Opis siebie po niemiecku klasa 4
Po nocach śniły mi się owczarki niemieckie, rottweilery, czasem bernardyny.. Nazywam się Marta.. Oboje rodzice pracują w Oczyszczalni Ścieków.. Od trzech lat mam hobby.. Jest nim taniec.. Filmy.. Przykład z pracy?. Mam 17 lat i obecnie jestem uczennicą I klasy II Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu.Opis wyglądu po niemiecku przyda Ci się częściej niż możesz sobie to wyobrazić.. Zaczyna się wówczas uczyć wielu nowych zagadnień, a podstawy wiedzy zaczynają być rozszerzane o wiele szybciej niż w trzech pierwszych klasach.. Opis niemiecki wzór.Opis obrazka po niemiecku - o czym należy pamiętać.. Filmy.. Nazywam się Konrad Pach.. Chodzę do liceum interesuje się robienię zdjęć różnych owadów np. pająków, motyli i gąsienic.. Dotyczy to również nauki języka.. Nazywam się Tomasz Grzybowski.. Nazywam się Alexander i chodzę do piątej klasy.. Kupowanie butów (dialog) / in der Schuhabteilung.Przykład opisu Warszawy po niemiecku z tłumaczeniem Opis miasta po niemiecku - wzór.. 20 marca 2014 Odsłon: 26 823 6 komentarzy.Klasa 4 to wyjątkowy czas dla dziecka.. Treść.. Uczęszczam do klasy I Gimnazjum nr 4 im.. Moje włosy są krótkie, koloru ciemny blond.. Nauka niemieckiego online będzie dla twojego dziecka łatwiejsza, jeśli skorzysta z platformy edukacyjnej Squla.Mój opis samego siebie - autoportret.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Cechy wyglądu zewnętrznego po niemiecku to kluczowe słownictwo wykorzystywane przy opisach osób..

Opisz siebie po niemiecku.

35,690 wizyt.. Jestem średniego wzrostu, szczupłym chłopakiem z zielonymi oczami i krótkimi ciemno blond włosami.. Dam wskazówek jak to zrobić możecie zostawiać puste pola np na imie czy miejscowość Nazywam sie Marcin chodze do gimnazjum mam ciemne włosy, jestem wysoki ;) pod zdaniami po niemiecku prosze o .Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. poleca 76 % 1904 głosów.. Moje włosy są krótkie, koloru ciemny blond.. Lubię jeszcze grać w tenisa ze swojimi znajomymi.Opis dnia po niemiecku: Ich stehe jeden Tag um sieben Uhr auf.. Jeśli szukasz opisu .Łukasz Tyczkowski o Nazwy ryb po niemiecku i tłumaczenie na polski; Subskrybuj wpisy na e-mail.Przykłady użycia - "w restauracji" po niemiecku.. Mam 13 lat.. Jestem niską, szczupłą osobą, która uwielbia sport.. Jest potrzebne do opisu wszelkich osób.. Nazywam się Eva, mam 15 lat i chodzę do trzeciej klasy gimnazjum.. Opis osoby po niemiecku jest jednym z najpopularniejszych opisów.. Często spotykamy się z tym rodzajem opisu, niezależnie od tego czy jest to opis siebie, opis przyjaciela lub kolegi (ew. przyjaciółki lub koleżanki), czy na przykład opis nauczyciela.Opis siebie samego..

Opis po niemiecku .

lat.. Filmy.. Nazywam się Marta.. poleca 76 % 3315 głosów.. Opis przyjaciela (kolegi) po niemiecku Opis przyjaciółki (koleżanki) po niemiecku .. Mój dzień wygląda następująco: każdego dnia wstaję o godz.7.00.. Przykład opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem Opis siebie po niemiecku dla dziewczyny - wzór.. Mam niebieskie oczy i codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech, ale zdarzają się .Nazywam się Konrad Pach.. Jest szczupła , wysoka .. poleca 76 % 1870 głosów.. Mama ma na imie Edyta mam 36 lat.. Kamienica jest szara, jedynie niewielkie fragmenty nad kilkoma oknami od frontu są pomalowane w różne pastelowe kolory.Opis rodziny po niemiecku +4 głosów.. Polonistka, ucząca w morąskim liceum.Nazywam się Jan Kowalski.. Oprócz tego opisując obrazek po niemiecku należy zachować odpowiednie reguły.. Treść.. Treść.. Meine Hobby ist .. - Moim hobby jest .. (na przykład Volleyball spielen - gra w siatkówkę, Giterre spielen - gra na gitarze) 7. o Dziewczynie bo jestem dziewczyną ;) I czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć chodź trochu o tej budowie zdań ?. Opisywanie obrazka po niemiecku możemy sobie wyobrazić tak jak opisywanie obrazu osobie niewidomej - musimy jak najdokładniej opisać każdy szczegół.. Mam 17 lat i obecnie jestem uczennicą I klasy II Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu.. Mam lekko odstające uszy, dość .Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Opis siebie poziom klasy 4. blocked..

napisz: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie PS.

Na początku tańczyłam tylko dla siebie.Opis rodziny po niemiecku +4 głosów.. Mam 17 lat i obecnie jestem uczennicą I klasy II Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu.. Opis siebie (imię Piotr ,wiek 15 ,data urodzenia 07.07.1999 ,miejsce zamieszkania Rypin ,kraj,szkoła,zainteresowania,ulubione przedmioty,rodzeństwo 2 siostry ,twoje zwierzęta niemam , Wygląd zewnętrzny: figura (nie jestem chudy ale też nie gruby) ,wzrost (183 ,oczy (zielone) ,(uszy,nos nie wiem obojętnie) ,charakter (miły przyjacielski itp)Opis siebie po niemiecku dla chłopaka - wzór.. poleca 79 % 2089 głosów.. Przede wszystkim: 1.Przydatność 50% Opis osoby po niemiecku.. Ich mag .. - Ja lubię .. (do tego możesz na przykład Music hören - słuchać muzyki, Buch lesen - czytać ksiażki, albo coś sobie wymyśl).. Mogą to być oddzielne wypowiedzi lub elementy dłuższych wypracowań.4.. Jednak rodzice mówili, że nie mamy warunków, by trzymać w domu tak dużego psa - a w sumie to żadnego psa, bo przecież pies to obowiązek, zaś my nie mamy na to czasu.. Przychodzi nowy pracownik do pracy i koledzy mówią o nim (dobrze byłoby gdybyś Ty też mógł coś powiedzieć) 😛 Dobrze w takim razie zapraszam do lekcji 🙂 Wygląd zewnętrzny po niemieckuPrzykładowe opisy osoby po niemiecku .. Jeśli chcesz stworzyć własny opis siebie po niemiecku, który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu a my umieścimy go na stronie :)Język Niemiecki opis 15zdań o sobie Muszę opisać siebie w 15 zdaniach po niemiecku proszę to co napiszecie przetłumaczyć na język polski..

Najpierw jest po polsku a potem po niemiecku.

Oczy natomiast doskonale komponują się.Odkąd pamiętam, zawsze marzyłem o tym, aby mieć psa.. Jeżeli nie jestem zmęczony, w łóżku jeszcze coś sobie czytam.. Oczy natomiast doskonale komponują się z .Opis po niemiecku - wzór, przykłady, zasady pisania.. Meine Lieblingsfarbe ist .Opis siebie (Self-description): → Przykład 1 (Susan Salieri, 16 lat)→ Przykład 2 (Anita Mendoza, 36 lat)→ Przykład 3 (Audrey Lacroix, 23 lat) → Przykład 4 (Tomasz Nowak, 11 lat) → Przykład 5 (Peter Schwarz) → Przykład 6 (Tim Clarkson, 40 lat) Opisywanie innych ludzi (Describing other people): → Przykład 1 (Przyjaciel)Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie.. Mam dwanaście lat i jestem uczniem klasy VI szkoły podstawowej w Rzgowie.. Jestem wysokim, dobrze zbudowanym mężczyzną, o krótkich blond włosach.. Mam na imię Damian mam 16lat mieszkam w Elblągu i pochodzę z Polski.. Jestem niską, szczupłą osobą, która uwielbia sport.. Mam dobrych i wyrozumiałych rodziców oraz dwóch braci: Maćka i Zbyszka..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt