Opisz zdrowy styl zycia po angielsku
Biologia; Chemia; EdB; Egzamin gimnazjalny; Fizyka; Geografia; Warto jednak spróbować i prowadzić aktywny tryb życia , by cieszyć się lepszym zdrowiem, samopoczuciem i móc osiągać lepsze wyniki w sporcie.Już po półgodzinnej jeździe na rowerze u chorego z nadciśnieniem ciśnienie spada o ok. 10 mm słupka rtęci.. stylu życia: be as fit as a fiddle: być zdrowym jak ryba: couch potato: kanapowy leniuch: cut down on fatty food: ograniczyć tłuste jedzenie: do regular exercise: ćwiczyć regularnie:Pojęcie „styl życia" zrobiło w sferze zdrowia zawrotną karierę.. Poznaj angielskie słownictwo z zakresu healthy lifestyle zdrowy tryb życia.. z gory juz dziekuje :***** Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studiaZdrowie (538107) Wszystkie (538107) Choroby Cywilizacyjne (281) Choroby i Uzależnienia (24773) Choroby Kobiece (5873) Choroby Mężczyzn .. Opisz swój styl życia po angielsku.. Staram się jeść regularnie, jedyniew takich ilościach, jakich potrzebuję, aby nie czuć się głodna po posiłku, ale także by nie czuć się pełna.. Styl życia osób dorosłych po przebytym zawale mięśnia sercowego.. - (RO) Zdrowie jest jedną z największych wartości w ludzkim życiu.. Efekt ten utrzymuje się aż 13 godzin.. Podczas gdy u 13-latka za prawidłowe uważa się ciśnienie 120/80, to w przypadku człowieka po pięćdziesiątce normą jest 140/85.Propagowany jest ostatnio tzw. zdrowy styl życia, który m.in. obejmuje aktywność fizyczną i właściwe odżywianie..

Słyszymy je w mediach,…Styl życia po angielsku .

Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Jest opisane tam również, że złe węglowodany, jak np. pszenne pieczywo i ciastka, cukier, produkty bogate w skrobię i słodkie napoje, powodują skok insuliny i cukru we krwi.. take up sport - zająć się sportem .. Zdrowy tryb zycia po niemiecku .Styl życia: dieta, ruch, sposoby radzenia sobie ze stresem, środowisko i jakość relacji, jakie nawiązujemy z innymi, w ponad 50 proc. odpowiada za stan naszego organizmu.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Dzięki przestrzeganiu tych zasad zdrowego stylu życia można nie tylko poprawić ogólne samopoczucie, lecz także uniknąć rozwoju wielu chorób .Zdrowy tryb życia to także odpowiednia higiena.Należy unikac wszelkiego rodzaju "używek", to znaczy papierosów, alkoholu i NARKOTYKÓW stanowiących bezposrednie zagrozenie dla zdrowia, a nawet życia.Pod pojeciem higieny mamy rownież na mysli codzenną toaletę i korzystanie z systematycznych badań lekarskich.Pod pojęciem "zdrowy styl życia" każdy rozumie coś innego..

Proszę, napiszcie po polsku i po angielsku.

Wraz z wiekiem nasze ciśnienie krwi zwykle wzrasta.. Raportu Lalonde'a z 1974 roku, w którym wykazano, że to właśnie styl życia aż w 50% odpowiada za stan zdrowia każdego człowieka.. ( DAJE NAJ :P )Zdrowy styl życia to sposób życia, który ma na celu zapewnić optymalne zdrowie oraz minimalizować ryzyko zachorowania na choroby określane mianem społecznych.. Z góry dzięki.. Mam .healthy food - zdrowe jedzenie .. Niestety czasem okazuje się, że nawet produkty powszechnie uważane za zdrowe mogą być dla niektórych grup osób szkodliwe.Plik zdrowy styl zycia referat po angielsku.txt na koncie użytkownika swarznm25 • Data dodania: 1 kwi 2016Jak prowadzić zdrowy styl życia?. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.. Nauka GettinEnglish.Zdrowy styl życia jest dla mnie bardzo ważny.. Zmiana nawyków jest jednak w zasięgu ręki.Ponglish, czyli piekło 10 idiomów [WASZE PRZYKŁADY I NASZ SŁOWNICZEK] Data publikacji: 17.01.2017, 07:00 Ostatnia aktualizacja: 16.02.2017, 10:46Z pewnością zdrowy styl życia nie będzie łatwy na początku, ale wyrobienie w sobie nawyku może potrwać od 66 dni do nawet około roku.. Aktywny wypoczynek, zamiast popołudnia na kanapie z towarzystwie pilota telewizyjnego to doskonały sposób na poprawę zdrowia, samopoczucia i wyglądu.opisz rodzaje rozrywek, które uważasz za typowe dla polskiego stylu życia ..

Co znaczy i jak powiedzieć "miłośnik zdrowego stylu życia" po angielsku?

e mail po angielsku na temat zdrowego stylu życia pól strony wystarczy :) Kategorie.. Najlepiej będzie jeśli sami przetłumaczycie!. work out in the gym - ćwiczyć na siłowniPotrzebuje zalet i wad zdrowego stylu zycia po angielsku nalejepiej ja by bylo kilka opisanych najprostszym jezykiem .. Definicja .. Jeśli tłumaczycie na internecie, to wstawiajcie tylko polską wersję.. Chcę uniknąć poważnych chorób w przyszłości.. rzeczownik gramatyka .. low-fat food - jedzenie niskokaloryczne .. Obecnie styl życia, a właściwie zdrowy styl życia to hasło, które towarzyszy nam na co dzień.. Nie na wszystko mamy wpływ: nie zmienimy na przykład genów, które w 20 proc. wpływają na zdrowie.. Trudno się temu dziwić, gdyż jest to termin wciąż wymagający ujednolicenia, czemu posłużyć ma niniejszy tekst.. open_in .Zdrowy tryb życia powinien być najbardziej pożądanym dla nas celem.. Angielski: Polski: athletic: wysportowany: avoid stress: unikać stresu: be a fitness fanatic: być fanatykiem zdr.. To ma być na prezentację ustną, na angielski.. Głównie za sprawą tzw.. Zbiór przydatnych słówek z nagraniami, ćwiczeniami online.. Wystarczy codziennie dbać o odpowiednią dietę, aktywność fizyczną, odstawić używki, znaleźć czas na sen i odpoczynek, nauczyć się radzić ze stresem i regularnie wykonywać badania profilaktyczne..

- fit loverPrzykłady użycia - "prowadzić zdrowy tryb życia" po angielsku.

Kolejną rzeczą, jeśli chcesz prowadzić zdrowy tryb życia, są ćwiczenia.. 0 głosów.. be overweight - mieć nadwagę .. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Napisz około 7 zdań na temat zdrowego trybu życia.. Do takich chorób zaliczane są przede wszystkim schorzenia układu sercowo-naczyniowego (choroba niedokrwienna serca, nadciśnienie, miażdżyca, zawał), cukrzyca typu 2, astma .Sport Zdrowy tryb życia Słówka angielskie.. Pociąga to za sobą także zmiany w ludzkich przyzwyczajeniach i naszej mentalności.Napisz list o swoich nawykach żywieniowych.Czy twój styl życia jest zdrowy?Czy uprawiasz jakiś sport?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Tłumaczenia w słowniku polsko - angielski.. np że wstję o 7, potem jem śniadanie, po południu idę na trening itd.. w kilku zdaniachMyślę że zyje zdrowo,jem dużo owoców i warzyw i pije dużo wody, Lubie spor - pływam i biegam.Często chodze do parku a jesienią do lasu - bo lubie zbierać grzyby.Rzadko jem tłuste potrawy i utrzymuje kondyce Ich denke ich lebe gesund,ich esse veil Obst und Gemuse,ich trinke sehr viel Wasser.miłośnik zdrowego stylu życia - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. reduce stress - ograniczyć stress .. obesity - otyłość ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt