Opisz ilustracje i odpowiedz na pytania in the photo i can see a
Odpowiedz na pytanie: How can we use a drone safetely?. Stoi na moście, uśmiechając się i pozując przed kamerą.. Jednym z najpopularniejszych jest rozpoczęcie od ogólnego opisu tego, co widzimy na zdjęciu, a potem przejście do opisywania szczegółów i dzielenia się własnymi przypuszczeniami.Opis obrazka powinien zawierać trzy podstawowe informacje: - co widzisz?, - gdzie to jest?, - co robi?. 3. describe your last visit to the doctor,s.Popatrz na ilustrację przedstawiającą skrzyżowanie ulic w mieście; spróbuj po angielsku ją opisać: wymień co widzisz (np. I can see houses,…), opisz co się dzieje (w czasie present continuous, np. Opisz powyższą ilustrację i odpowiedz na pytania egzaminującego.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Opisz ilustracje i odpowiedz na pytania 1.. Zastanówmy się, czy opisujemy zdjęcie (a picture/a photo), czy rysunek (a drawing).. Zwróć uwagę na to że w zdaniu używa się „in" a nie „on", jak tłumaczyłoby się z polskiego „na obrazku", co jest najczęściej popełnianym błędem wśród maturzystów.. Secondly man wearing green jacket and white holly cap.Zadanie 2: Opisz poniższą ilustracje i odpowiedzi na trzy pytania.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Opisz ilustrację i odpowiedz na pytania z nią ..

UłóżOpisz ilustrację i odpowiedz na pytania z nią związane.

Z podobnymi zadaniami możesz spotkać się na egzaminie maturalnym .Szukasz pomocy przy zadaniu domowym ?. Za opis ilustracji i odpowiedź na każde z pytań maturzysta może otrzymać maksymalnie po 2 punkty.. Poćwiczcie razem z nami!Opisz poniższe zdjęcie i odpowiedz na pytania egzaminującego.Drugie zadanie na maturze ustnej z języka angielskiego polega na opisie ilustracji i odpowiedzeniu na 3 pytania związane z nią.. Nagraj lub zapisz swoją wypowiedź, abyś potem mógł/mogła ją sprawdzić.. z 2001 r. Nr 142, poz. 1592) odpowiedz na następujące pytania: 1) Kto i w jakim akcie normatywnym tworzy, łączy, dzieli i znosi powiaty oraz ustala ich .Opis obrazka jest jednym z zadań maturalnych.Jest kilka sposobów rozwiązywania tego zadania.. Taką ilustrację należy opisać uwzględniając miejsce, które przedstawia obrazek, osoby, które się na nim znajdują oraz czynności przez nie wykonywane.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Opisz ilustracje i odpowiedz na 3 pytania ,jezyk niemieckiSzukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Opis ilustracji.. Zatem za rozmowę na podstawie ilustracji można uzyskać łącznie do 6 punktów.. 3.Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda..

2014-05-31 10:28:44; Odpowiedz na pytania.

- Jak bezpiecznie używac dronów.. Opisując zdjęcie, postaraj się ułożyć swoją wypowiedź w .Opisz poni¿sz¹ ilustracjê i odpowiedz na pytania egzaminuj¹cego.. Jedną rękę trzyma w powietrzu, a drugą na głowie.. Then answer the questions: Oglądacie film o wielkanocnych tradycjach, zapisujecie i tłumaczycie w zeszytach słownictwo wyświetlane podczas filmu, następnie odpowiadamy na pytania.ZESTAW NR 1 I.. Niemiecki 2011-12-11 22:49:23; NIEMIECKI Odpowiedz na pytania 2009-03-07 12:33:32; Niemiecki.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Opisz poniższą ilustrację i odpowiedz na pytania egzaminującego.. Niemiecki 2013-09-21 17:13:58; Opisz ilustracje i odpowiedz na 3 pytania,jezyk niemiecki 2014-01-26 19:54:50; Odpowiedz na pytania?. Obrazek pokazuje młodą kobietą, która ma dwadzieścia parę lat, pozującą do zdjęcia.. z 2001 r. Nr 142, poz. 1592) odpowiedz na następujące pytania: 1) Kto i w jakim akcie normatywnym tworzy, łączy, dzieli i znosi powiaty oraz ustala ich granice?Przydatność 90% Na podstawie ustawy z dn. 5 czerwca 1998 roku o samorządzie powiatowym odpowiedz na pytania.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce..

Następnie możesz spróbować odpowiedzieć na pytanie, kto jest na obrazku.

Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Drzwi Gnieźnieńskie lub Drzwi św.Wojciecha (łac. Porta Regia, Drzwi Królewskie; Porta Aurea, Drzwi Złote) - unikatowy zabytek romańskiej sztuki odlewniczej, wykonany za panowania księcia Mieszka III Starego w XII wieku (dokładny czas i miejsce powstania nieznane).Osadzone w portalu wewnętrznym kruchty południowej bazyliki prymasowskiej w Gnieźnie.Przyjrzyj sie ilustracji, a nastepnie odpowiedz na pytania.. W rozmowie z mamą korespondentki, u której mieszkasz podczas wakacji: poinformuj, że źle się czujesz, powiedz, co ci dolega, poproś, aby poszła z Tobą do lekarza.. Na podstawie ustawy z dn. 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz.U.. Drugie oficjalne zadanie na maturze ustnej z angielskiego to opis obrazka zawartego w zestawie pytań.. Kobieta ma na sobie szarą czapkę, szary płaszcz, jeansy i czerwoną bluzkę.Na początek warto zacząć od zdania wprowadzającego, w którym bardzo ogólnie opiszemy motyw obrazka.. Practice 2 Spójrz na poniższe zdjęcie i uzupełnij jego opis.. W rozmowie2.. Odpowiedz na .Przydatność 90% Na podstawie ustawy z dn. 5 czerwca 1998 roku o samorządzie powiatowym odpowiedz na pytania.. Na podstawie ustawy z dn. 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz.U..

Po Twoim opisie egzaminator zada Ci dwa pytania.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt