Napisz wiersz rymowany o szkole
Bo jak każdy uczeń wie, W roku szkolnym praca wre.. 0 0 Odpowiedz.. Odpowiedz.. Zamknij.. Najlepsze rozwiązanie.. 2011-11-12 09:54:53; .. Kto ty jesteś ?. Z tego względu iż ja nie umiem rymować ani tworzyć wierszy zgłaszam się o pomoc do was.. Polak mały, mam w dzienniczku same pały, jedną dwóję bo tak ładnie się rymuje !. Wiersze zostały napisane przez uczniów naszej szkoły na konkurs pt. "Moja szkoła".. Pozdrawiam.Przydatność 85% Napisz wiersz pt. ''Krzyż - cierpienie w życiu papieża Jana Pawła II''.. Ciekawość, Bo nie wiem co się dziś wydarzy.. Osobie która pierwsza dobrze odpowie dam naj!. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób .Patron mojej szkoły.. 1 0. nika77 30.1.2011 (15:38) Gdy mijam jej próg Przelewa się przeze mnie mieszanka uczuć.Wiersz: O szkole Może jeszcze pamiętasz te odległe dziecięce czasy, Mariana Falskiego elementarz, jego Olę, A - Wiersze.kobieta.plZobacz 5 odpowiedzi na zadanie: Napisz wiersz o miłości ^^ Między piaskiem na pustyni znaleźć ślad twojego serca.. Moja szkoła Ma patrona Duma mnie Rozpiera Do tej pory Moja szkoła Nie miała Imienia Dla mnie i dla wszystkich Uczniów Jest to wielkie Wydarzenie Będzie sztandar I przemowy Tuż przy szkolnej Scenie Uśmiechnięte Grono całe Na ten dzień Przygotowane I tak jak Przystało O patronie naszym Dzieci wiersze ] Napisały .Napisz wiersz o patronie szkoły !.

Wiersz o szkole.

Samego siebie z Bogiem zjednałeś, A nam miłosierdzie ofiarowałeś.. Warto to wykorzystać - tym bardziej, że układanie i recytowanie rymowanek wpływa bardzo korzystnie na rozwój inteligencji językowej dziecka.Napisz wiersz pt. ''Krzyż - cierpienie w życiu papieża Jana Pawła II''.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Bądź pierwszą osobą, która udzieli odpowiedzi!. Najlepsza odpowiedź .Napisz własny wiersz o szkole poleca84% Język polski .. Nasza szkoła bierze udział w programie Szkoła z klasą 2.0.. Radość, Gdyż znowu widzę te znajome twarze.. Ci ostatni, zwykle sami, młodsi raczej - Wiersze.kobieta.plNapisz wiersz o szkole .. Samego siebie z Bogiem zjednałeś, A nam miłosierdzie ofiarowałeś.. „Szkoła" Twierdzę - szkoła jest dla ludzi, Chociaż uczeń w niej się trudzi.. Jak by co to jest nim Stanisław Augustyńczyk.. W moich widzę duży, przestrzenny budynek, pięknie ogrodzony.. Między snami przeróżnymi czuję!Niesiesz mnie na rękach.Napisz wiersz biały lub rymowany.. Dzielnie nosiłeś swój krzyż - cierpienie, Do Boga modliłeś się o nasze zbawienie.. Kochałeś nas tak, jak my kochamy Ciebie, Byłeś jak słońce złote, które świeci na niebie.. W ramach programu został ogłoszony konkurs na wiersz o szkole.Może on dotyczyć tego, za co ją lubicie, co się w niej zmienia, jak się unowocześnia..

!Napisz wiersz.

W słownikach: Ankieta Akademia.Wiersz: Początek szkoły.. Znów do szkoły pójdą dzieci, młodzież także samo.. Radość, Gdyż znowu widzę te znajome twarze.Zobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Napisz wiersz o Szkole podstawowej.. 1 września szkoła się zaczęła, Nauka się do nas wesoło uśmiechnęła.. Byl osbie uczen, ktory sie nie umial uczyc wcale Zamiast siedzieć Nad książkami - ciagle chodzil na bale myślał o niebieskich migdałach,podrywal dziewczyny Na wiesc o klasowce z historii - urządzał sobie kpiny dobre oceny jednak dostawal - umial bowiem ściągać Gdy nikt nie patrzyl - potrafil sprytnie to tu,to tam .Napisz wiersz na dowolny temat.. Pilnie j.w. Zobacz 18 odpowiedzi na pytanie: napisz wiersz o szkole.. Wiem, że tak, dlatego dla wszystkich chętnych mam kolejną możliwość wykazania się twórczo.. Dzielnie nosiłeś swój krzyż - cierpienie, Do Boga modliłeś się o nasze .Zadanie: mam napisać wiersze o szkole Rozwiązanie: w szkole zawsze jest ciekawie mozna w niej zwariowac prawie tyle wiedzy i goryczy tego chyba nikt.. Zadanie jest zamknięte.. Skończyły się całe dni laby - Wiersze.kobieta.plwiersz o szkole twórczość własna wiersz autorski opis szkoły szkoła oczami ucznia szkoła według ucznia uczucia do szkoły napisz własny wiersz o szkole twój wiersz o szkole co uczeń czuje będąc w szkole..

Napisz wiersz optymistyczny, nie musi się rymować.

Rodzaj Rymowany Klimat Wesoły Tematyka Szkoła .Kliknij i odpowiedz.Napisz wiersz o szkole, musi się rymowa.. 2 zwrotki!. .Wiersz: Przedmioty szkolne Biologia to przedmiot wspaniały Fajny i ciekawy cały Mam z niego same piąteczki I to nie są - Wiersze.kobieta.pl .. 1 ocena Najlepsza odp: 100%.. Autor edytował treść zadania 24.9.2010 (16:54), dodano RYMOWANY!. Z góry dziękuję wam baaaardzo za pomoc w wierszyku ^^.Napisz bajkę lub wiersz z morałem krótki rymowany/?. Ileż to marzeń jest w głowie ucznia jeśli chodzi o szkołę?. Wersy mają się zaczynać : O B N O S Z E Ś M I E C H jeśli wiecie o co chodzi (załącznik).Zadanie: napisz wiersz o muzyce 2 zwrotki rymowany osobie Rozwiązanie: muzyka to bardzo piękna sztuka nie każdemu od razu sie uda akordy, linie, nuty to muzykaWiersze o naszej szkole.. Odpowiedzi.. Za.Wiersz: w szkole W szkole Była sobie pewna klasa a w niej piękna Pani nasa i tak długo na - Wiersze.kobieta.pl .. Ani tu płynności.Napisała Tobie Grażynka (tańcząca z wiatrem) byś zobaczył wiersze Pana Misia.Jaki tu rym .. O i wiersz na dzień nauczyciela mamy.. Biznes i Finanse .Napisz wiersz.Wiersz: Powrót do szkoły Szkolne mury znów powitały nas, Dobiegł końca wakacyjny czas.. Gdy mijam jej próg Przelewa się przeze mnie mieszanka uczuć.. Uważasz, że znasz lepszą odpowiedź?. Kochałeś nas tak, jak my kochamy Ciebie, Byłeś jak słońce złote, które świeci na niebie..

Chodzi o to że trzeba napisać wiersz (wymyślić) o dowolnej tematyce.

napisz krótki rymowany wierszyk o koledze z klasy na angielski .Napisz wiersz rymowany nie o szkole w miare długi.. Niepokój, Chcę znać stopień za ostatni test.Napisz wiersz o szkole Zgłoś nadużycie.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. 0 0 26.02.2015 o 14:52 rozwiązań: 4.. Literki w słowa układa, Z cyferkami się .Twój wiersz ,,Szkoła" jest naprawdę ładnym wierszem i to cieszy że doceniasz fakt nauki która w przyszłości pomoże Tobie w wyborze dalszej drogi do tej wielkiej potęgi jaką jest wiedza,a którą tylko możesz najszybciej i najdokładniej pozyskać w Twojej szkole,a to dzięki Tych nauczycieli którym poświęcasz ten ładnyDzieci przepadają za rymowanymi wierszykami i zagadkami.. Konkurs został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski i stanowił część obchodów Dnia Patrona.. 3.puźniej dyskoteka, a ci w szkole to zameczą człowieka, na matematyce tylko gada,słodkichłopak556.. Gdy mijam jej próg Przelewa się przeze mnie mieszanka uczuć.. Wierszyk o przedmiotach w mojej szkole ;) Biologia to przedmiot wspaniały Fajny i ciekawy cały .. za to na muzyce z kolegami żucamy się gumkami, i w szkole na piłke nie ma szans, za to po szkole jest na Bank.. 0 ocen | na tak 0%.. że na świecie ani jednej szkoły nie było.Napisz wiersz o Plastyce!. Zadanie jest na jutro..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt