Napisz plan swojego dnia po angielsku
W środę zwiedziliśmy Dolinę Kościeliską.. 83% Napisz list do koleżanki lub kolegi w Niemczech i przedstaw w nim swoje plany .E mail po angielsku - wzór E-mail po angielsku przykład 1 - e-mail do przyjaciela / kolegi.. Wpis na blogu zespołu o pierwszym koncercie.. oglądam ulubione seriale .Opowiadanie po angielsku - wzór Przykład opowiadania po angielsku nr 1. potem staram się szybko posprzątać mieszkanie,odkurzam,wycieram meble, zmywam naczynia.. Na wstępie warto wspomnieć, że e-mail jest elektronicznym odpowiednikiem tradycyjnego listu, dlatego też generalne zasady pisania e-maili są bardzo zbliżone do tych, jakie rządzą listami.Wpis na bloga po angielsku - wzór Wpis na bloga po angielsku przykład 1.. Budze się o 6.30 2.Idę do łazienki o 6.35 3.Myje zęby o 6.40 4.Myję się o 6.45 5.Ubieram się o 7.00 6.Idę na autobus o 7.15 7.Wracam ze szkoły o 3.15 8.Jem obiad o 3.20 9.Odrabiam lekcje o 5.00 10.Oblądam telewizje o 7.00 11.Jem kolację o 8.00 12.Opisz swój jeden dzień po angielsku przynajmniej na jedną stronę A4.. Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy.. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. Jeśli chcesz opanować angielski od podstaw warto uczyć się gotowych fraz np. read books.Opis dnia po angielsku - przykład z tłumaczeniem Zwykle budzę się o godzinie 7.00 rano, wstaję z łóżka i idę do łazienki aby się umyć..

Jak pisze się dni tygodnia po angielsku.

przygotowuję śniadanie rodzinie.. następnie szykuję obiad.po obiedzie gdy jest ładna pogoda idę razem z rodziną na spacer.. Chciałabym żeby to był jakiś kreatywny opis ;) Min 6 zdań a max 15.. Krótkie formy wypowiedzi: ogłoszenie, zaproszenie, notatka, pocztówka.. Kurs angielskiego online.. Po zajeciach wracam o domu.Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Długie formy .Wpis na bloga po angielsku to jedna z tych form pisemnych, które pojawiły się na maturze z języka angielskiego dopiero niedawno.. Czwartego dnia wybraliśmy się na wycieczkę do Tatralandii.Po angielsku - Język angielski dla każdego.. Następnie przebieram się i idę do kuchni na śniadanie.. potem wspólnie przygotowujemy kolację.. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. I finish my breakfast at 6:45.Napisz plan dnia Lekcje zaczynam o 8.00 do 13.30 PLIS TO NA JUTROZobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Napisz swój plan dnia.. Drugiego dnia (we wtorek) weszliśmy na Kościelec, który jest położony na wysokości 2155 m n p m.. Codziennie wstaję o6rano.. ?Napisz swój plan dnia po angielsku (prosta forma ) Proszę o szybkie odpowiedz, bo zadanie na jutro !> : D Z góry dziękuję..

Pisanie e-maila po angielsku.

Na prowadzonym przez Ciebie blogu: - poinformuj, gdzie koncert się odbędzie, i uzasadnij wybór tego miejsca - opisz, jak przygotowujecie się do występuTłumaczenie słowa 'po angielsku' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. O 7.45 ide do szkoły.. Dni tygodnia angielski.Opis dnia - niemiecki.. This place forms my personality and influences my outlook on life.My school is.• Opis psa po angielsku • Liczba mnoga - rzeczowniki regularne i nieregularne • Czasowniki let oraz allow - różnica w użyciu • Jak napisać opowiadanie po angielsku - budowa, schemat, słownictwo • Gerundium - język angielski • Moje hobby po angielsku - opis • Made of, made from - różnica w zastosowaniu.. Ta forma wypowiedzi nie należy do najłatwiejszych, gdyż składają się na nią elementy m.in. zaproszenia, opisu, wiadomości, recenzji, opowiadania oraz umiejętności wyrażania opinii.Przykładowy opis wakacji po angielsku.. Mój plan dnia 23.00 kładę się spać 7.45 ubieram się, make up, myje zęby itp.7.55 szkoła (mam 2,5 minuty drogi) 14.00 trening 22.00 spacer z psem 22.05 zakupy 22.15 komputer 22.30 trening z psem typu agility 22.45 prysznic W sobote lub niedziele wolne na kompieW powyższym tekście (opis dnia po angielsku) zastosowaliśmy czas teraźniejszy prosty Present Simple, który stosujemy gdy mowa o czynnościach rutynowych, powtarzających się.Pełne wyjaśnienie, przykłady oraz darmowe testy online znajdziesz w tym miejscu..

2009-10-26 16:28:16 Plan dnia koleżanki w 3 os po angielsku ?

2010-03-11 20:12:08 Ułóż plan wydarzeń dnia wymarzonych urodzin.. Wytnij zdjęcie i napisz co w nim się znajduje po angielsku.Zapraszamy do lektury artykułu, w którym dowiesz się, jak napisać dobry e-mail po angielsku..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt