Plan dnia po niemiecku z godzinami
Po śniadaniu myję zęby i ubieram buty.. Po zajeciach wracam o domu.. Kiedy to zrobię idę do kuchni zrobić sobie śniadanie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Po szkole jadę z moim przyjacielem do centrum handlowego.Na godziny po niemiecku od 13 do 24 możemy mówić pierwsza, druga tak samo jak w j. polskim.. Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. O godzinie 6:45 idę się myć.. Od godziny 12:00 do 17:00 czas wolny.. Wtedy idę zjeść do mojego pokoju.. Idę spać o 22.Godzina 21:00 Czas wolny dla studentów, można chodzić po klubach/ pubach Koniec dnia pierwszego.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. coś w stylu: wstaję o 6:00. o 7:00 mam autobus.. Między 16-17 pomagam w domu.. Prosiłabym tylko aby nie korzystać z transpolatoru czy jakos tam xD tylko samemu to przetłumaczyc inaczej nie uznam odpowiedzi!. Jakie słówka warto, abyś jeszcze znał?. * Plan Dnia Po Niemiecku Z Godzinami * 0477 touch de manzai megami no etsubo ds j 150 julka streszczenie Chemia Probne Arkusze Maturalne Pazdro Chomikuj desde que llegaste reyli mediafire Dyplom Dla Najlepiej Czytajacej Klasy dziewczyny wyjdzcie z szafy chomikuj expreso polar latino hd torrents fajne avatary 100x100 download felgen für audi a6 c4Opis dnia po niemiecku Przykład opisu codziennego dnia po niemiecku.. Na przerwie rozmawiam z koleżankami ze szkoły, układamy plany na weekend..

Opis dnia po niemiecku - wzór.

Po obiedzie mam czas wolny.. O 7.45 ide do szkoły.. Plan dnia, godziny, czasowniki rozdzielnie złożone 0 32 fiszki kordiankrzyzowski.. do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17 4.pózniej wPrzydatne zwroty - przebieg dnia.. Albo poprawnie przetłumaczyć: 1.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. o godzinie 24 ide spac.Plan tygodnia po niemiecku pline.. Najlepszym pomysłem na początek będzie opis dnia po niemiecku .Ten podział na podawanie godzin w sposób oficjalny i nieoficjalny ma również wpływ na to, jak podaje się godziny z minutami.. 0 głosów.. Chodzi mi dokładniej o przetłumaczenie mojego planu na język niemiecki.. Po polsku: Zaczynam dzień od ciężkiego wstania.. O 7:20 ubieram sie .. rano - der Morgen przed południem - vormittags w południe - mittags po południu - nachmittags wieczorem - abends w nocy - nachts o północy - um Mitternacht.. Wstaję o siódmej 2.. Po południu idę do biblioteki i wypożyczam książki.. Idę do stołówki i jem obiad.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Następnie powrót do hotelu i o godzinie 17:00 obiado-kolacja.. Przychodze do domu zazywam kapiel i wchodze na komputer lub ide spotkac sie z znajomymi..

Plan dnia po niemiecku.

Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. 6:30 -jem śniadanie.Przydatność 50% Przebieg dnia po niemiecku i jego tłumaczenie.. wczoraj - gestern dziś - heute jutro - morgenniemiecki!. O 15 jem obiad.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. - Jest za osiemnaście siódma po południu.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Później mam trening.. rozpocznij naukę .. open_in_new Link do źródła .Opis dnia po niemiecku z godzinami.. Jem kolację o 20. .. 84% Napisz list do koleżanki lub kolegi w Niemczech i przedstaw w nim swoje plany na najbliższą .Słówka, pory dnia po niemiecku.. CZekam na autobus wracam do domu.Gdy zjem obiad ide rodzicom pomoc w pracach w gospdarstwie.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. Po tym wszystkim mogę już iść po koleżanki i z nimi .Godziny po niemieckuCzas w języku niemieckimCyfry w niemieckim - użycia - "plan" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Ten sposób jest prostszy.Opis dnia po niemiecku - ucz się z Fiszkoteką Jeśli opanowałeś już podstawowe słownictwo i gramatykę niemiecką najwyższy czas, aby spróbować swoich sił w tworzeniu krótkich opisów..

Opis dnia z godzinami.

Kierując się zasadą, że zbyt duża porcja materiału nie wpływa pozytywnie na naszą motywację, pozwoliłam sobie zaprezentować Wam dzisiaj jedynie pewną część materiału.O 12 mam długą przerwę.. Zauważ, że wszystkie dni tygodnia poza środą kończą się na „tag":1000 najważniejszych rzeczowników po niemiecku; Niemiecki Matura, poziom rozszerzony; 500 najważniejszych czasowników po niemiecku; Niemiecki Matura, poziom podstawowy; .. Dni tygodnia po niemiecku mają rodzajnik „der" i pisze się je wielką literą.. Polish aby zapewnić właściwe wdrożenie systemu monitorowania bezpieczeństwa leków / planPrzykłady użycia - "plan dnia" po niemiecku.. Później ćwiczę.. Sniadanie jem o 7:30 4. w szkole jestem od 8 do 15 5. o 15 idę do domu 6. o 15:30 jem obiad 7.. 3,582 wizyt.. Dzień drugi.. Potem idę się ubrać i umyć.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Opis dnia - niemiecki .. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. Zaczynając od początku dnia.. w szkole jestem od 7:30 do 13.. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. Polish robić plan dnia.. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać..

Podawanie godziny po niemiecku - sposób oficjalny.

Do każdej pory dnia 5zdań ( Rano, przedpołudniem, popołudniu, wie…Schodze do kuchni i jem sniadanie.Autobus mam o godzinie 6.45.. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:Dni tygodnia po niemiecku z wymową.. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Tym razem zajmiemy się zwrotami związanymi z opisem przebiegu dnia.. O 7:00 godziny jem śniadanie.. Po 2 tygodniach muszę je oddać z powrotem.. godzina 10:00 jedziemy autokarem do panoramy racławickiej, zwiedzanie z przewodnikiem.. O godzinie 7:40 jadę do szkoły .O 15:15 wychodze ze szkoły i wracam do domu .O 16 jem obiad Następnie odrabiam lekcję i uczę się .Dni tygodnia po niemiecku są postawą o której należy pamiętać ucząc się niemieckiego.. Czasami robimy jeszcze szybko zadania domowe.. Lekcje zaczynam o 8 i mam przewaznie do 15.05.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. O 18 odrabiam lekcje.. Godziny po niemiecku można podać według 24- , albo 12-godzinnego systemu.Pomoże ktoś z niemieckim?. Godzina 9:00 śniadanie w hotelu.. :) Wstaję o godzinie 6::30..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt