Opisz ulubionego aktora po angielsku
Podoba mi się to, jak bardzo angażuje się w swoje rolę, za co nominowany jest do wielu nagród.. 2009-06-10 16:17:03Odpisz swojego ulubionego aktora po angielsku opis musi zawierać kolor oczu kolor włosów i rodzaj włosów np sterczące 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 1.3.2016 (19:03) - przydatność: 50% - głosów: 4Karekpl.. Uważam, iż jest on nie tylko wybitnym artystą, ale również niezwykle interesującą postacią.Aktorzy i Aktorki (57078) Beatbox (431) Film (417333) Filmiki (42180 .. Opisz swoją ulubioną książkę po angielsku.. aktorzy; ulubiony; zadanie dodane 28 listopada 2010 w Język angielski przez użytkownika kicek734_1993.o2.pl (-1,080) [Szkoła średnia] edycja 29 listopada 2010 przez użytkownika -KaI-Opisz swoją ulubioną rzecz.Po ANGIELSKU !. 0 0 16.10.2013 o 20:41 rozwiązań: 1. myślałam o piłce nożnej, siatkówce, jeździe na rolkach, ale nie mam pojęcia jak to zrobić;/ liczę na pomoc.Czy mógłby mi ktoś napisać jakieś krótkie i nieskomplikowane wypracowanie z rosyjskiego o ulubionym sportowcu, np.Moja ulubiona postacią filmowa jest Astrid Magnussen z filmu "Biały Oleander" (W tą postać wcieliła się Alison Lohman).. Opis wyglądu osoby i charakteru w języku angielskim - matura.. w opisie musą znalezć się odpowiedzi na te pytania: Where is he/she fom.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opis osoby po angielsku - słownictwo i zwroty..

Oprócz: Opis ulubionego aktora po angielsku.

Coś takiego tylko po angielsku ;P. trzeba coś jeszcze .Opis ulubionego aktora filmowego Moim ulubionym aktorem filmowym jest Amerykanin, Harrison Ford .. His eyes are brown and big.Opis osoby po angielskuopisz krótko jakiś film ulubiony np hary poter lub inny po angielsku kto w nim gra i o czym jest dzięki z góry .. mam napisać pocztówkę po angielsku mam korzystać z opisu z obrazka z .. autor: lukaszrola03 8.4.2010 (09:46) opis tygrysa po angielsku i polsku szybko .I have short, dark hair, small, green eyes and big nose.Przykład opisu Warszawy po angielsku z tłumaczeniem Opis miasta po angielsku - wzór.. jak opisać swojego bohatera 2010-03-21 11:20:25 Opisz swojego zwierzaka po angielsku 2012-04-01 17:57:24 Opisz swojego ulubionego bohatera serialowego i ulubiony serial-po angielsku 2011-03-29 12:31 .napisz opis po angielsku ulubionego zespołu muzycznego lub piosenkarza/ piosenkarki zespół lub piosenkarz/piosenkarka jaki chcecie tylko żeby byli znani .. zróbcie mi to zadanie musze opisać mój ulubiony film i aktora prosze mój.. Popraw nieprawdziwe zdania; Popatrz na obrazek.. Opis aktora po angielsku - Johnny Depp.. Przygtowaliśmy dla Was kilka wskazówek, dzięki którym łatwiej zapamiętacie nazwy 7 dni tygodnia: Każdy dzień tygodnia ma końcówkę -day, co po angielsku znaczy po prostu dzień, Ćwiczenie: Przygotuj 14 jednakowych kawałków papieru.Zadanie: email po angielsku o ulubionym aktorze musi się w nim znajdować dlaczego jest sławny czym obecnie sie zajmuje i dlaczego go lubisz musi byc od 50 słow Rozwiązanie: my favourite actress is marlena dietrich she was born in 1901 and died in 1992 she was one of opis po angielsku swojego ulubionego aktora/aktorkę ?.

Opisz swojego ulubionego aktora lub piłkarza.

Miś ten bardzo mi się podoba.Jest dla mnie bardzo ważny bo niesie za sobą wiele wspomnień.Miś jest moim przyjacielem !. Miś jest duży, ma ładny niebieski szalik.. 2013-02-23 19:37:35 POTRZEBUJE ZADANIE PO ANGIELSKU Opisz siebie wygląd , cechy charakteru , jak spędzasz czas wolny.. Odpowiedz.. BŁAGAM POMOCy !. Jest on również reżyserem i scenarzystą, a jego filmy są bardzo popularne na całym świecie i nagradzane.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. ma być to miś.. .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opis ulubionego aktora po angielsku.Przykład opisu aktora po angielsku z tłumaczeniem Opis znanej osoby po angielsku - wzór.. 25,278 wizyt.. Muszę napisać po angielsku opis aktora ale nie wiem jak to zrobić pomóżcie.Musi być minimum 50 słów.. Przykładowy opis przyjaciela po angielsku.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Macie swojego ulubionego aktora?. jest biały.. Moją ulubioną rzeczą jest miś.. Opis osoby po angielsku.Forum Pomoc językowa - Witam wszystkich i serdecznie prosze o pomoc : Prosze o napisanie opisu jakiegos aktora po angielsku,bardzo prosze.Pozdrawiam:*Opis aktora po angielsku - Johnny Depp.. 3 - 5 zdań 2010-05-28 13:00:55 podaj tytuł swojego ulubionego filmu 2010-02-16 14:49:18 Podaj tytół swojego ulubionego filmu 2011-04-01 19:47:34Mam mały problemik,więc prosze o pomoc,potrzebuję jak njszybciej opis ulubionego filmu po angielsku.Może to byc jakis dowolny film,obojętnie jaki .Opis aktora po angielsku - Johnny Depp..

Dowiedz się, jak opisywać osobę po angielsku!

W zależności od tego do jakiej rodziny trafi zmienia sie jej zachowanie, wygląd.Przykład opisu aktora po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. To czego ci zatem potrzeba, to piosenki po angielsku, które nie tylko wpadają w ucho i sprawiają, że chcesz poderwać się do tańca, ale są także na tyle łatwe i zrozumiałe, że dzięki nim możesz uczyć .Nasz dzień- śpiewająco.Moim ulubionym aktorem jest Vin Diesel.. Moja ulubiona ksiązka yo Harry potter i kamien filozoficzny .Jest ona bardzo .Napisz e-mail o swojej ulubionej aktorce po angielsku Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Najlepsi w pomaganiu: 1.. Brad was born on December 18, 1963 in a small-town Shawnee, Oklahoma.Napisać jaki jest mój ulubiony film po angielsku +1 głos.. Lubię oglądać filmy z jego udziałem.. 0 ocen | na tak 0%.. Dziewczyna po tym jak jej matka otruła swojego chłopaka zaczyna tułać się po ośrodkach opiekuńczych i rodzinach zastępczych.. Jest to aktor współczesnego kina.. Za najlepszy opis daje naj!. Dostałam go od najlepszej przyjaciółki na ósme urodziny..Komentarze

Brak komentarzy.