Opisz siebie swoja rodzine po niemiecku
;P Tylko coś więcej.. Opisz swoją rodzinę w The Sims 2 lub The Sims 3 .. Moja rodzina.. (np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię .. , mam 16 lat, mieszkam w .Lekcja 11 Moja rodzina Meine Familie4.1 (81.25%) 16 votes Na dzisiejszej lekcji nauczycie się słówek związanych z opisem rodziny…Wiam mam na jezyk niemiecki opisać swoją rodzine.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Opisz swoja rodzine po niemiecku : Moja rodzina składa sie z Mamy,Taty i dwóch braci.. To jest moja rodzina.. Muszę opisać siebie w 15 zdaniach po niemiecku proszę to co napiszecie przetłumaczyć na język polski.. 1 1 Odpowiedz.. +1 głos.. i jak możecie to po niemiecku ale jesli nie to wystarczy po polsku .. 2 oceny | na tak 50%.. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało.. poleca 80 % 1246 głosów.. Treść .Przykład opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem Opis siebie po niemiecku dla chłopaka - wzór.. Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Mamy takze swinke morska bardzo lubi sie bawic i jest madra .Opisz swoją rodzinę po niemiecku oczywiście.. 5,272 wizyt.. Lubi czytać książki.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo..

Opisz swoja rodzinę po Niemiecku .

Ich wohne in (miasto w ktorym mieszkasz).. Moja babcia nazywa się Gertruda.. 2012-08-09 20:13:15; opisz swoją rodzinę po angielsku .. Opisz siebie i swoj .Członkowie rodziny po niemiecku Rodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 w czasie teraźniejszym opisz swoją rodzinę 2013-11-13 17:49:50 Opisz rodzinę na zdjęciu po angielsku .. Pracuje w Sklepie Medyczny .. Starszy brat ma na imię Patryk .. Moja rodzina sklada sie z 4 osob z mamy ,taty, brata i ja .. Lubi zwierzęta.blog o języku niemieckim, niemiecki z pasja, niemieckizpasja, łączy nas pasja język niemieckiPrzykład opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem Opis siebie po niemiecku dla dziewczyny - wzór.. Mój ojczym ma na imię Wiesław.. Ma 62 lata.. Interesuje się motoryzacją.Język Niemiecki opis 15zdań o sobie.. Dzięki z góry.Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Jezdzi taxi, interesuje się komputerami.. Opis przyjaciela (kolegi) po niemiecku Opis przyjaciółki (koleżanki) po niemiecku .. Moj tata ma na imie Bartek i interesuje sie czytaniem ksiazek .. Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić.. Jeśli chcesz stworzyć własny opis siebie po niemiecku, który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu a my umieścimy go na stronie :)Przedstawienie siebie - niemiecki..

...Opisz swoją rodzinę po niemiecku.

Dam wskazówek jak to zrobić możecie zostawiać puste pola np na imie czy miejscowość Nazywam sie Marcin chodze do gimnazjum mam ciemne włosy, jestem wysoki ;) pod zdaniami po niemiecku prosze o .Dla przykładu.. proszę .. Moja siostra ma na imię Paula, ma 25 lat, mieszka w Anglii.. O rodzinie źle się nie mówi - coś w tym jest .Do opisu rodziny będziesz potrzebować takich przymiotników:Opisz swoją rodzinę po niemiecku.. Mój brat ma na imię Bartek.. 2013-03-25 16:50:58Opisz swoją rodzinę Podobne tematy.. Dann bin ich in die Schule gegangen.Jak mam opisać swoją rodzinę po niemiecku.. Moze być wymyslona ma być opisane conajmniej 5 osób, ale mają byc błędy w zdaniach [nie wszystkich] .. Pracuje jako Magazynier.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Proszę o pomoc Tylko nie takie proste zdania, ze moja mama nazywa się.. i koniec.. Ich bin (data urodzenia) in (gdzie sie urodziles) geboren.. Ma 44 lata.. Lubi grać w piłkę.. Mama ma na imię Danuta.. Opisz swoja rodzinę po Niemiecku .. Dann bin ich in die Schule gegangen.Opis rodziny po niemiecku +4 głosów..

Opisz siebie po niemiecku.

Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem, bądź przygotowując się do .Opisz swoją rodzine po niemiecku !. Ponieważ ona chce sprawdzić jakie popełniamy błędy.Opis rodziny po niemiecku - tymi słowami możesz opisać rodzinę.. 35,690 wizyt.. Jest pracownikiem biurowym.. Mój tata ma na imię Grzegorz.. Moja mama ma na imię Dorota i bardzo lubi gotować, a mój tata ma na imię Roman i jest kierowcą i bardzo lubi siedzieć przed telewizorem.. Jest nauczycielką.. Podobne pytania.. Jest niska i pracowita .. Opis siebie (imię Piotr ,wiek 15 ,data urodzenia 07.07.1999 ,miejsce zamieszkania Rypin ,kraj,szkoła,zainteresowania,ulubione przedmioty,rodzeństwo 2 siostry ,twoje zwierzęta niemam , Wygląd zewnętrzny: figura (nie jestem chudy ale też nie gruby) ,wzrost (183 ,oczy (zielone) ,(uszy,nos nie wiem obojętnie) ,charakter (miły przyjacielski itp)Opisz swoją rodzinę po Niemiecku.. poleca82% Język polski .. A wiec prosze was zebyscie opisali swoja rodzine po niemiecku : ) z gory dziekuje za najlepszy opis tam pkt i n*a*j WENY i milego pisania ;DOpisz siebie i swoja rodzine po niemiecku 2 Zobacz odpowiedzi inselll inselll Ich heiße Monika.. Lubi czytać i gotować.. Alkohol alkoholizm alkoholizm w rodzinie bezrobocie Czym jest rodzina Funkcje rodziny nałóg rodzice rodzina uzależnienie od alkoholu..

Przykład opisu mieszkania po niemiecku.

Moja mama ma na imie Miroslawa i ma 39 lat bardzo lubi gotowac i ogladac telewizje.. Mój tata ma na imie tadeusz.Jest wysoki i szczupły.. Jest ślusarzem.. Lubi oglądać telewizję.. Moja babcia ma na imię Zuzanna a mój dziadek ma na imię Janek, moja babcia mieszka w Skarszewie a dziadek .Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. :) Bardzo pilne.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Opis siebie po niemiecku - dziewczyna ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt