Napisz historyjkę po angielsku
Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Powinniśmy się w nim odnosić do drugiej osoby z szacunkiem, lecz bez emocji, być zwięzłym i rzeczowym.. może być straszna lub śmieszna najlepiej gdybyście mi to przetłumaczyli na język angielski : Któregoś roku, gdy wakacje spędzałam u babci w Madagaskarze, postanowiłyśmy z siostrą wybrać się nad rzekę.. Nadchodziły długie straszne zimowe wieczory.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Kąpałyśmy się w zimnej wodzie i wszystko zapowiadało, że ten dzień zapamiętam do końca życia.Napisz historyjkę po angielsku :) Hej, mam na jutro napisac dwie historyjki po angielsku 1-Napisz kiedy ostatnio uprawiałeś sport 2-Napisz historyjkę o sytuacji w szkole podstawowej, która Cię rozbawiła.. Przykład listu nieformalnego po angielsku - list do przyjaciela, kolegi, przyjaciółki, koleżanki.. Przykład opowiadania po angielsku.napisz własną wymyśloną przez ciebie straszną historyjkę o duchach po angielsku ,10 zdańOpowiadanie po angielsku to rodzaj twórczej wypowiedzi pisemnej, w której możemy używać dialogów, idiomów i skrótów.. Podała im swój adres, a ponieważ to było po drodze, postanowili ją podwieźć.. Mógłby mi ktoś to przetłumaczyć na angielski: W zeszłym tygodniu bylam na urodzinach mojej siostry..

To jak Dostojewski po angielsku.

Kiedy samochód zajechał pod wskazany przez dziewczynę adres, a Mary i jej tata odwrócili się do tyłu, aby ją pożegnać, spostrzegli, że na .III aleksander fredro analiza biblia biografia bohaterowie bolesław prus bóg charakterystyka dramat długie formy wypowiedzi po angielsku Henryk Sienkiewicz ignacy krasicki interpretacja j.w. goethe jak napisać wypracowanie jak pisać wypracowanie maturalne Jan kochanowski juliusz słowacki matura matura pisemna z angielskiego matura .napisz historyjkę po angielsku.. Wystarczy mi na pół strony w zeszycie, tylko używajcie zwrotów : one day, then, first, next day after that np. że zobaczyłam ducha w jakimś nawiedzonym domu czy coś;) a jakbyście mogli to mi później tłumaczenie jeszcze napiszcie;) Prosze!. Napisz historyjkę o tym, jak spędziłeś czas dowolnego popołudnia ( możesz trochę pofantazjować ).. Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: tulipann4 22.4.2010 (16:47) Napisz artykuł o podróży samolotem ( 120-150 słow ) po angielsku ;P Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: KarmeL 25.4.2010 (08:40) Napisz o wybranym tańcu.. Angielski list formalny występuje w czterech formach.Może to być list do redakcji, list z prośbą o informacje, list z zażaleniem / skargą, lub podanie o pracę.Streszczenie w języku angielskim..

Napisz śmieszną historyjkę w czasie przeszłym po angielsku.

Też mam coś podobnego przygotować na wtorek.. Pewnego dnia musiał wyruszyć w głąb lasu po drewno na zimę.. (Proste 7-8 zdan) DziękujeNapisz historię z dzieciństwa po angielsku na pół strony z zeszytu prostymi zdaniami i żeby to było napisane na ocenę dwa i jak napiszesz po angielsku i to przetłumacz to na polski.. Proszę zwrócić uwagę, że teksty te są dobrze znane nauczycielom i nie powinny być wykorzystywane jako prace domowe.Napisz historyjke po angielsku w czasie przeszlym (past simple i past countinous).. 0 0 Odpowiedz.. Dziękuję :) Jednak w rzeczywistości praktycznie nie ma znaczenia, o czym będzie nasze opowiadanie, dopóki będzie ono zgodne z kilkoma podstawowymi wymaganiami:prosze napiszcie mi po angielsku krótką historyjkę o duchach!. Mery bała się zostać sama w domu.. Użyj słów: one day, then later, in the end Na początku opisz kto tam jest, gdzie, i co robia Następnie co się stało A na końcu jaki jest tego rezultat ( czyli to był żart) Historyjka ma opowiadać o 4 kumplach którzy rozpalili sobie ognisko w lesie i opowiadają sobie historie o wilkach.. Zgłoś nadużycie.. Przez cała podróż nic nie mówiła, tylko wpatrywała się w okno.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Jej mąż, Nick, był drwalem..

Jak napisać opowiadanie po angielsku - przydatne zwroty.

Użyj wyrażeń z ramki.. Podczas gdy Nick zbierał drewno, Mery była sama w domu.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz krótką historyjkę po angielsku z podanymi słowami : with, are, our, one, make, see Minimum pięć zdań Proszę szybko 0 ocen | na tak 0%.. Zwykła historia, ze byles z przyjaciolmi na imprezie i nagle zgasło swiatło lub coś w tym stylu.. 0 XXYYZZ (Gość) Śro Wrz 14, 2011, 20:30.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opowiadanie po angielsku, przydatne zwroty oraz wzór opowiadania po angielsku.Przykładowe opowiadania po angielsku!. Komentarze do zadania.. Z Góry wielkie dzięki ;) Historyjka po angielsku plzzzzzOpowiadanie wydaje się dość trudną formą wypowiedzi pisemnej po angielsku, z racji tego że zazwyczaj nie bardzo wiemy o czym mamy napisać.. Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych poniżej danych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera i in­for­ma­cji han­dlo­wych o blogowych produktach, np. webinariach, wyzwaniach językowych, nowych kursach.Krótka historyjka, przetłumaczenie na angielski Nie chce mi się.. Summary.Napisz historyjkę po angielsku na wybrany temat: miła.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!.

maite666 25.2.2012 (19:12)Przerażająca historia po angielsku.

My cousin only seven.Do kafsia: skoro ma byc napisane w: past simple past continuous i past perfect to sugerowałbym podejscie jak następuje: Po pierwsze coś się stało i część się skończyła w przeszłości, część trwała w przeszłości a też część zaczęła się w dalszej przeszłości i trwała do konkretnego momentu (to takie ogólne rozumienie rozróznienia czasów - jak nie pamietasz gdzie .Ułóż historyjkę po angielsku (krótką) z.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Wykorzystaj przynajmniej 10 z podanych w ramce czasowników i użyj ich w 1 osobie liczby pojedynczej czasu przeszłegoo .. Przedstawia ona prawdziwe lub fikcyjne wydarzenia.. Wskazówki jak napisać list nieformalny po angielsku oraz przydatne zwroty - matura podstawowa z języka angielskiego.List formalny pisze się językiem formalnym, tj. bez używania skrótów, oraz słów wykorzystywanych w mowie potocznej.. Polish Teraz musimy zadbać, byśmy byli lepiej wyposażeni na wypadek następnego kryzysu.List prywatny po angielsku - wzór.. Napisz streszczenie - język angielski.. Było cudownie.. Jak co roku przyjechała cała rodzina.. Jak napisać streszczenie po angielsku - przykład, zwroty, słownik.. Nie miała z kim porozmawiać, Była zupełnie sama.napisz 5 zdań o swoich planach.. x ddOpowiadanie po angielsku - pisanie opowiadania w języku angielskim.. Szkoda że nie potrrafię tak fajnie i zgrabnie pisać w tym języku.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Dodatkowo, jeśli historyjka zainteresuje dzieci i stanie się źródłem inspirujących zabaw, nauka języka angielskiego będzie im się kojarzyć z czymś przyjemnym, interesującym, co niewątpliwie przyniesie pozytywne rezultaty na późniejszych etapach edukacyjnych.Ale czadowa historyjka.. Skorzystam również z historyjki..Komentarze

Brak komentarzy.