Opisz zdjęcie i odpowiedz na pytania warum liest der junge
1 Indywidualne.. Skoro juz przeczytalas/les slowa ktore wypowiadal, poznasz ta dziewczynke.. Odpowiedzi.. 2 Zadanie.. Mam opisać obrazek ktory jest w załączniku i odpowiedzieć na pytania : 1.. Zadanie premium.. 3 Zadanie.. 2012-04-17 19:39:11 Opisz ilustracje i odpowiedz na 3 pytania ,jezyk niemiecki 2014-01-26 19:54:50 Opisz ilustrację a następnie odpowiedz na 3 pytania 2013-06-01 19:53:38Opisz zdjęcie.. Kompletnie sie na tym nie znam wiec pytam.. (pisemnie całym zdaniem) Wybierz jedną z osób z zad.3 i napisz do niej e-mail, w którym się przedstawisz i napiszesz, gdzie i do jakiej .Odpowiedzi na ciekawe pytania.. Obraz złożonej z pytania, odpowiedzi - 54980054Darmowe zdjęcie: odpowiedzi, pytania, jakie, kobiety, ludzie, Biuro, pulpitu, darmowe, obraz nie objęty prawami autorskimi.der Junge - chłopak .. z o.o., Length: 120 pages, Published: 2017-03-29Obejrzyj zdjęcie i odpowiedz na pytania.. Rzeczowniki niemieckie odmieniają się przez liczby i przypadki.. Rzeczowniki w procesie deklinacji przyjmują końcówki w niektórych przypadkach; może też następować przegłos.. Rozeslij to 10 osoba, a moze Cie zostawi w spokojuOdpowiedz na pytania.. W języku niemieckim częste są tzw.Zdjęcie o Pytanie I Odpowiedź - Nowy chalkboard z 3D zarysowanym tekstem - na drewnie.. pendrive'a a w niektórych sklepach jest już tak że sam sobie wywołujesz zdjęcia..

Opisz zdjęcie i odpowiedz na pytania.

Klasa: I liceum.. Warum isst der Junge in diesem Lok…Opisz poniższe zdjęcie i odpowiedz na podane pytania.. 1 Opisz w zeszycie zdjęcie z podręcznika str. 57.Opisywanie zdjęć online własnym tekstem oraz bezpłatne pobieranie.. Popatrz na zdjęcie na stronie tytułowej rodziału i odpowiedz na pytania.. Zadanie premium.. Po opisaniu tego co widzisz na pierwszym i drugim planie oraz ogólnym opisie obrazu, należy przejść do opisywania szczegółów.. Opisz zdjęcie, a następnie odpowiedz na trzy pytania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. z o.o., Length: 80 pages, Published: 2019-11-15Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Niemiecki !. Odpowiedz na pytanie, minimum 3 zdania, na zdjęciu jest chłopak oparty o drzewo czytający książkę.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o BŁAGAM O POMOC!. On ja zakopal w ziemi jak jeszcze byla zywa.. Potrzebuję pomocy.. 2 Zadanie.. Odpowiedz i pytanie do bloody yusako 2020-11-07 11:02:59; Więcej bez odpowiedzi.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.🎓 1.. Przykładowe rozwiązanie zadania: Auf dem Bild sehe ich ein Kind.. Na PhotoFancy obróbka Twoich motywów jest najważniejsza.. Przeczytaj e- maile w podręczniku do j. niem na str.69 i odpowiedz na pytania.. 314 osób lubi to.. Odmiana jest jednak uboga i do oznaczenia przypadku używa się raczej rodzajnika..

Obejrzyj zdjęcie i odpowiedz na pytania.

Jeśli na obrazku przedstawione są osoby,w przypadku każdej z nich należy podać ich płeć, szacowany wiek (dziecko/dorosły), jak wygląda, w co jest ubrany, co robi, oraz jaki ma wyraz twarzy.Mam opisać oba zdjęcia i odpowiedzieć na 1 i 2 zadania pod oboma zdjęciami.. Odpowiedział(a): gentelmanpaul, 24 kwietnia 2010, 16:48.. Podręcznik (wersja do MEN), Author: Klett Polska sp.. Stoi specjalnie urządzenie wkładasz np: pendrive i wybierasz zdjęcia .. doovn odpowiedział(a) 31.05.2012 o 17:02 .4.. Zadanie znajduje się na stronie ISSUU,ja niestety nie mogę wstawić linku,.. Strona 66.. Skorzystaj z bezpłatnej opcji opisywania zdjęć bez zobowiązujących dodatkowych warunków i opisz swoje zdjęcia.. W srodku nocy, bedzie na twoim suficie.. - Erzahle, wie und was du das letzte Mal gekocht hast + Musi zaczynać się od zdania: Auf dem Bild sehe ich.Opisz ptaka odpowiedz na pytania poniżej 2015-09-22 17:46:16 Opisz swoje zwierzę domowe w tym celu odpowiedz na pytania 2013-04-10 10:37:58 Opisz ilustracje i odpowiedz na 3 pytania ,jezyk niemiecki 2014-01-26 19:54:50skorka189,sory ale się naprawde boje xd umarla dziewczyna.. Możesz je następnie bezpłatnie ściągnąć i dołączyć do swojej kolekcji zdjęć bądź przesłać w formie zdjęć lub wiadomości .Opisz zdjęcie i odpowiedz na pytania..

Odpowiedzi na najtrudnjesze pytania z sieci !

pokaż więcej.. Gdy ja zakopywal, powtarzal ciagle, "Toma-Sota-Balcu".. na jutro musze zrobic projekt i muszę opisac w co jest uprana dana gwiazda nie wiem która opisac a co ważniejsze jak opisac.pomóżcie mi trzeba opisac w kilku zdaniach .. Pozostała część rozwiązania tego zadania jest widoczna tylko dla użytkowników Premium .Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ obejrzyj zdjęcie, opisz je i odpowiedz na pytania.. 8 str 61 w podręczniku proszę opisać w 5 zdaniach swoją paczkę .. Title: Magnet 1 podręcznik_klasa VII, Author: Klett Polska sp.. Liczba mnoga rzeczowników tworzona jest niezbyt regularnie.. 1 Zadanie.. Przesyłajci do nas swoje !Mein Lieblingssportler heißt Sebastian Vettel.. W google wystarczy wpisać ISSUU - Gateway plus 3 unit 1 by Macmillan Polska Sp.. pokaż więcej.. Udusi Cie w ten sam sposob jak uduszono ja.. Na podstawie zad..Komentarze

Brak komentarzy.