Opisz swoją ulubioną książkę w 10 zdaniach
Jedną z moich ulubionych przygód była przygoda z trollami.Opisz swój wygląd w 8-10 zdaniach.. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Gdy tam pojadę zawsze mam jakieś fajne zabawy , mam dużo fajnych zabaw ponieważ jest tam dużo moich kuzynek .. Najciekawsza przygoda bohaterów W pustyni i w puszczy.. (jestem nastolatką która ma dużo rodzeństwa, mieszkam na wsi obok lasu, lubie słuchać muzyki i grać na kompie,dojeżdżam do gimnazjum autobusem,mieszkam z mamą i rodzeństwem, lubi aktywny dzień czyli grać na podwórku w siatkę)Z okazji tegorocznego Światowego Dnia Książki zaprosiliśmy Was do specjalnego konkursu.. Najstarszy z nich to Piotr ,potem Zuzanna ,Edmund i Łucja.. Bardzo się zdziwili, gdy go tam nie zastali.Opisz najciekawszą przygodę bohaterów W pustyni i w puszczy .. waszą którą przeczytaliście i wam się spodobała podajcie autora tytuł gównych bahaterów ile stron ma książka opiszcze w minimum 10 zdaniach 0 ocen | na tak 0%.. 2012-05-16 13:00:40 Załóż nowy klub Najnowsze bez odpowiedziUlubiona przygoda z książki "Hobbit - czyli tam i z powrotem" - przygoda z trollami.. Jest ona najważniejszą osobą w moim życiu, co wcale nie oznacza, że ojciec jest mniej ważny, gdyż oboje .Opisz w co najmniej 3 zdaniach swój ulubiony film /serial i napisz dlaczego go lubisz..

opisz swoją ulubioną książkę.

Dlaczego jestem „skazany" na Mikołajka?. Mówi cicho, w sposób przymilny, pełen słodyczy, ale niestety fałszywej.. Język polski .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opisz swoją ulubioną postać literacką .. Następną rzeczą jest nakrycie stołu.Bądźcie takimi ambasadorami: w trzech zdaniach opiszcie swoją ulubioną lekturę tak, by inni chcieli ją przeczytać.. Tak na prawdę Ania swoją karierę zaczęła przez przypadek.. Jedną z nich jest choinka którą ubieramy o godzinie 16.00, nie tak jak niektóre rodziny tydzień przed Wigilią.. Jak wyglądają moje Święta Bożego Narodzenia w moim domu ?. Gdyż w 1989 roku.. Przedstaw tak właśnie portret swojej mamy.. Lubię jeździć też do mojego chrzestnego , bo tam jest taki malutki kuzynek i .Opisz święta Bożego Narodzenia .. 2011-04-28 15:38:16Moim zdaniem najciekawszym wydarzeniem w książce "Ten Obcy" jest fragment, gdy Zenek uratował małe dziecko przy sklepie.. Pewnego dnia Marian, Julek, Pestka i Ula poszli do Zenka na wyspę, aby dać mu jedzenie.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. Następnie należy zawrzec informacje na jej temat, które można odnaleźc w książce - kim jest, jaka jest jej przeszłośc, gdzie mieszka itp.-Ania ma 11 lat-urodziła się w Boldingbroke w Nowej SzkocjiOpisz swój dzień w 15 zdaniach w czasie perfekt..

Masz swoją ulubioną książkę?

(z drzwiami ) jest połka z książkami.. Zadanie jest zamknięte.Również ma swoje ulubione powiedzonko: „Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba".. Opisz mi opowieśc w książce pt TOMEK W KRAINIE KANGURÓW.. To jest pierwsze pytanie w Konkursie Wakacyjnym w dniu 9.07.2012.. Podoba mi się to, jak bardzo angażuje sie w swoje role.. Kiedy wybuchał II wojna światowa, J. R. R. Tolkien pisał dalej, ale głównie nocami, starał się mimo wszystko nie przerywać i kontynuował pracę nad swoim dziełem.Opisz swoją ulubioną książkę Podobne tematy.. PROSZE O OPISZ BRAMY TWARDOWSKIEGO to na przyrode.Opisz swój pokój w 10 zdaniach używając różnych przyimków..

... Opisz swoja ulubioną ksiązkę.

Mój opis( zróbcie coś sensownego z tego 😉 ) Jestem średniego wzrostu, wysportowana.opisz w 10 zdaniach swoje ulubione miejsce.. Lubię oglądać filmy z jej udziałem.. Wiemy, że trzy zdania to mało, ale wierzymy, że poradzicie sobie z tym .Opisz w kilku zdaniach swoją ulubioną zabawkę z dzieciństwa.. Moim zdaniem najciekawszą przygodą dzieci była ta .Opisz swoją mamę poleca84% Język polski .. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. Podobne pytania.. Jeśli odpowiesz na wszystkie 3 dziś do 24.00 dostaniesz odznakę.. .W swojej trylogii opisał związki pomiędzy Gandalfem, Sauronem, Pierścieniem, Morią.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Moja mama jest podobna do wielu innych mam.. Moją ulubioną książką są ,,Przygody Sherlocka Holmesa" napisane przez sir Arthura Conan Doyle'a u schyłku XIX wieku i początku wieku XX.. 2011-07-05 21:31:48 .Masz ulubioną książkę?. 2010-04-07 16:55:34 Opisz ulubioną dyscyplinę sportową !. Ma na imię Dorota i jest bardzo pracowitą mamą.. W moim domu jest wiele ciekawych tradycji.. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. Pierwszą książkę pt. Mikołajek dostałem parę dni po moim urodzeniu (chyba z powodu mojego imienia)..

Podaj jej tytuł i opisz ją w pięciu zdaniach.

Można powiedzieć, że Mikołajek towarzyszy mi prawie od zawsze!Opisz swoją ulubioną stronę internetową.Zachęc do jej obejrzenia-POMOCY!. Wyjaśnienie: dla tego że jest dobra jest świetna ;) .Moją ulubioną książką jest Mikołajek 1.. O matce można pisać tylko pięknie i ciepło.. Ta powieść wciągnęła mnie na wiele przyjemnych godzin.. Czytając ksiązkie ,,Hobbit-czyli tam i z powrotem,, natknąłem się na wiele przygód.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. 0 0 Odpowiedz.. Potem dostawałem kolejne części i czytałem je już sam.. Moja ulubiona książka- tekst prezentacji ustnej.. Po obiedzie mam czas wolny.. Zgłoś nadużycie.. Jest tam miła atmosfera .. Waszym zadaniem było napisać trzy zdania o ulubionej lekturze.Obiad mam o 15:15.. Pewnego dnia wraz z przyjacielem poszła na casting do filmu :korczak" Andrzeja Wajdy.Daje naj Napisz o swojej ulubionej książce opisz fabułę w 5/6 zdaniach napisz jaki jest to typ książki oraz opisz postacie 2 Zobacz odpowiedzi azaki228zhoha azaki228zhoha Odpowiedź: Moja ulubiona książka jest Opowieść Wiegilna .. Komentarze do zadania.. Kiedy miałem kilka lat czytali mi ją rodzice.. Jest to zbiór opowiadań o genialnym detektywie, który posługując się dedukcją i .Anna Mucha jest moją ulubioną aktorką.. Karoliniaczek; 3.12.2013 Moim ulubionym miejscem jest domek u mojej babci.. Jak komputer.. Opisz mi opowieśc w książce pt TOMEK W KRAINIE KANGURÓW.. Albowiem ten kto rozumie swoją istotę jest panem swego przeznaczenia asceta asceza autostop Boromir Bransoletka Byłam w starożytnym Egipcie Byłem w starożytnym .. Ksiązka ta opowiada o przygodach czworki dzieci ,rodzeństwa .. W opisie podkreśl zielonym kolorem czasowniki w stronie czynnej ,a niebieskim czasowniki w stronie biernym..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt