Opisz zdjęcie i odpowiedz na pytania was meinen sie was ist hier
2012-04-17 19:39:11 Opisz ilustracje i odpowiedz na 3 pytania ,jezyk niemiecki 2014-01-26 19:54:50 Opisz ilustrację a następnie odpowiedz na 3 pytania 2013-06-01 19:53:38Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. Z góry .Opisz zdjęcie, a następnie odpowiedz na pytania.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Na wszystkie dodatkowe pytania z chęcią odpowiem w komentarzach.. Przesyłajci do nas swoje !Das Auto ist kaputt.. Ważne, aby samemu przetestować grunt, nie zniechęcać się, nie biadolić, działać.. Od czterech lat uczę tego języka.. W google wystarczy wpisać ISSUU - Gateway plus 3 unit 1 by Macmillan Polska Sp.. Potrzebuję pomocy.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Ćwiczenia online z gramatyki i słownictwa niemieckiego.. 2011-01-10 18:53:30; Ułoż pytania z podanych wyrazów, a następnie odpowiedz na te pytania w zeszycie.. z o.o. i jest to post z 18 marca 2014 roku.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Skarga na zepsuty samochód Życie za granicą Jak znaleźć praktyki w Niemczech Niemcy, w szczególności większe miasta, takie jak Berlin, czy Hamburg, oferują szereg praktyk i staży, w wielu.Zadanie: opisz najpierw obrazek, który jest w załączniku po Rozwiązanie: in the picture i can see two people there are girls both are brunettes they may be at sea Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Pytanie i odpowiedź ZADANIE 3/74 Opowiedz o jakimś kole zainteresowań (możesz pofantazjować) ZADANIE 4/74 Opisz zdjęcie..

Opisz zdjęcie, a następnie odpowiedz na pytania.

2,Wo und wie verbringen Sie ihre Sommerferien am liebsten ?Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Niemiecki !. Może się przydać.. potrzebuję na jak najszybciej, najlepiej z tłumaczeniem, jeśli to nie problem.. B. Das Foto presentiert einen Mann.Na dzisiejszej lekcji nauczycie się słówek związanych z opisem rodziny i krewnych.. Przedstawiamy bazę interaktywnych ćwiczeń online z języka niemieckiego.. Baza zawiera ponad 500 zestawów ćwiczeń (ponad 5000 zdań i przykładów) podzielonych na kategorie gramatyczne.Der Karnaval findet in Köln in Deutschland statt.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Mam opisać oba zdjęcia i odpowiedzieć na 1 i 2 zadania pod oboma zdjęciami.. Potrzebuję pomocy.. Jeszcze podam wam skróty do niemieckich liter.. żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. Ps2.Opisz zdjęcie, i odpowiedz na pytania, Zdjęcie przedstawia 4 osoby siedzace na kanapie i jedzący popcorm ,oglądają film, są przerażeni.. Opiszemy rodzinne zdjęcie i opowiemy coś o swoich bliskich.. 5 str. 79 - następnie proszę odpowiedzieć na pytania 1 - 5 z tego ćwiczenia (tak jak było to robione wcześniej na lekcji) zapis do zeszytu.Fotografia we wnętrzach to sztuka kompromisu, musisz zdecydować na czym zależy Ci najmocniej i dopasować rozwiązania..

Opisz zdjęcie, a następnie odpowiedz na trzy pytania.Następnie na nie odpowiedz.

Strona 31.. Odpowiedź na zadanie z Meine Welttour 3.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Sie wahlen Reiseziel.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury .Odpowiedzi na ciekawe pytania.. 2012-02-28 12:10:18; Opisz swoje zwierzę domowe w tym celu odpowiedz na pytania 2013-04-10 10:37:58; Niemiecki !. 314 osób lubi to.. 2017-03-30 00:09:42Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przetłumacz : 1.. - Jak on/ona się nazywa?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Opisz ilustracje i odpowiedz na 3 pytania ,jezyk niemieckiSzukasz pomocy przy zadaniu domowym ?. Obrazek do opisu w załączniku.. Zadanie znajduje się na stronie ISSUU,ja niestety nie mogę wstawić linku,.. W części gramatycznej zapoznacie się z odmianą zaimka dzierżawczego das Possessivpronomen.. Skoro wiesz już, jak robić zdjęcia w pomieszczeniach, daj lajka :) Obejrzyj zdjęcie i odpowiedz na pytania.. Po gimnazjum .. III liceum.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt