Opisz swój dom po angielsku 150 słów
5,103 wizyt.. Napisz lub wklej swój tekst do naszego licznika słów online: Liczenie słów to liczba słów w powieści, dokumencie i w jakimkolwiek fragmencie w tekście.. Liczenie słów jest potrzebne kiedy tekst wymaga pewnej liczby słów.W swoim liście opisuje mieszkanie, które dzieli z koleżankami z uniwersytetu oraz swój pokój.. zadanie dodane 4 grudnia 2012 w .Napisz artykuł o podróży samolotem ( 120-150 słow ) po angielsku ;P Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum 2 rozwiązania autor: KarmeL 25.4.2010 (08:40)Każdy ma jakieś hobby lub coś, co lubi robić w wolnym czasie.. Napisz co robiłeś w czasie weekendu w czasie przeszłym minimum 170 słów po angielsku.. Zgłoś nadużycie.. Zadanie jest zamknięte.. To dzięki nim czuję się bezpieczny i kochany i tak chętnie wracam do naszego mieszkania.. Zarówno pierwszy jak i drugi opis z pewnością przydadzą się na maturze.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.angielskich słów, aby być w stanie zrozumieć nawet 50% prostych dialogów prowadzonych w tym języku.. w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03 Opisz swój typowy dzień !. Dom to dla mnie nie tylko blok i mieszkanie ale przede wszystkim moi rodzice i rodzeństwo.. Nie moze byc z neta :c Pomocy :)Przykładowy opis wakacji po angielsku.. Na stole leży zielony obrus a na nim stoi wazon z pięknymi kwiatami..

opisz własny dom.

atmosfera w moim domu.. Jeśli posiadasz .Opisz swój dzień minimum 200 słów.. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Opowiadanie po angielsku na 150 słów.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-01-25 16:06:58.. Opowiadanie o sobie po angielsku minimum 200 słów.J edni ją kochają, drudzy traktują jako źródło stałego dochodu a jeszcze inni ciągle jej poszukują.. Na ścianie (po prawej) wiszą dwa obrazy.. Niektórzy lubią się uczyć języków obcych, niektórzy lubią malować lub rysować, inni wolą obejrzeć film lub serial.Istnieje niezliczona liczba hobby, którymi możemy się zajmować; to one dodają frajdy i różnorodności naszym życiom.Mimo tego, iż mam swój pokój dużo czasu spędzam w pokoju rodziców i w kuchni czasem zaglądam także do brata.. Nie samą nauką uczeń żyje!. Opis wyglądu osoby i charakteru w języku angielskim - matura.Jak jeszcze opisać obrazek po angielsku?.

Przykładowy opis przyjaciela po angielsku.

Najpierw należy się skupić na ogółach, a potem dopiero powoli przechodzić do szczegółów.I jak napiszecie to napiszcie też opis ten sam co po angielsku tylko że po polsku żebym wiedziała jak narysować!Opisz dom po angielsku 2011-12-03 15:35:18 Opisz swój wymarzony dom 2011-10-22 21:13:15 opisz w 15 zdaniach swój wymarzony dom po angielsku i po polsku jak byście mogły bo mi się nie chce tłumaczyć :) 2010-10-09 08:41 .Przykładowy opis siebie po angielsku.. Olivia opanowała język angielski na poziomie podstawowym, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystała proste słownictwo związane z domem oraz konstrukcję there is / are.Opis osoby po angielsku - słownictwo i zwroty.. jaką rolę pełni dla Ciebie twój dom.. Czas czytania: 1 minuta.. Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia .. Opisz swój dzień minimum 200 słów +1 głos.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Przykład opisu zdjęcia w języku angielskim, na którym mała dziewczynka siedzi na kanapie ze swoim psem znajdziesz tutaj.. Słownictwo i zwroty przydatne do opisu obrazka po angielsku: wydrukuj w pdfOpisz swoje ulubione miasto (po angielsku) 150 słow.. Nad stołem jest zawieszona trzecia lampa.. Proszę o napisanie odowiadania na 150 słów któe zaczyna się słowami : It was a dark and stormy night..

There is also...Opis obrazka po angielsku: wstęp.

Już pierwsze 25 używanych w tym podręczniku słów tworzy jedną trzecią wszystkich drukowanych materiałów po angielsku - a pierwsza setka stanowi już połowę wszystkich pisanych tekstów.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćnapisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów.. poleca 69 % .. 85% Gazetka o Waszyngtonie, może być jako wypracowanie o Waszyngtonie, informacje: historia, biały dom i inne , ilustaracje.. Na środku pokoju stoi stół a przy nim cztery krzesła.. Jeśli można ułatwić sobie życie, to po co nie skorzystać.. Jak się pewnie domyślasz, dziś będziemy poruszać tematykę pracy.. Uczniak to zbiór ściąg, wypracowań, streszczeń i innych materiałów edukacyjnych.. Najlepsze rozwiązanie.. czym jest dla Ciebie Twój dom.. Opis obrazka po angielsku to naprawdę nic trudnego - wystarczy poznać kilka podstawowych wyrażeń.. zadanie dodane 19 listopada 2010 w Język angielski przez użytkownika ann_na14 (-1,860) [Szkoła podstawowa] angielski; opis-dnia; 200; słów; 0 głosów.. Opisz sój dzień minimum 200 słów.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Jeden z nich przedstawia morze, a drugi - góry.Opis pokoju po angielsku..

Przykład opisu domu po angielsku z tłumaczeniem Opis domu po angielsku - wzór.

562 wizyt.. 0 odpowiedzi..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt