Opisz ilustracje i odpowiedz na pytania
(nie bede wysyłac tego obrazka bo jakosciowo jest okropny, ja go opisze po polsku a prosze zyby ktos to przetlumaczył): na tym obrazku widzimy dwie osoby ktore sa w pokoju i patrza na jakas mape.Odpowiedz na pytania niemiecki 2013-01-25 00:22:43; Przyjrzyj sie ilustracji, a nastepnie odpowiedz na pytania.. Pierwsze dotyczyć będzie opisywanej ilustracji, a w drugim sprawdzana będzie umiejętność wyrażania przez Ciebie opinii.. Z podobnymi zadaniami możesz spotkać się na egzaminie maturalnym .Postaramy się odpowiedzieć na powyższe pytania dotyczące opisu ilustracji po angielsku podając niezbędne zwroty do opisu obrazka, jak również odniesiemy się do praktycznej strony tego zagadnienia.. Który z instrumentów dętych blaszanych brzmi najniżej?. Co oznacza słowo idiofon?. Czy potrafisz znaleźć w tym czasopiśmie zamieszczone tu ilustracje?. Jakie są główne zasady opisywania ilustracji po angielsku?Odpowiedz na pytania: Jakie wielkanocne tradycje i zwyczaje są obchodzone w Twoim domu?. Przyk³adowe pytania i odpowiedzi ucznia: Could you describe this photograph?. W tym numerze.. STRONA 9 Czego człowiek nigdy nie zgłębi?. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie -2.3.2016 (12:48) 14569192642251129784232.jpg 3 MB.. z 2001 r. Nr 142, poz. 1592) odpowiedz na następujące pytania: 1) Kto i w jakim akcie normatywnym tworzy, łączy, dzieli i znosi powiaty oraz ustala ich granice?Opisz ilustracje i odpowiedz na pytania..

🎓 Opisz ilustrację i odpowiedz na pytania.

źródło: Alles Klar 2a.. STRONA 3 Od kogo jest gorszy człowiek, który nie dba o swoją rodzinę?. Odpowiedz na pytania i wpisz brakujące wersety.. Na ilustracji znajdują się punkty aktywne, pod którymi ukryto infromacje dodatkowe: Punkt 1: Dwie pięciolinie połączone są klamrą, zwaną akoladą.2.. Opisz własnymi słowami, co na nich widzisz.. Na ilustracji znajdują się dwie pięciolinie, klucz wiolinowy, klucz basowy, bemole, metrum i trzy takty zapisu nutowego.. W tym numerze.. Podziel się tymi spostrzeżeniami z egzaminatorem), 3.. Zatem za rozmowę na podstawie ilustracji można uzyskać łącznie do 6 punktów.. 1 Tymoteusza 5:․․․ STRONA 5 Dlaczego lepiej jest dwom niż .. Łukasza 12:․․․Znajdź te ilustracje.. Kolejną ważną zasadą przy opisywaniu obrazka po angielsku jest to, iż powinniśmy zwrócić uwagę na to, gdzie i co znajduje się na poszczególnych częściach ilustracji.Powiedzmy więc, co widnieje po lewej stronie, prawej stronie, na dole, na górze, w samym środku, a także co dostrzegamy w tle.Odpowiedz sobie sam na pytanie „Co na to wskazuje?". Przydatność 55% Pierwsza pomoc.. W Kartach Ćwiczeń wykonaj ćw.. Pamiętaj, że niejednokrotnie nietypowe pomysły same nasuwają się na myśl.Opisz ilustracje i odpowiedz na pytania 1.. Odpowiedz na pytania i wpisz brakujące wersety.. Would you like …Polecenie jest takie: Opisz poniższą ilustrację i odpowiedz na pytania egzaminującego..

2014-05-31 10:28:44; Odpowiedz na pytania.

STRONA 8 Co powinieneś „wykupywać"?. Opisz własnymi słowami, co na nich widzisz.. Zadanie 11 Opisz poniższą ilustrację i odpowiedz na pytania egzaminującego (na str. 174).. Do jakiej grupy instrumentów należą diabelskie skrzypce?Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Które malowane jajka najbardziej Ci się podobają?. Pomysł na wspólne spędzenie czasu po : zajęciach Opinia : na temat wyglądu szkoły językowej .. Opisz zdjęcie, a następnie odpowiedz na pytania egzaminującego.. - Zadanie 3: Meine Welttour 3.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Opisz ilustracje i odpowiedz na 3 pytania ,jezyk niemieckiOpisz poniższą ilustrację i odpowiedz na pytania egzaminującego (na str. 173).. OdpowiedziZnajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Opisz ilustrację i odpowiedz na pytania.1.. Czy potrafisz znaleźć w tym czasopiśmie zamieszczone tu ilustracje?. Etap wojewódzki 2014/2015 Suma punktów do uzyskania: Na podstawie poniższych ilustracji i wiedzy własnej odpowiedz na pytania: (6 p.). PIERWSZA POMOC TELEFONY ALARMOWE numer pogotowia ratunkowego: 999numer telefonu alarmowego telefonii komórkowej: 112 Wzywając pogotowie ratunkowe należy podać krótkie i konkretne informacje o stanie chorego.Odpowiedzi na pytania do ilustracji 1..

Zadanie: opisz ilustrację i odpowiedz na pytania proszę o pomoc .

Zobacz, jak możesz pomóc innym.. Opisz własnymi słowami, co na nich widzisz.. Radnik.pl korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci największy poziom usług.. ZESTAW NR 2 I.. Dowiedz się więcej.Opis obrazka powinien zawierać trzy podstawowe informacje: - co widzisz?, - gdzie to jest?, - co robi?. W tym numerze.. Strona główna Kategorie FAQ/Przewodnik Warunki użytkowania Polityka prywatności.1 KONKURS Z HISTORII Klucz odpowiedzi.. Które instrumenty mają duszę?. 1 i 2 s. 80; Wykonaj wielkanocną kartkę.Pobierz ten Wektor Premium dotyczący Ilustracja, Ilustracja Koncepcja Często Zadawanych Wykrzykników I Znaków Zapytania, Metafora Odpowiedź Na Pytanie.. Ilustracja Nowoczesny Projekt Płaski Na Białym Tle i odkryj ponad 10 Miliony profesjonalnych zasobów graficznych na FreepikZnajdź te ilustracje.. W rozmowie z mamą korespondentki, u której mieszkasz podczas wakacji: poinformuj, że źle się czujesz, powiedz, co ci dolega, poproś, aby poszła z Tobą do lekarza.. liceum-klasa-3.. Twój ulubiony przedmiot : w szkole Twój największy sukces Twoje plany na wakacjeOpisz ilustrację, a następnie odpowiedz na trzy pytania.. Opisz poczególne części obrazka.. Egzamin ustny Rozmowa na podstawie ilustracji - ZadaniaZa opis ilustracji i odpowiedź na każde z pytań maturzysta może otrzymać maksymalnie po 2 punkty..

Po Twoim opisie egzaminator zada Ci dwa pytania.

Niemiecki 2013-09-21 17:13:58; Opisz ilustracje i odpowiedz na 3 pytania,jezyk niemiecki 2014-01-26 19:54:50; Odpowiedz na pytania?. Na jakim instrumencie gra altowiolista?. 3. describe your last visit to the doctor,s.Odpowiedz na pytania: 1.. Ratusz w Poznaniu B. Kościół Mariacki w Krakowie C. Kolegiata w Tumie a) podkreśl, który z przedstawionych na ilustracji budynków jest przykładem architektury gotyckiej.Opisz ilustrację, a następnie odpowiedz na trzy pytania.. CZYNNOŚCI (postaraj się opisać w miarę dokładnie wykonywaną czynność.. Odpowiedz na pytania i wpisz brakujące wersety.. Kaznodziei 3:․․․ STRONA 10 Komu została dana Ziemia?. Czy potrafisz znaleźć w tym czasopiśmie zamieszczone tu ilustracje?. Poćwiczcie razem z nami!Opisz poniższe zdjęcie i odpowiedz na pytania egzaminującego.ZESTAW NR 1 I.. Który instrument ma suwak?. Język niemiecki.. Zadanie 10 Opisz poniższą ilustrację i odpowiedz na pytania egzaminującego (na str. 174).. Niemiecki 2011-12-11 22:49:23; NIEMIECKI Odpowiedz na .Na ilustracji początek zapisu nutowego na fortepian..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt