Opisz siebie i swoją rodzinę po niemiecku
2011-06-01 16:19:12 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41Opisz swoją rodzinę po niemiecku.. Jeśli już poznaliśmy czasowniki dot.. Pracuje w Sklepie Medyczny .. Starszy brat ma na imię Patryk .. Moja babcia nazywa się Gertruda.. (np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię .. , mam 16 lat, mieszkam w .Opisz swoją rodzinę po niemiecku.. Wiele osób twierdzi, że łatwiej jest im mówić o wadach niż zaletach.. poleca82% Język polski .. Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić.. Pisanie życzeń bożonarodzeniowych do niemieckiej rodziny!. Lubi grać w piłkę.. Mam 13 lat.Lubię słuchać muzyki.Moja mama Marzanna Agnieszka jest nieduża przy tuszy i Czarno włosa.. Moja mama jest bardzo ładna.. Ich wohne in (miasto w ktorym mieszkasz).. Moja siostra jest sprzedawcą ma 25 lat i .Opisz swoją rodzinę po niemiecku : Moja mama ma na imię Emilia.. Ma 44 lata.. +1 głos.. Opisz siebie i swoja rodzine po niemiecku 2 Zobacz odpowiedzi inselll inselll Ich heiße Monika.. zadanie dodane 24 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika Patrycja22 ( 10 ) [Gimnazjum] rodzinaOpisz swoja najlepszą przyjaciółke po niemiecku..

Przykład opisu mieszkania po niemiecku.

Jest ślusarzem.. Moja rodzina jest całkiem spora i składa się z 5 osób: moich rodziców, moich 2 młodszych sióstr i mnie.. Mój tata jest prawnikiem ma 42 lata i lubi grać w warcaby.. Jezdzi taxi, interesuje się komputerami.. Lubi czytać i gotować.. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało.. Alkohol alkoholizm alkoholizm w rodzinie bezrobocie Czym jest rodzina Funkcje rodziny nałóg rodzice rodzina uzależnienie od alkoholu.. Ma 62 lata.. Przecież kto nie ma pojęcia o swoich talentach, nie będzie wiedział jak je rozwijać.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Moja rodzina.„Jakie są Pani mocne strony?". 5,272 wizyt.. Zrobiłam zadanie domowe.. Wieczorem oglądałam telewizję, czytałam książkę.. Lubi czytać.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Jak mam opisać swoją rodzinę po niemiecku.. Zjadłam obiad.. Po południu poszłam do domu.. Maturzysta opisuje zdjęcie znajdujące się w wylosowanym przez siebie zestawie i odpowiada na trzy pytania powiązane z tematyką ilustracji.opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 w czasie teraźniejszym opisz swoją rodzinę 2013-11-13 17:49:50 Opisz rodzinę na zdjęciu po angielsku .. Życzenia urodzinowe po niemiecku - Geburtstagswünsche.Opis obrazka po niemiecku to jedno z poleceń, które pojawia się na ustnym egzaminie maturalnym z języka niemieckiego..

Lubi czytać książki.Jak mam opisać swoją rodzinę po niemiecku.

Na ogół opis osoby po niemiecku to opis siebie, opis koleżanki lub kolegi.. Ich bin (data urodzenia) in (gdzie sie urodziles) geboren.. tematu wygląd po niemiecku najwyższy czas poznać przymiotniki i inne słówka określające wygląd.. Jest pracownikiem biurowym.. Jest nauczycielką.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Opis osoby po niemiecku to najczęściej stosowany rodzaj opisu.. Lubi oglądać telewizję.. Interesuje się motoryzacją.Przedstawienie siebie - niemiecki.. To jest moja rodzina.. Ich bin ein Einzelkind.Przykład opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem Opis siebie po niemiecku dla chłopaka - wzór.. Mój brat ma na imię Bartek.. Moja mama ma na imię Dorota i bardzo lubi gotować, a mój tata ma na imię Roman i jest kierowcą i bardzo lubi siedzieć przed telewizorem.. Mama, tata, siostra i ja.. Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Jest wysoka i szczupła.. 35,690 wizyt.. Moja babcia ma na imię Zuzanna a mój dziadek ma na imię Janek, moja babcia mieszka w Skarszewie a dziadek .Opisz swoja rodzine po niemiecku : Moja rodzina składa sie z Mamy,Taty i dwóch braci..

2013-03-25 16:50:58Wygląd zewnętrzny po niemiecku.

.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Jest niska i pracowita .. Ma 43 lata i pracuje jako pielęgniarka w szpitalu.. Moja siostra ma na imię Paula, ma 25 lat, mieszka w Anglii.. Lubi zwierzęta.Przykład opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem Opis siebie po niemiecku dla dziewczyny - wzór.. Członkowie rodziny po niemiecku Rodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.. Dlaczego jest to tak trudne pytanie?. poleca 80 % 1246 głosów.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Poziom podstawowy, klasa 1gim.. Mój ojczym ma na imię Wiesław.. Mój tata ma na imie tadeusz.Jest wysoki i szczupły.. W domu odpoczywałam.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. O 22 poszłam spać.. Czyżbyśmy nie znali swoich zalet?. Opisz rodzinę po niemiecku poziom podstawowy, klasa 1. : Moja rodzina składa się z 4 osób.. Moja mama nazywa się Anna.. Treść .pomÓzcie mi napisaĆ zadanie domowe opisz swojĄ rodzinĘ po niemiecku;/ 2010-01-30 16:29:49 w czasie teraźniejszym opisz swoją rodzinę 2013-11-13 17:49:50 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23Opisz swoją rodzinę po niemiecku : Mam na imię Krzysiek ..

Wygląd po niemiecku ...Opisz swoją rodzinę Podobne tematy.

Mój tata ma na imię Grzegorz.. aufgestanden - aufstehen - wstawa .Nazywam się Kamil i chciałbym opisać moją rodzinę.. Moj Tata Andrzej jest niskim meżczyzną z czarnymi włosami i okularami.Lubi patrzeć na sport.Jak po niemiecku opisać swój wygląd zewnętrzny - dowiesz się tutaj.. Lubi gotować.. Mama ma na imię Danuta.. Moja mama jest krawcową ma 40 lat i lubi zwierzęta.. Zacznijmy najpierw od czasowników, które pozwolą nam opisać osobę..Komentarze

Brak komentarzy.