Opisz siebie w 3 słowach
Są dwie drogi, aby przeżyć życie.. Dziękuje za tyle odpowiedzi!. Szczera 5.. Mam szare oczy, prosty nos i usta średniej wielkości.Opis siebie po angielsku.. W wolnym czasie zazwyczaj chodzę do kina, gram na komputerze, czytam książki i spotykam się z przyjaciółmi.. publikacja: ethanol normalny człowiek: sprawdzę w necie, czy na pewno dobrze pamiętam wzór sumaryczny alkoholu etylowego weru: h00y, narysuję sobie początek szeregu homologicznego alkanów, żeby sprawdzić, czy dobrze pamiętam wzór.. Posty: 3 • Strona 1 z .Mój opis samego siebie - autoportret.. Opisz siebie w 3 słowach 🤗/ Arogancka, zakręcona, śmiała 😅 #polishgirl #acting #dlaciebieOpisz siebie w trzech słowach.. - Starszy, który w swoim życiu dużo przeszedł i uczy się na błędach ze swojej przeszłości.. Lubię siedzieć przy komputerze, ale staram się nie spędzać z nim zbyt wiele czasu.Opisz siebie w kilku zdaniach, kim jesteś ?. Małomówna 4.. Mam lekko odstające uszy, dość szerokie brwi.W zeszłym tygodniu byliśmy w fantastycznym miejscu, które podaje ceviche, a w tym tygodniu wybieramy się do indyjskiej restauracji.. Podgląd wydruku; Szukaj Wyszukiwanie zaawansowane.. Opis siebie - inny przykładOdp: Gdybyście mieli opisać siebie jednym słowem?. Mi tam wystarczy w sumie, że zdolny jestem.. Nie byłabym chyba w stanie opisać siebie w trzech słowach, ale jedno przychodzi mi na myśl - parasolka!.

Opisz siebie 3 słowami !

Nie możesz dodać komentarza.. Jeżeli znasz odpowiedź na pytanie Opisz siebie w trzech słowach!. Mam dwanaście lat i jestem uczniem klasy VI szkoły podstawowej w Rzgowie.. Może komuś przyda się jako wzór przy odrabianiu zadania.. Lubię kino, najbardziej komedie i filmy psychologiczne.Opis siebie i rodziny Prace domowe, problemy lingwistyczne.. - pytanie zadane przez użytkownika portalu samosia.pl.. 2013-07-11 19:23:28; Opisz się w pięciu słowach.. Jednym słowem to byłoby chyba dla mnie za trudno.. 0 Anuzia (Gość) Pon Maj 3, 2010, 19:23.. Potrafię zrozumieć ludzką niedolę i podtrzymać na duchu, jestem wyrozumiała i opiekuńcza.. Bardzo miła, ładna dziewczyna jakieś 180 cm wzrostu!Jak opisać siebie na portalu randkowym?. Nie ulega również wątpliwości, że najtrudniejszym jej elementem dla wielu są pytania otwarte - pytania typu, jak opiszesz siebie w kilku słowach, co możesz nam o sobie powiedzieć i tym podobne.Opisz siebie w trzech słowach.. (przymiotnik, czasownik, rzeczownik) miejsce na dowolną inną dyskusję nie dotyczącą schizofrenii.. Lenistwo dodaje uroku xD udostępnij .. Opis siebie samego .. Często spotykam tam osoby, od których dowiaduję się różnych ciekawych rzeczy, jednym słowem łączę przyjemne z pożytecznym.. Zdolnym trzeba się urodzić, a lenistwo da się pokonać ciężka pracą.. 5.Uśmiechnięta nerwowa zołza ?.

Ale w trzech słowach dam radę.

to koniecznie je dodaj.Nazywam się Anita Kowalska, mam 16 lat, jestem uczennicą klasy pierwszej Technikum Handlowego w Zespole Szkół nr 2 w Ostaszkowie.. Przyjacielska.. Uparciuch - Baaaaardzo uparty, chociaż nie uważam tego za coś złego, po prostu dążę do swoich celów i jak coś postanowię to nie ma przebacz :) 5.- Proszę opisać siebie w trzech słowach - Leniwy Nie każdego stać na szczerość .. Wrażliwa, miła, czasami zbyt pewna siebie, zamknięta w sobie.. Opis siebie po angielsku: podsumowanie Opisując siebie po angielsku zazwyczaj zaczynamy od wieku, miejsca zamieszkania i tego czym się zajmujemy.Co więcej jestem osoba optymistyczną, radosną, cierpliwą i pomocną.. Przykłady.. Gdyby komuś z Was zabrakło kiedyś pomysłu na powiedzenie światu "jestem debilem" w oryginalny sposób, nastoletnie blogowiczka spieszy z pomocą.. Wrażliwa 2.. Zobacz 12 odpowiedzi na pytanie: Opisz siebie 3 słowami !. zawsze staram się być wesoły i dużo się uśmiecham.. Choć bardzo lubię pracować z komputerem to staram się nie spędzać przy nim zbyt dużo czasu.W wolnym czasie gram w tenisa i uprawiam rożne inne sporty.Często jeżdżę z moim tatą i młodszym bratem na basen.. Jestem też tchórzem, udaję twardą, a boję się każdego dnia i muszę codziennie z tym walczyć..

Wyświetlanie ..."Opisz Ostrowiec w 3 słowach? "

To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćDobrze radzę sobie w trudnych sytuacjach, które wymagają zachowania zimnej krwi.. 56 --> #100pytandociebie.. W przyszłości chciałbym zostać lekarzem.. Jestem średniego wzrostu, szczupłym chłopakiem z zielonymi oczami i krótkimi ciemno blond włosami.. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem.Opisz siebie w 3 słowach!. Piszę tutaj do płci męskiej!. Pracuję jako księgowa w małej firmie.. Opis siebie - wersja angielska My name is Tomasz.. Przykład, jak można opisać siebie po angielsku.. Ludzi online: 804, w tym 23 zalogowanych użytkowników i 781 gości.. 2009-06-21 11:30:03; Załóż nowy klub Najnowsze bez odpowiedzi.Opisz siebie w 3 słowach!. Wszelkie demotywatory w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.Nie ulega wątpliwości, że rozmowa kwalifikacyjna jest najważniejszym elementem procesu rekrutacji i w głównej mierze decyduje o przyjęciu lub odrzuceniu danej kandydatury.. Zdjęcie: Pixabay Przykłady biogramów Krótki opis o sobie na portal randkowy.. Jestem miłą niebieskooką brunetką, mam 30 lat i jestem niewysoka (1,60 m).. Często pojawia się u mnie wrażliwość i poczucie obowiązku..

2012-05-27 20:09:06; Opisz polskę w 3 słowach.

Dwa słowa to tytuł filmu "Czasem słońce, czasem deszcz", a to trzecie to piorun .. 0 @Vasenka: artysta, filantrop, uwodziciel udostępnij .. Ja: Wredny, dziwny, wierny xD To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćWgrane.pl - Opisz siebie w trzech słowach - humor, smieszne filmy, gry, mp3, teledyski, reklamowki, filmiki, gry online, video, film, free itp.Opisz siebie w 3 słowach?. Atrakcyjny profil dziewczyny, kobiety.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2014-04-04 19:06:15Pierwsze słowo jakie mi przychodzi na myśl to naiwna.. ODPOWIEDZ.. / 12 lat temu (26 grudnia) / 4 komentarze.. Ogromnie doświadczony życiem.. Witam.. Witam Prosze kogos o sprawdzenie moich wypocin:) i w razie bledow poprawy.. potrzebne jest mi to aby zaliczyc angielski.. hello My name is Ania.I`m 22 years old.. Uwielbiam słuchać hip-hopu i innej muzyki.. Idź .Świetne podejście do tematu!. Thread starter Alex241; Rozpoczęty 28 Grudzień 2009; 1; 2; 3; Następna.. Niezrozumiana przez nikogo, no może przez jedną osobę po części.Opisz siebie w 5 słowach..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt