Opisz swój pokój po angielsku
Opis mojego pokoju.. po prawej stronie pokoju od drzwi stoi łóżko.nad łóżkiem jest tablica korkowa.. Mój pokój, choć nie duży, lecz miły i przytulny.. na ścianie .Największym pokojem w moim nowym mieszkaniu jest salon.. jest w niej agd i stół przy którym .Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa praca domowa:opisz swój pokój w słowniku online PONS!. obok łóżka widocznie je biurko z komputem.. kuchnia jest niewielka ale przytulna.. 2016-09-07 16:56:29Okna w pokoju sa duze.. Przetestuj się w naszych ćwiczeniach online.Mój pokój jest nie wielki.. Na polkach stoi bardzo duzo kwiatków.. Dominika Grabowska 26 lipca, 2013 język angielski No Comments.. Dominika Grabowska 26 lipca, 2013 język angielski No Comments.. with air conditioner - z klimatyzacją.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Dominika Grabowska 26 lipca, 2013 język angielski No Comments.. Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju.. Opis pomieszczenia powinien składać się z trzech części: 1.. Opisz go w 10 zdaniach.. Na środku salonu stoi drewniany, duży stół i 6 krzeseł.. Nad stołem jest zawieszona trzecia lampa..

Opisz pokój marzeń(lub swój) po angielsku.

Na podłodze mam zielony dywan.. Jeden z nich przedstawia morze, a drugi - góry.Opisz swój wymarzony dom 2011-10-22 21:13:15 opisz w 15 zdaniach swój wymarzony dom po angielsku i po polsku jak byście mogły bo mi się nie chce tłumaczyć :) 2010-10-09 08:41:43 Opisz swój wymarzony dom /twoje mieszkanie.. Olivia opanowała język angielski na poziomie podstawowym, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystała proste słownictwo związane z domem oraz konstrukcję there is / are .Walls in my room there also is a wardrobe.. na środku pokoju jest stolik.. staircase - klatka schodowa.. bedroom - sypialnia.. Kształt mojego pokoju jest prostokątny.Posts Tagged: opisz swój pokój angielski.. Zaraz przy wejsciu stoi łóżko, pokoj pomalowany jest na żółty kolor.Przydatność 50% Opisz swojego przyjaciela ( po angielsku) My friend's name is Tomek.. Opis pokoju - przykład.. Znajduje sie w nim pietrowe łóżko, szafa, dwa fotele, stolik,tv i kilka półek.. Lubię nasz salon i często spędzam w nim czas oglądając TV lub czytając książki.. Aby dobrze opisać mieszkanie potrzebna nam będzie znajomość słownictwa związanego z meblami i wyposażeniem domu po angielsku.A oto przedstawiamy przykładowe opisy mieszkań po angielsku.Baza 24 słówek i wyrażeń z kategorii `Pomieszczenia i części domu`..

Mój pokój jest mały.

He is 14 , he lives live in Vilafranca del Penedes, but he was born in Moroko.Przydatność 50% Opisz swój pokój.. Jestem szczęśliwy, gdyż w końcu mam swój własny pokój.OPISZ SWÓJ DOM I OGRÓD PO ANGIELSKU mieszkam w małym domu.. Chcecie wynająć mieszkanie i potrzebujecie opisać swoje mieszkanie po angielsku?. salon z którego korzystam na co dzień pełni rolę sypialni.. Do każdego słowa nagranie, zdjęcie i tłumaczenie.. Pokoj jest dobrze oswietlony.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis domu po angielsku.Na ścianie (po lewej stronie) znajdują się dwie lampy, pod nimi stoi komoda.. Wprowadzenia - w którym powinny zostać zawarte informacje o tym, co to za miejsce i z jakiego powodu akurat je mamy zamiar opisać 2.hall - przedpokój.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Opis pokoju pokój wygląd pokoju mój dom opis mojego pokoju opisz swój pokój.. Na lewo od okna stoi biurko z komputerem.. Na stole leży zielony obrus a na nim stoi wazon z pięknymi kwiatami.. Tą stronę przegląda teraz 4 gości.. stoi tu duża sofa,fotele i stół,są meble i telewizor.. 2016-02-01 15:57:40Opisz swój pokój poleca79% Język polski .. Ja lubię mój pokój.Describe your room - Opisz swój pokój po angielsku..

Describe your room - Opisz swój pokój po angielsku.

W moim pokoju jest biurko na którym stoi komputer, jedno czarne krzesło i zielone łóżko.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.I jak napiszecie to napiszcie też opis ten sam co po angielsku tylko że po polsku żebym wiedziała jak narysować!Opisz dom po angielsku 2011-12-03 15:35:18 Opisz swój wymarzony dom 2011-10-22 21:13:15 opisz w 15 zdaniach swój wymarzony dom po angielsku i po polsku jak byście mogły bo mi się nie chce tłumaczyć :) 2010-10-09 08:41 .. I jak napiszecie to napiszcie też opis ten sam co po angielsku tylko że po polsku żebym wiedziała jak narysować!Opisz swój pokój po angielsku (10-20 zdań) 2016-09-26 20:46:30 Opisz swój wymarzony pokój :) 2013-07-10 17:11:39 Opisz swój pokój , jak wyglądał kiedyś i jak wygląda teraz .. po przeciwnej stronie są szafy i biurko do odrabiania lekcji.. Salon jest jasny, gdyż znajdują się w nim 2 ogromne okna.. jest bardzo kolorowy i jest w nim dużo zabawek.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Describe your room - Opisz swój pokój po angielsku.. I gave three armchair for my guests.mój pokój angielski my room opis pokoju po angielsku .. Opisz swój pokój po angielsku.. O godzinie szesnastej, która właśnie jest, słychać w tym pomieszczeniu, uspokajające ćwierkanie ptaków siedzących na świerku, naprzeciw mojego okna..

drugi pokój należy do dzieci.

Wejscie do pokoju znajduje sie od polnocnej strony.. są w nim dwa pokoje, kuchnia, łazienka i korytarz.. Ściany w moim pokoju są żółte.. I love flowers so I try to care about them.Inny opis pokoju (zdjęcia) po angielsku znajdziesz tutaj.. Na ścianie (po prawej) wiszą dwa obrazy.. W moim pokoju jest też szafa.. po angielsku 2011-02-23 20:52:16Przykład opisu pokoju po angielsku z tłumaczeniem Opis pokoju po angielsku - wzór..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt