Opisz swój dzień po niemiecku w czasie imperfekt
Wieczorem oglądałam telewizję .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Dam jan .. Każdej osobie, której udzielam korepetycji z niemieckiego, zaznaczam, że odmiana czasownika sein (być), haben (mieć) oraz werden (stawać się) musi być wyuczona na wyrywki.. Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr E-mail.. W domu odpoczywałam.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. Dzięki Präteritum Imperfekt można opowiedzieć, co się wcześniej wydarzyło, co ktoś robił w przeszłości.. źródło:W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób .Przygotowałam różne sposoby liczenia po angielsku, następnie po niemiecku, po hiszpańsku, po francusku.. 2011-10-21 17:42:20; Najnowsze bez odpowiedzi.. 2011-11-18 13:00:35; Opis .Opisz swój dzień po niemiecku .Perfekt to czas przeszly dokonany (np: ich habe gemacht).. Po obiedzie mam czas wolny.. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. Nie smakuje mi jedzenie tam, a nie mam czasu, żeby pakować sobie swój lunch.. Dotychczasowe odpowiedzi napisane sa w czasie Imperfekt, czyli przeszly niedokonany (ich machte) Nie mam ochoty wymyslac Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwoOpisz swój dzień po niemiecku w czasie przeszłym Präteritum conajmniej 10 zdań pomoże ktoś?.

Opisz swój dzień po niemiecku.

Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Mein Tag - mój dzień - wypracowanie w języku niemieckim z tłumaczeniem na polski.Opisz swój pokój po niemiecku.. Gość kamil40013Przestawiamy słownictwo, które pomoże nam opisać nasz dzień po angielsku.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Mam opisać ulubiony dzień w szkole (jakie mam przedmioty szkole i co na nie muszę zabrać).. 0 odpowiedzi.. Zrobiłam zadanie domowe.. 162 wizyt.. Użyjemy tego czasu, jeśli chcemy coś opowiedzieć, zrelacjonować lub opisać wydarzenia z przeszłości.. W czasie Imperfekt.Czas przeszły Imperfekt - Das Imperfekt Czas przeszły prosty Imperfekt, inaczej zwany też Präteritum, jest jednym z trzech czasów przeszłych w języku niemieckim.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. Der Tagesablauf - mein AlltagPrzydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Opisz swój dzień po niemiecku pt.: ,,Mein Alltag" używając wyrazów: aufstehen-wstawać einschlafen-zasypiać abfragen-pytać,odpytywać aufgeben-zadawać einpacken-pakować fernsehen-oglądać TV ausführen-wyprowadzać(psa) zurückkommen-wracaćObiad mam o 15:15..

Opisz swój dzień po niemiecku ( sobota lub niedziela ) .

2015-04-28 18:28:18Jak opisać swój dzień po niemiecku?. Zazwyczaj wychodzę do jednej z restauracji w pobliżu biura, które oferują lunche.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.ODMIANA CZASOWNIKA SEIN W CZASIE PRZESZŁYM PRÄTERITUM / IMPERFEKT .. Ich habe mich gewaschen und mir die Zähne geputzt.tagi: co robisz w czasie wolnym niemiecki, co robisz w czasie wolnym po niemiecku Opublikowano 24th January 2014 , autor: Monika Łączna - Niemiecki z Pasją 2Czynności wyrażane przezCzas Przeszły Prosty mogą być ukończone bądź nie.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zwrotami, które pomogą Wam poradzić sobie z tym wypracowaniem.. Opis siebie po angielsku: podsumowanie Opisując siebie po angielsku zazwyczaj zaczynamy od wieku, miejsca zamieszkania i tego czym się zajmujemy.. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. zadanie dodane 15 grudnia 2014 w Język niemiecki przez użytkownika przekaznik11 .Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Po południu poszłam do domu.. Znajdą się tutaj czasowniki zwrotne, czasowniki rozdzielnie złożone, jak i odmiana zaimka zwrotnego przez przypadki..

Wypracowanie po niemiecku w czasie przeszłym Perfekt.

Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:czas przeszły dokonany po niemiecku .. Podaj miejsca w których zwykle jadasz poszczególne posiłki i uzasadnij ich wybór.. zadanie dodane 4 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika aneczka_200 (-90) [Szkoła podstawowa] opis; pokój; język; niemiecki; 0 głosów.. 25 kwietnia 2010 Odsłon: 24 878 3 komentarze.. Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Określ ilość spożywanych posiłków w ciągu dnia i podaj czas ich spożywania .. min.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. W tym wpisie znajdziecie także trzy przykładowe opisy dnia po angielsku.. Wymien najczesciej spożywane produkty lub dania i podaj ulubioną poOpowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. czas przeszły dokonany.. Dann bin ich in die Schule gegangen.Opisz swój dzien w czasie imPerfekt czyli chyba w.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Polecane posty.. Definicja .. Przez Gość kamil40013, Maj 12, 2013 w Szkoła - Archiwum.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Mein Alltag.. Ten czas używany jest przede wszystkim w opowiadaniach , sprawozdaniach czy też bajkach, tym samym również często w języku pisanym.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego..

[J.Niemiecki] Opisz swój dzień po niemiecku w czasie przeszłym.

17 Das Imperfekt kann im Griechischen nicht nur eine andauernde Handlung .. że ich płatności […] będą w dalszym ciągu przetwarzane po dniu 1 lutego 2014 r., a podmioty, które nie dokonały jeszcze przejścia na SEPA, zyskają na to .W zeszłym tygodniu byliśmy w fantastycznym miejscu, które podaje ceviche, a w tym tygodniu wybieramy się do indyjskiej restauracji.. to ważny czas dla .Dialogi po niemiecku - W aptece (1) Dialogi po niemiecku - Wzywanie pomocy (1) Herbata i wszystko co z nią związane po niemiecku (1) Internetowa biblioteka Instytutu Goethego (1) Jak napisać kartkę na święta po niemiecku (1) Jak pisać umlauty na klawiaturze (1) Jak używać niemieckiej czcionki bez zmieniania ustawień (1)jak spędziłam wakacje po niemiecku Przydatność 75% Opisz swój jeden dzień po niemiecku zyczenia z okazji emerytury; Opisz swój problem po Niemiecku jaki bandz: Opisz swój problem po Niemiecku jaki bandz tak ok. półtora strony w zeszycie czekam na szybką odpowiedz że nie przesiedzę całego dnia przed komputerem.Opisz wczorajszy dzień w czasie przeszłym, co robiłeś itd.. Ich war gestern vier Stunden in der Arbeit.Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.80% Opis pokoju po Niemiecku; 85% List prywatny.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. 2011-06-02 15:21:51 Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08 Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Zjadłam obiad.. OPIS RODZINY PO NIEMIECKU W STOPNIU PODSTAWOWYM..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt