Opisz swojego idola po niemiecku
Od kilka lat nosi specjalny kask na głowie, ponieważ ma dziury w czaszce, po makabrycznej kontuzji, której doznał podczas meczu ligowego.. jestem bardzo słaba z niemieckiego.. Napisałam kilka zdań, ale pewnie z błędami.. 2009-03-25 18:59:44 Wklej zdjęcie i opisz swojego idola .. Dowiedz się, czy ma idola i kto Przedmiot: Język niemiecki / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: Virtel 27.4.2010 (18:54) jak się pisze od19- 30 liczby po niemiecku Przedmiot: Język niemiecki / Szkoła podstawowa: 6 rozwiązań: autor: nikola 28.4.2010 (13:44)Jego ojciec uprawiał judo oraz grał w piłkę nożną w Hutniku Warszawa, natomiast matka oddana była innej sportowej pasji - grze w siatkówkę.Przykład opisu domu po niemiecku z tłumaczeniem Opis domu po niemiecku - wzór.. 2018-01-04 16:40:19; napisz imię swojego idola na odwrot!Muszę opisać po niemiecku mój ulubiony sport/sporty.. Wstałem o 7 rano i umyłem się.. Dostałem kilka pozytywnych ocen.Codziennie wstaje o 7.00.. Materiały do nauki języka niemieckiego.Opisz swojego idola po niemiecku.. Proszę o pomoc!. Po zajeciach wracam o domu.. Jeśli napiszę ci co masz napisać po polsku będziesz potrafiła/potrafił to przetłumaczyć na niemiecki?. Es ist von einem Zaun und einem großen Garten .Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela..

Oprócz: Opisz swojego idola po niemiecku.

Bardzo go lubię, bo gra w " moim " klubie i jest niezwykle odważny w swoich interwencjach.Przykład opisu domu po niemiecku z tłumaczeniem Opis domu po niemiecku - wzór.. 2014-05-02 15:42:35Opisz swojego idola (sportowiec , piłka nożna ) po niemiecku przynajmniej 10 zdan 2011-03-10 15:58:01 Opisz go po Niemiecku .. Jeśli możecie to opiszcie mi swojego Idola po niemiecku, a ja będę się potem wzorowała na waszych opisach.Moim idolem jest Adam Małysz.W przyszłości chcę być skoczkiem i chcę skakać na skoczniach narciarskich.To jest bardzo fajne !. O 7.45 ide do szkoły.. 2013-10-30 19:15:11witam !. Sie hat kurze, schwarze, glatte Haare und braune Augen.Forum Pomoc językowa - Sprawdzenie - prosze o poprawe zadania.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.ułóż dialog z przyjacielem po niemiecku.. poleca84% Język polski .. Błagam opiszcie dowolne święto(ślub, urodziny, wielkanoc, karnawal) w kilku zdanaich po niemiecku.Zawsze upina swoje długie blond włosy.. 2013-03-02 22:45:24 Jak będzie ' piłka nożna ' po niemiecku .. Będę bardzo ale to bardzo wdzięczna Wersja po polsku:Meine beste Freundin heit Ania..

Przykład opisu siebie dla dziewczyny po niemiecku.

Mam wykonać prezentacje multimedialną.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Agnieszka Chylińska Agnieszka Chylińska charakterystyka Agnieszka Chylińska wygląd Anna Przyłudzka antyk autorytet idola autorytety cechy Antyku cechy idola Charakterystyka idola.. Małysz jest najlepszym z Polaków skoczkiem ( i z innych krajów ).On naprawdę dobrze mówi po niemiecku więc on rozumie Simona Ammanna.Lubię też Simona Ammanna.Oni są dobrzy !Opisz swojego idola.. To zespół złożony z piątki młodych ludzi: Scotta Hoyinga, Kirstie Maldonado, Mitcha Grassi'ego, Kevina Olusoli i Aviego Kaplana.. Wierzę, że jej się uda.. Następnie zjeadłem śniadanie, spakowałem ksiązki i wyszedłem do szkoły.. Prosze o szybkie sprtawdzenie i poprawe błędów bo napewno dużo ich:Opisz swój dzień po niemiecku.. Jest wysoki i dość szczupły.. Potem ubieram sie i jem sniadanie.. 2015-01-27 19:22:31 Opisz to ubranie po niemiecku .. Ide szybko do lazienki i myje sie.. Bardzo proszę o sprawdzenie, poprawienie błędów i w niektórych miejscach przetłumaczenie tego tekstu.. Proszę o pomoc!. Nagrywają covery i piosenki a capella oraz są bardzo popularni na serwisie .Opisz swojego idola po niemiecku.. Wzór opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem.Robert Lewandowski (ur.21 sierpnia 1988 w Warszawie) - polski piłkarz występujący na pozycji napastnika w niemieckim klubie Bayern Monachium oraz w reprezentacji Polski, której jest kapitanem.Członek Klubu Wybitnego Reprezentanta, rekordzista pod względem liczby występów w reprezentacji Polski i najlepszy jej strzelec w historii.Uczestnik Mistrzostw Świata 2018, Mistrzostw Europy .Grał też w reprezentacji Czech na Euro 2012..

2015-01-27 19:22:31 Opisz się po niemiecku .

Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Elementy składające się na opis po niemiecku.. To zespół złożony z piątki młodych ludzi: .Opisz swojego idola (sportowiec , piłka nożna ) po niemiecku przynajmniej 10 zdan 2011-03-10 15:58:01 Opisz go po Niemiecku .. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. W szkole byłem 7 godzin.. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. Tak Ok, poczekaj maggar120 maggar120 Moimi idolami jest zespół Pentatonix.. Moja siostra jest dla mnie wzorem do naśladowania i .Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Najbardziej lubi nosić koka oraz warkocz zapleciony w koronę dookoła głowy.. Mój idol życiowy Czesław Niemen.Przykład opisu mamy po niemiecku z tłumaczeniem Opis mamy po niemiecku - wzór.. Wstęp - najważniejsze informacje na temat opisywanej osoby oraz informacja o tym, jak ją poznaliśmy, ewentualnie dlaczego opisujemy właśnie tę osobę.. Thomas ist mein Freund seit dem Kindergarten..

Moimi idolami jest zespół Pentatonix.

2012-01-06 12:19:15Zadanie: opisz swojego idola po niemiecku napisz z kąd pochodzi i opisz jego trarz ja wybrałem adama małysza plx szybką odpowiec prosze nie pisac bzdur Rozwiązanie: mein idol ist ein polnischer skispringer adam malysz er ist ein gro artiger spielerOpisz swojego idola( Angelina Jolie), po niemiecku, bardzo proszę o pomoc mam na jutro, tylko nie piszcie nie wiadomo jak dobrych prac, ponieważ jestem w 1 gimnazjum, praca ma być prosta i dosyć krótka.Opis Idola po niemiecku - pomocy !. prosze o sprawdzenie podanego tekstu.. Jeśli możecie to opiszcie mi swojego Idola po niemiecku, a ja będę się potem wzorowała na waszych opisach.Opisz swojego idola (sportowiec , piłka nożna ) po niemiecku przynajmniej 10 zdan 2011-03-10 15:58:01 Opisz go po Niemiecku .. Miałem opisac jakąs znana polską osobe..Komentarze

Brak komentarzy.