Napisz śmieszną historyjkę po angielsku
Wykorzystaj przynajmniej 10 z podanych w ramce czasowników i użyj ich w 1 osobie liczby pojedynczej czasu przeszłegoo .. Podała im swój adres, a ponieważ to było po drodze, postanowili ją podwieźć.Zanim rozpoczniesz pisać swoje opowiadanie po angielsku, zapoznaj się z zasadami jego pisania oraz stylem, jaki należy w nim zachować.. Kąpałyśmy się w zimnej wodzie i wszystko zapowiadało, że ten dzień zapamiętam do końca życia.Historyjka na temat burzy po angielsku 2009-05-13 17:30:16 Historyjka o duchach po angielsku , pomozzesz?. Możesz również wzorować się gotowymi wypracowaniami, jakie opublikowaliśmy w tym dziale.Kto opowie krótką historyjkę?. W dziale 'Opowiadania po angielsku' znajdziecie kilkanaście różnych czytanek po angielsku, mających na celu pomóc Wam w opanowaniu języka angielskiego.. Przedstawia ona prawdziwe lub fikcyjne wydarzenia.. 2010-10-25 17:06:16; Z informatyki muszę narysować krótką historyjkę o jakimś bohaterze filmowym lub książkowym.. Nagle słyszą jakiś szelest i myśla że to wilki.opis tygrysa po angielsku i polsku szybko !. Wszyscy goście wybuchli śmiechem.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.. Ale nie mam pomysłu.napisz historyjkę po angielsku.plis pomóżcie Intorduction (para.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Po chwili gdy ogarnęłam co on do mnie powiedział zaczęłam się śmiać.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację..

Napisz śmieszną historyjkę w czasie przeszłym po angielsku.

Napisz historyjkę o tym, jak spędziłeś czas dowolnego popołudnia ( możesz trochę pofantazjować ).. Tata Mary zatrzymał się i do samochodu weszła dziewczyna w wieku około 16 lat.. My cousin only seven.Mary jechała z tatą do końskiej stadniny za miastem.. Zgłoś nadużycie.. Komentarze do zadania.. 2012-08-04 20:45:40; Moglibyście mi napisać jakąś krótką historyjkę o spadającym liściu ?. Po angielsku a następnie.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Czasami użyjemy w nim również czasu Past Perfect (czas zaprzeszły), jednak z jego użyciem nie należy przesadzać.Z życia wzięte - śmieszne historie i historyjki, które rozbawią Cię do łez.. Spytałam się go czy mogę zjeść wszystko.. Podczas przyjęcia miala miejsce śmieszna sytuacja.. The accountant .Napisz krótką, śmieszną historyjkę z użyciem podanych wyrazów?. 2009-10-18 14:23:31 Napisz jakąś krótką śmieszną niestworzoną historyjkę ?. Strona zawiera historyjki i anegdoty z życia wzięte.. może być straszna lub śmieszna najlepiej gdybyście mi to przetłumaczyli na język angielski : Któregoś roku, gdy wakacje spędzałam u babci w Madagaskarze, postanowiłyśmy z siostrą wybrać się nad rzekę.. Koleś zaczyna się brechtać ze mnie.. Użyj słów: one day, then later, in the end Na początku opisz kto tam jest, gdzie, i co robia Następnie co się stało A na końcu jaki jest tego rezultat ( czyli to był żart) Historyjka ma opowiadać o 4 kumplach którzy rozpalili sobie ognisko w lesie i opowiadają sobie historie o wilkach..

Zagrożony gatunek 2.napisz historyjkę po angielsku.

Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: olinkowa249 8.4.2010 (18:37) straszna historyjka po angielsku Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: monika1996r 12.4.2010 (16:50) Po angielsku musze napisać o : 1.. Bawiłam się dobrze i myśle że reszta gości różnież.Przykładowe opowiadania po angielsku!. Według mnie impreza była bardzo udana.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Zadanie: napisz po angielsku opowiadanie bajkę historyjkę używając czasów przeszłych past simple past continuous ma ono zawierać 150 słów zaczynaW dzieciach drzemią przeróżne talenty.. 2011-04-09 11:56:46 Historyjka o duchach po angielsku :/ 2010-01-14 19:37:56Napisz śmieszną historyjkę po angielsku .. Na drodze zauważyli autostopowiczkę.. Niektóre potrafią pisać piękne opowiadania czy bajki już w bardzo młodym wieku.. On się na mnie spojrzał później na skittlesy i powiedział do mnie tak:-Nie wpierdalaj już tyle!. Jak napisać streszczenie po angielsku - przykład, zwroty, słownik.. .Home » Wątek » Pozostałe » Humor po angielsku » smieszne historyjki `)) smieszne historyjki `)) Humor po angielsku; Sign of the Times.. Summary.Napisz historyjkę po angielsku na wybrany temat: miła.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Jednak w rzeczywistości praktycznie nie ma znaczenia, o czym będzie nasze opowiadanie, dopóki będzie ono zgodne z kilkoma podstawowymi wymaganiami:Po chwili zostało tego mało, a żeby Filip (tak ma na imię) nie płakał bo już nic nie ma..

Opowiadanie po angielsku.

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Napisz śmieszną scenkę w restauracji .. 2011-04-02 11:39:52Napisz historię z dzieciństwa po angielsku na pół strony z zeszytu prostymi zdaniami i żeby to było napisane na ocenę dwa i jak napiszesz po angielsku i to przetłumacz to na polski.. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. Chiński monter wchodzi ale przecież nic nie kuma po polsku, to mu tłumacze po angielsku że jest lipa.. Powiedziała, że chce się dostać do domu.. Kiedy moja siostra chciala położyć tort na stole, upadła, a tort wylądował na ziemi.. Ja mu mówie żeby się nie śmial, tylko ściągał ten .Odp: Śmiech to zdrowie- podziel się z innymi śmieszną historyjką Bardzo fajny temat hehehe jeżeli mi się coś przypomni to na pewno tutaj napiszę, a zapewne coś będzie 16 Odpowiedź przez Summerka 2014-05-30 07:01:02)Napisz 2 kilkuzdaniowe historyjki w których wykorzystasz wyrazy utworzonew poprzednim ćwiczeniu w jednej zdrobnienia w drugiej zgrubnienia Zwróc uwage na różnice stylistyczne między obu tekstami a to zadnaie to do poprzedniego jak tam wtekscie napisalam :) Od 1 do 1 z 1 .Opowiadanie po angielsku - pisanie opowiadania w języku angielskim.Streszczenie w języku angielskim..

Zagrożony gatunek 2.Napisz krótką historyjkę...

Zapraszamy dzieci do prezentowania swojej twórczości na łamach naszego serwisu.mam dwuch braci.Gdy moja mama pewnego dnia robila w kuchni obiadek,to Jacek(mlodszy brat)smacznie spal w luzeczku,a marcin biegal kolo maminej spodnicy i przeszkadzal.Dala wiec mu mama kartke papieru i dlugopis i wrocila do kuchni.Dziwna cisza nastala w domu.Gdy mama pytala z kuchni do siedzacego w pokoju brata co robi,on za karzdym razem odpowiadal,ze "pisie" i faktycznie pisal ale po twarzy .Dowiedz się, jak dobrze napisać opowiadanie po angielsku!. od Wiktorzakrzewski98 4 tygodnie temu Yyy czemu piszesz to prawie pod każdym zadaniem i na twoim prof pisze ze masz 17 lat - _- więc raczej na lekcji tego nie miałaś Zaloguj się by dodać komentarz Co chcesz zrozumieć?. x ddOpowiadanie po angielsku to rodzaj twórczej wypowiedzi pisemnej, w której możemy używać dialogów, idiomów i skrótów.. maite666 25.2.2012 (19:12)Krótka historyjka, przetłumaczenie na angielski .. Dodał: Nnopis tygrysa po angielsku i polsku szybko !. Napisz streszczenie - język angielski.. Proszę zwrócić uwagę, że teksty te są dobrze znane nauczycielom i nie powinny być wykorzystywane jako prace domowe.Opowiadanie wydaje się dość trudną formą wypowiedzi pisemnej po angielsku, z racji tego że zazwyczaj nie bardzo wiemy o czym mamy napisać.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Opowiadania w języku angielskim piszemy zwykle w czasie Past Simple (czas przeszły prosty)..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt