacunkiem zarówno do starszych, jak i do młodszych.Poznałeś interesującą osobę w mailu do koleżanki lub kolegi napisz: 1.. Z góry .Zobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Napisz e-maila o swojej szkole do kolegi z Wielkiej Brytani po angielsku.. Ma dużo przyjaciół, którzy go lubią i szanują.. w 2013 120-150 słów.Napisz list do koleżanki z Niemiec w którym opowiesz jej jak wygląda wasz zwykły dzień.. Kalisz , 14.. Napisz, kiedy zaczynają się i kończą lekcje, co uczniowie robią w czśie przerw, o nauczycielach i uczniach i o zasadach panujących w szkole.E-mail po angielsku przykład 4 - e-mail do przyjaciółki / koleżanki.. Napisz list do kolegi z zagranicy w którym opowiadasz mu kłopotliwym O nas;List nieformalny do kolegi lub przyjaciela po niemiecku to jedna z dłuższych form wypowiedzi pisemnych, która obowiązuje na maturze z języka niemieckiego.. Czy spodobał Ci się prezent od św. Mikołaja?. Twoja serdeczna koleżanka Iza P.S. Bardzo o nie dba.. Niedługo skończy 13 lat..

List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!

Wraz z kolegami i koleżankami ze szkoły wymyśliłeś ciekawy projekt proekologiczny.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Napisz e-mail do koleżanki kolegi z Niemiec o swoim ulubionym dniu tygodnia w szkole.. Krótkie zakończenie, np: pozdrawiam do usłyszenia.. Ma dwa psy i trzy koty.. Chodzi do klasy VI „b".. W stosunku do innych jest zawsze grzeczna i życzliwa.. E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. a) opisz jak spędziłaś święta, gdzie, co robiłaś b) opowiedz o prezentach, które dostałaś/eś i swojej reakcji na nie c) gdzie spędziłaś/ eś sylwestra, opowiedz o jakims wydarzeniu w czasie sylwestra, d)zapytaj kolegę/ koleżankę o jego przerwe świąteczną i życz wszystkiego naj.. Tym samym ściągnął na siebie gniew jego strażników,czyli poróżnionych z faraonem egipskich kapłamów.Opis kolegi Mój kolega ma na imię Kamil.. Mam nadzieję, że przypadł Ci do gustu.Bardzo bym prosiła o napisanie listu.. Jej dania i ciasta są zawsze smaczne.. Przeproś, że długo nie pisałaś i podaj powód- ostatnia przebyta choroba.. Ten list ma charakter nieformalny, ponieważ piszemy bliskiej nam osobie o tym co u nas słychać.napisz list do kolegi z niemiec o swojej niedawnej przeprowadzcce i podaj przyczyny zminy miejsca zamieszkania , wymień przynajmiej dwa utrudnienia związane z przeprowadzką , opisz krótko przeprowadzkę i kto ci w niej pomógł , napisz jakich mebli jeszcze nie masz i zaproś kolegę do siebieUwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju; 85% Wyjechałeś na zagraniczne wakacje z rodzicami..

Napisz list do koleżanki z Niemiec.

W liście -podaj termin przeprowadzki i przyuczynę zmiany mieszkania - wymień co najmniej dwa utrudnienia/problemy związane ze znalezieniem mieszkania-opisz krótko przeprowadzkę i poinformuj kto ci w niej pomogł - napisz jakich mebli jeszcze nie masz i zaproś kolegę do siebie.Jest perfekcjonistką.. W pierwszej z nich wygrała osoba z Niemiec.. To było fantastyczne.. Jakie masz z nią plany na weekend.. W liście poinformuj: -kto prowadzi gospodarstwo domowe i jak sa podzielone obowoązki-co nalezy do ciebie i co musimy wykonywac każdego dnia -jakie czynności wykonujesz w weekend a jakie w raz w miesiacu-czego nie lubisz robic a co robisz z przyjemnoscianapisz list do kolegi z Niemiec o swojej niedawnej przeprowadzce.. E-mail nie posiada żadnego ścisłego schematu jak np. list, ale należy go pisać estetycznie i przejrzyście.. Potrafi rozmawiać bez wytchnienia nawet przez kilka godzin.. Mogę porozmawiać z Dagmarą o wszystkim.Jest także uparta.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.witam mam do napisania e-mail: Po powrocie z podróży piszesz do mieszkającej w Niemczech koleżanki e-mail w którym informujesz ją: -dokąd i jakim środkiem lokomocji pojechałeś, -jak przebiegała podróż i co się nieoczekiwanie wydarzyło, -jak próbowałeś rozwiązać problem i kto ci pomógł,Napisz e.mail do koleżanki w którym: *pozdrowisz koleżankę , oraz przeprosisz ,że tak długo nie pisałaś *zapytasz się jak się czuje oraz jak spędziła ostatni wekeend *opiszesz swój ostatni wekeend ,co sie wydarzyło *zapytasz co słychać u jej rodziny *poprosisz aby odpowiedziała wkrótce (długość pracy minimum 90 słów) prosiła bym również o przetłumaczenie tego na nasz .Przydatność 65% List do kolegi lub kolezanki o planach na ferie..

Po powrocie piszesz list do swojego kolegi z Niemiec.Napisz list do kolegi.koleżanki z niemiec.

- wyjaśnisz, jaki jest cel tego festiwalu, - opiszesz dwie planowane atrakcje festiwalu.. Plis Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.E-mail po niemiecku W e-mailu do koleżanki z Niemiec napisz: - do jakiej szkoły uczęszczasz i co o niej sądzisz - jacy są twoi nauczyciele i koledzy-jaki jest twój ulubiony przedmiot ,a jakiego nie lubisz-z czego jesteś dobra ,a nauka jakich przedmiotów sprawia ci przyjemność Proszę o ładny e-mail (około 10 zadań lub więcej )Napisz e-mail do kolegi/koleżanki z Niemiec.. Napisz krótko co robisz, by być zdrowym i silnym.. Jak wygląda.. Kocha zwierzęta.. Cześć Karolina!. W e-mailu oceniane są treść, spójność wypowiedzi oraz poprawność językowa.. Poza tym jeździ na rowerze i ogląda filmy.. *Poinformuj go/ją, do jakiej szkoły chodzisz *Opisz swojego wychowawcę *Przedstaw swój typowy dzień w szkole *Zapytaj kolegę/koleżankę o jego/jej oceny z języków obcych około 80słów (Napisane najprostszym językiem) Daje NAJW czasie wakacji podjąłeś/ podjęłaś pracę zarobkową.. Musi wszystko zrobić idealnie i bardzo dba o porządek.. W szkole radzi sobie nieźle, pomimo tego, że często w niej nie bywa, ponieważ bierze udział w wielu zawodach sportowych.E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. (PO NIEMIECKU 120 SŁÓW)Używane, gdy chcemy, by znajomy dodał cię do listy swoich znajomych na danym komunikatorze, byście mogli się częściej kontaktować E-mail - Zakończenie Ucałuj ode mnie ..

Lubi postawić na swoim i nie przekonają jej żadne argumenty.

W wolnym czasie lubi gotować i piec, robi to bardzo dobrze.. Napisz do kolegi / koleżanki z Niemiec list , w którym opiszesz : *sposób w jaki znalazłeś/łaś ta pracę oraz warunki, jakie musiałeś spełnić *zespół, w którym pracowałeś/ łaś i panującą w nim atmosferę * wykonywane zajęcia oraz korzyści z nich płynące * cel, na realizację którego przenaczysz zarobione .napisz email do kolegi z niemiec 1.przedstaw jak ubiera sie mlodziez w Polsce i jak ubiera sie do szkoly 2. napisz co rozumiesz pod pojeciem mody i czy moda jest wazna w twoim zyciu 3. czy sugierujesz sie reklama kupujac ubranie 4 zapytaj kolege jakich ubran nie nosi i dlaczegoE-mail po niemiecku - zasady pisania.. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. Napisz e mail do przyjaciółki z Anglii, w którym: - poinformujesz ją, że nie będziesz w stanie się spotkać i wyjaśnisz powód, - powiesz jej o swoich planach na najbliższy tydzień i je opiszesz, - zaproponujesz spotkanie w innym terminie,List do kolegi, O wydarzeniu sportowym w mojej szkole.. Najważniejsze jest przede wszystkim przekazanie wszystkich informacji podanych w poleceniu.Napisz list do kolezanki lub kolegi w ktorym opiszesz dziwne wydażenia nad jeziorem świteź 2012-11-05 18:12:34 Arcykapłan Samentu odkrył tajemnicę Labiryntu.. 2011-03-10 14:03:43List do kolegi z zagranicy, w którym zachęcam go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.. W jakich okolicznościach ją lub jego poznałeś..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt