Opisz swój pokój po niemiecku
Pokoj jest dobrze oswietlony.. Na biurku stoi komputer.Opis pokoju po niemiecku.. Opis pokoju po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis domu po niemiecku - wzór z tłumaczeniem .. Na przeciwko łóżka jest regał z na książki, w którym trzymam wszystkie swoje książki.. Koło stołu stoją dwa fotele.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Opisz swój pokój w 10 zdaniach po niemiecku.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju .. 88% Opis dania po niemiecku.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada .. zadanie dodane 4 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika aneczka_200 (-90) [Szkoła podstawowa] opis; pokój; język; niemiecki -1 głos.Opisz swój pokój po niemiecku +3 głosów.. .Przykład opisu pokoju po niemiecku z tłumaczeniem Opis pokoju po niemiecku - wzór.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. na stole stoi telewizor .Opisz swój pokój po niemiecku: Na środku pokoju leży kolorowy dywan.. 1) Mój pokój nie jest bardzo duży ale jest przytulny.. Na dywanie stoi stolik.. obok stoi szafa i regał na którym stoi radio.. opis; pokój; język; niemiecki; zadanie dodane 4 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika aneczka_200 (-90) [Szkoła podstawowa]Zadanie: opisz swój pokój po niemiecku Rozwiązanie: mein ruhm ist gro die w nde sind gelb vor meinem schreibtisch vor die tür, und auf dem Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Zadanie: opisz po niemiecku swój dom proszę na jutro napiszcie tak żeby było widać,że jest to napisane na 2 kl gim Rozwiązanie: mein haus ist sehr grob, jeder hat sein eigenes zimmer mein haus ist ein zweistockiges, in derNapiszcie mi 8 zdań ale po angielsku ..

Opisz swój pokój po niemiecku.

W kącie stoi sofa.. Po prawej stronie przy ścianie stoi regał na książki.. 2012-01-09 19:31:47Opisz swój pokój poleca79% Język polski .. Przetłumaczenie: Mój pokoj jest bardzo przestrzenny.Ma ok 20m(kwadratowych.Znajduje sie w południowej czesci mieszkania.. Mój pokój, choć nie duży, lecz miły i przytulny.. Mój pokój opisać 2011-10-16 18:04:53; Zadanie z niemieckiego.. Na komodzie stoi telewizor .Jak opisać pokój po niemiecku?. Na parapecie okiennym stoją trzy piękne kwiatki.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Opisz swój pokój (po niemiecku) 2013-10-30 19:58:31 Opisz swój pokój po niemiecku .. (Albo: lampa wisi nad stołem).. w prawym rogu stoi łóżko, nad którym wisi plakat.. Opis mojego pokoju.. Z góry dziękuję !Przykład opisu domu po niemiecku z tłumaczeniem Opis domu po niemiecku - wzór.. Kształt mojego pokoju jest prostokątny.Opis pokoju po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty.. przed łóżkiem stoją dwa fotele.. pomiędzy fotelami stoi stół.. Proszę o przetłumaczenie moich zdań na język niemiecki ale na poziomie 3 klasy gimnazjum.. O godzinie szesnastej, która właśnie jest, słychać w tym pomieszczeniu, uspokajające ćwierkanie ptaków siedzących na świerku, naprzeciw mojego okna.. 2011-03-15 16:11:27 Opisz po niemiecku pokój tylko nie z translatora 2016-10-04 17:24:26 Proszę o nie używanie translatora tylko tworzenie własnych tłumaczeń..

Lubię swój pokój.

To tak : Łozko stoi obok sciany na ktorej wisi karoryfer Komoda stoi pod oknem, na komodzie stoi telewizor Po prawej stronie od okna stoi regal z ubraniami Biurko stoi pod sciana, stoi na nim lampa oraz komputerOpis pokoju po angielsku.. Foto: The Pug Father, na licencji Creative Commons 2.0.Opisz swój pokój po niemiecku (m,in15 zdań) 1 Zobacz odpowiedź BeMar BeMar Mein Zimmer.. Tłumaczenie: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami.. PILNE!. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. 2010-02-24 19:19:52; Czy ktoś mi pomoże opisać pokój po niemiecku?. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opisz swój pokój.. Na polkach stoi bardzo duzo kwiatków.Opisz swój dzień po niemiecku ( 10 -15 zdań ) Mogą być jakieś.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Opis pokoju po Niemiecku.. Opisz swój pokój po niemiecku.. Dywan jest niebieskiego koloru..

Reszta - pomieszczenia po niemiecku.

Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju 🙂 Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. Przy oknie stoi komoda.. w prawym rogu stoi moje biurko nad którym wisi szafką.. 5 0 blocked odpowiedział(a) 25.03.2009 o 19:09 In der Wohnung -W mieszkaniu ,an der wand - przy ścianie Steht ein groBer brauner schrank-stoi duża brązowa szafa.. Okna w pokoju sa duze.. 1,154 wizyt.. 2) Ściany są pomalowane na biało 3) Na biurku stoi monitor oraz stojak .Poniżej przedstawiam Ci opracowany opis pokoju po niemiecku.Wszelakie błędy proszę zgłaszać w komentarzach, bądź sugestie.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. Proszę tylko o sprawdzenie go!. na szafce leżą książki.. Biurko stoi na prawo w kącie.. gabinet - das Arbeitszimmer hol - der Vorraum kotłownia - der KesselraumZadanie: opisz swój pokój po niemiecku Rozwiązanie: mój pokój jest mały, ale jasny na przeciw drzwi znajduje się okno z balkonem po prawej Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Znajduje sie w nim pietrowe łóżko, szafa, dwa fotele, stolik,tv i kilka półek.. Na ścianie wiszą dwa obrazy..

Mam opisać swój dom i pokój!

2010-11-07 19:32:42; Jak opisać swój pokój po ang. ?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt