Opisz weekend po angielsku
Gdybym miał kota , nazwałbym go Tiger.. Nauczyciel, którego chciałbym spotkać po latach.. Gdy wrócę ze szkoły, wypoczywam i oglądam telewizje potem odrabiam część zadań domowych.Describe your weekend - Opisz swój weekend - angielski.. Na twoim miejscu, powiedziałbym prawdę.. 2012-12-03 17:55:49 Katoliku, wiesz dlaczego obchodzisz dzień święty w niedzielę a nie sobotę ?. Nie dostaniesz dobrej oceny z testu jeśli nie będziesz się uczył.. Mój pokój.. Proszę o prze tłumacznie na polski też.Mój weekend jest bardzo ciekawy i ekscytujący.w sobotę wstaje o godzinie 8:00.Następnie idę jeść śniadanie,biorę prysznic i szykuje się na basen.Po basenie wracam do domu.Czasami słucham muzyki lub gram na komputerze do obiadu.Po obiedzie wychodzę na siłownie.W drodze do domu często chodzę na pizze.Wieczorem wychodzę z przyjaciółmi na dyskotekę lub pabu.Wracam nad ranem .Hobby po angielsku: wstęp.. 2014-07-08 12:10:20Przykładowy opis wakacji po angielsku.. Zaproszenie na urodziny.. Wymarzone wakacje.. Krótki e-mail z życzeniami zdrowia.. Wstęp - podstawowe informacje dotyczące opisywanego miejsca np. lokalizacja lub kto tam mieszka.. I live in a block of flats in a nice neighbourhood in Gdynia.. Bardzo bym prosił aby to byla praca nie kopiowana z innej strony z internetu.. Niektórzy lubią go spędzać bardziej aktywnie (actively), a inni wolą nie wychodzić z łóżka (to stay in bed).Każdy ma inne preferencje (preferences), ale opcji na spędzanie wolnego czasu (free time, spare time) jest bardzo wiele!.

Hobby po angielsku?

przymiotnik.. Angielskiego najszybciej nauczysz się online.. przysłówek.. Opisując siebie po angielsku zazwyczaj zaczynamy od wieku, miejsca zamieszkania i tego czym się zajmujemy.. Sytuacja zmienia się cały czas i w piątek lub w weekend pojawi się kolejny projekt.. Rozprawka.. Albo przynajmniej przetłumaczyć to na angielski Plis pomóżcie:) Mój weekend zaczyna sie już w piątek popołudniu.. 3) bawilem sie z psem okolo 1h 4) posprzatelem pokoj 5)zjadlem obiad 6) bawilem sie z psem przez jakies 30 min 7) potem gralem i pisałem na komputerze do 23 i podczas tego ogladalem telewizje NIEDZIELA : 1 .W kilku zdaniach napisz jak spędzasz wakacje/weekend używając czasu Present Simple i Present Continuous (forma: pocztówka/list) Hi Mirela, I am living with my family in Gdynia this week.. 10.Gdybym zobaczył lwa , uciekłbym.. The hotel was big and beautiful.Po tym, zamierzam odrobić moją pracę domową, ale nie mam wielu rzeczy do zrobienia.. Niedzielny wieczór jest zarezerwowany na moją ulubioną powieść.. "weekendowy" po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz "weekendowy" po polsku .. Kim chcę zostać w przyszłości.. Najlepiej wybrać coś, co nas naprawdę interesuje.Opisz swój dom i rodzinę po angielsku..

Mój typowy weekend.

Twoje plany na weekend po angielsku Your plans for the weekendMam napisać e-mail co robiłam w ostatni weekend po angielsku:( Zacznij od Hi.lub Dear.. Dominika Grabowska 11 lipca, 2013 język angielski No Comments.. Przykład - opis sławnej osobyPrzenieś się w przyszłość.. Te najbardziej odległe dotyczą kilku rzeczy.. I am tall and slim.opis zaczynamy od rzeczy bardziej .Przykładowy opis dnia po angielsku.. Pogoda po angielsku to asortyment słów związanych ze zjawiskami atmosferycznymi.. I finish my breakfast at 6:45.Opisz swój ostatni weekend.Proszę o przetłumaczenie na angielski i polski Autor edytował treść zadania 14.11.2011 (22:15), dodano Opisz swój ostatni weekend mając rodzine.Proszę o przetłumaczenie na angielski i polskiOpisz weekend po angielsku.. Jego elementy wykorzystywane są w innych formach wypowiedzi takich jak list, opowiadanie, czy wpis na blogu.. Każdy z nas lubi spędzać wolny czas inaczej.. (Chcę kupić dużą torbę weekendową.). Niech zawiera: SOBOTA: 1) wstałem o 8.00 2) zjadlem sniadanie umylem zeby itp .. Gdyby Maciek mieszkał w Anglii, mówiłby dobrze po angielsku.. Tłumaczenia w słowniku polsko - angielski.. Drugi akapit:-Opisz co robiłaś w niedzielę.-Zakończenie.. Polish W instrukcji znajduje się również opis sporządzenia roztworu do wstrzykiwań.8.Jeśli będziesz miał czas po szkole, zjemy pizzę..

... Mój typowy weekend..

2014-03-23 18:27:14; Opisz weekend w języku niemieckim w czasie perfect 2012-11-26 19:30:15; Napisz poniższe zdanie w czasie przeszłym perfect.. Co znaczy i jak powiedzieć "ostatnio" po angielsku?Wiele osób błędnie tłumaczy na angielski wyrażenia związane ze słowem weekend.. Pierwszy akapit:-Zacznij od zwrotu powitalnego-Opisz,co robiłaś w sobotę.. Wady i zalety pracy nastolatków w wakacje.. Opowiadanie w 1 os.: Najgorszy dzień w życiu.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Moja rodzina (forma: list .Elementy składające się na opis miejsca po angielsku..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt