Napisz pocztówkę po angielsku do kolegi z anglii
Poinformuj go, gdzie spędzasz wakacje.. Język angielski.. Podaj powód, dla którego zdecydowałeś/aś się wziąć udział w tym obozie.. Trzeba było również napisać list do kolegi w Anglii o zakładanym przez nas klubie.LIST PO ANGIELSKU - posted in Pomoc w zadaniach: Witam.. Napisz pocztówkę do kolegi/koleżanki z Anglii, w której:\r\n- zawrzesz informacje o tym, gdzie jesteś\r\n- wymienisz najciekawsze atrakcje\r\n- powiesz, jaka jest pogoda\r\n- poinformujesz, kiedy wracasz\r\nPodpisz się jako XYZ.Wiadomość po angielsku to jedna z krótkich form wypowiedzi, z którymi można spotkać się zarówno w pracy domowej, jak i na maturze podstawowej z języka angielskiego.. Charakteryzuje się nieformalnym tonem wypowiedzi.. Krótki (w zadaniu pisze od 50-100 słów ale mi ok 60 .. W e-mailu: -Opisz przygotowania do wyjazdu -poinformuj, czego jeszcze nie kupiłeś w związku z podróżą i wyjaśnij dlaczego -podaj szczegóły dotyczące przyjazdu -wyraż obawy związane z podróżą.. w e-mailu do kolegi z Anglii po angielsku: -opisz podróż do Londynu -opisz miejsca które odwiedziliście -napisz co ci się szczególnie podobało w Londynie i wyjaśnij dlaczego W swojej wypowiedzi rozwin kazdy z trzech podpunktów ,tak by całość składała sie 50 do 120 słow .podpisz sie jako xyzNapisz Pocztówkę po angielsku do kolegi z Londynu z wyjazdu w góry w ferie.W pocztówce napisz kogo poznałeś-łaś,kogo spotkałeś-łaś, napisz jakąś śmieszną lub niebezpieczną przygodę która ci się przydarzyła..

napisz pocztówkę po angielsku czas terazniejszy!

Odpowiedz.. Od kilku miesięcy pracujesz na farmie.. Mam napisać list po angielsku, ale szczerze powiedziawszy jestem zielony w tym języku.. Podpisz: x,y,z.. Jesteś na wakacjach za granicą, napisz pocztówke do kolegi lub koleżanki z Anglii.. Prosze o pomoc w napisaniu e-maila w języku angielskim (od 80-130 słów) Pozdrawaim 🙂 źródło: Od niedawna masz nowe hobby.. Zgodnie ze zwyczajem zaproszenie dotyczy wydarzeń z życia osobistego takich jak przyjęcie urodzinowe, ślub, komunia, chrzest itp.napisz pocztówkę z anglii o tym co zwiedziłeś i co jeszcze będziesz zwiedzać pocztówkę napisz w czasie present perfekt i past participle.. Co robiłaś wczoraj.. -co zamierzasz zwiedzić w Nowym Yorku-podaj datę powrotu do Polski-na ile zostajesz i co jeszcze chcesz zobaczyć-co zrobiło na tobie największe wrażenie w tym mieście-poproś o przekazanie pozdrowień dla jego siostry.Bardzo prosze o pomoc pilne.Kolega z Anglii przyjeżdża do Ciebie na święta napisz do niego list Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: halka68 27.3.2010 (07:14) napisz pocztówkę z wakacji po angielsku Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: marttusia16 29.3.2010 (16:42) napisz list w którym opowiadasz o swoich osiemnastych .Przebywasz na obozie sportowym.. poniżej.. -napisz gdzie jesteś i kiedy przyjechałeś -jaki jest twój pokój i jakie jest jedzenie -co zamierzasz robić następnego dniaTwój przyjaciel/kolega, / Trzymaj siê, Pozdrawiam, / Do zobaczenia, C Przyk³adowe zadanie Przebywasz na wakacjach w Anglii..

Napisz pocztówkę do znajomego z Anglii.

Wcześnie rano musisz wyjść z domu, zostaw wiadomość w której przekażesz: .. Gościsz u siebie w domu koleżankę z Anglii.. Napisz list do kolegi z Anglii, który wkrótce zamierza Cie odwiedzić.. piotro10napisz właśnie wróciłeś z 4-dniowej wycieczki do Londynu.. Pilne .Pocztówka po angielsku to krótka i bardzo popularna wypowiedź pisemna.. Z góry dzięki Dam naj.Proszę jeszcze o pomoc w napisaniu pocztówki.\r\nA oto treść:\r\nJesteś na wycieczce klasowej nad morzem.. Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. Podpisz się jako XYZ.Proszę pomózcie napisac mi pocztowke po angielsku bo na jutro potrzebuje a jestem z tego ciemna.. Taka forma wypowiedzi ma charakter totalnie nieformalny, ponieważ najczęściej piszemy ją do znajomych czy rodziny.. Zawiera zazwyczaj pozdrowienia lub relację z pobytu poza miejscem zamieszkania.. - złóż życzenia świąteczne - napisz, co zamierzasz robić podczas…Cześć Robert Pozdrowienia z Brighton !. Mam własny, przytulny pokój z komputerem i internetem.. Wstęp / przywitaniePrzebywasz na wakacjach w Nowym Yorku,napisz pocztówkę po ANGIELSKU do kolegi z Anglii..

Napisz pocztówke do kolegi z Anglii: 1.

z tłumaczeniem na polski z góry dziękuje tak na stroneJesteś na wakacjach.Napisz pocztówkę do kolegi z Anglii: -opisz miejsce w którym jesteś na wakacjach -napisz o swoich planach na jutro -zaproś go na weekend po twoim powrocie z wakacji Potrzebne na jutro oczywiście po angielsku.. Język angielski.. Napisz pocztówkę do kolegi z Anglii:-opisz miejsce, w którym jesteś na wakacjach,-napisz o swoich planach na jutro,-zaproś go na weekend po twoim powrocie z wakacji.. Napisz list do swojego kolegi ze Szkocji, w którym: - powiesz co robisz w Anglii i od kiedy tu przebywasz - opisz swój dzień pracy oraz jak spędzasz czas wolny .Plik napisz list do kolegi z anglii po angielsku.zip na koncie użytkownika charlesharris94 • Data dodania: 13 gru 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Napisz e-mail do kolegi z Anglii,u którego planujesz spędzić wakacje.. Napisz wiadomość do kolegi .Jesteś na tygodniowej wycieczce szkolnej.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Jesteś na wakacjach.. Zatrzymałem się w małym, pięciogwiazdkowym hotelu obok plaży, bardzo blisko morza..

... napisz sms po angielsku do kolegi o festiwalu w Edinburghu...

Napisz o pogodzie.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Napisz pocztówkę do koleżanki z Anglii (po angielsku) Napisz gdzie przebywasz -Informacje na temat pogody -opisz co do tej pory robiłeś -napisz co jeszcze zamierzasz zrobic.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać pocztówkę po angielsku, przydatne zwroty oraz wzór pocztówki po angielsku.Jak napisać pocztówkę po angielsku.. Napisz do cioci z Anglii pocztówkę, w której: 1. opiszesz jaka jest pogoda 2. opowiesz co do tej pory widziałaś 3. zachęcisz ją do odwiedzenia muzeum które zwiedziłaś podczas wycieczkiNapisz list do kolegi z Anglii, w którym: Muszę napisać krótki list do kolegi po angielsku w którym opisuje gdzie mam zamiar pojechać na wakacje.. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.potrzebuję pomocy z napisaniem pocztówki do kolegi z Anglii, jeżeli ktoś będzie na tyle uprzejmy i napiszę dla mnie całą pracę będę baaaaardzoo wdzięczna ;* Polecenie: Napisz list nieformalny: Think of a holiday you once had.. Co będziesz robić jutro.Pocztówka po angielsku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi po angielsku.. Pocztówka to jedna z najkrótszych (7 do 11 zdań) i najbardziej popularnych form pisemnych.. W swoim liście :-Wyraż zadowolenie zplanowanego przyjazdu kolegi do Polski i poradz mu co powinien ze soba zabrać.-Wspomnij o przyjeńciu którer zamierzasz zorganizować podczas jego pobytu, i zapytaj jaki termin przyjęńcia by koledze odpowiadał.Zaproszenie po angielsku to krótka forma pisemna, w której nadawca informuje adresata o mającym się odbyć wydarzeniu, na które adresat jest zaproszony do przyjścia.. Mam fantastyczny widok z okna na miasto!. Co zazwyczaj robisz.. Napisz, w jakich zajęciach sportowych bierzesz udział.. Wspomnij o planowanym spotkaniu ze znanym sportowcem.. Bardzo prosze o pomoc .. Oto temat.. Pogoda jest tu bardzo zmienna - czasem świeci słońce, czasem pada przez cały dzień.Po angielsku!. Odpowiedz.. W formie emailu napisz do znajomego z Anglii napisz ze : - nowe hobby daje ci duzo satysfakcji [present simple] - poznales dzieki niemu znajomych [present simple] - wybierasz sie na przyjecie na ktore zaprosila cie jedna z poznanych osob..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt