Opisz zdjęcie po niemiecku
Przygotowałam dla Was praktyczne słownictwo, dzięki bez któremu bez problemu opiszecie obrazek.. Opis obrazkaZobacz 3 odpowiedzi na zadanie: opisz zdjęcie PO NIEMIECKU.. Gdy przychodzę ze szkoły radośnie mnie wita szczekając.. Przydatność 50% Opis osoby po niemiecku.Opis obrazka po niemiecku - potrzebne słownictwo już na Fiszkotece.. Opis niemiecki wzór.Opis osoby po niemiecku jeszcze nigdy nie był tak prosty!. Opisywanie obrazka po niemiecku możemy sobie wyobrazić tak jak opisywanie obrazu osobie niewidomej - musimy jak najdokładniej opisać każdy szczegół.. Danach habe ich Zhne geputzt und mich angezogen.Opisz swoja najlepszą przyjaciółke po niemiecku.. Pytania są widoczne tylko dla egzaminatora.Opis obrazka po niemiecku - o czym należy pamiętać.. Maturzysta opisuje zdjęcie znajdujące się w wylosowanym przez siebie zestawie i odpowiada na trzy pytania powiązane z tematyką ilustracji.. Przedstawisz bez problemu opis sławnej osoby po niemiecku , opis siebie po niemiecku , opis mamy oraz inne osoby po niemiecku opierając się o opis wyglądu .Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Opis obrazka po niemiecku to jedno z poleceń, które pojawia się na ustnym egzaminie maturalnym z języka niemieckiego.. in der linken unteren Ecke - w lewym dolnym rogu.Opis obrazka po niemiecku - die Bildbeschreibung..

"opis obrazu, opis obrazka, opis zdjęcia" po niemiecku.

Znajdz odpowiedz: zaloguj zarejestruj.Wynajęcie mieszkania w Niemczech nie należy do prostych zadań.. Ein Herr ist gross und er hat schwarz Haar.Na zdjęciu widnieje moja rodzina.. Na końcu czekają na Was interaktywne ćwiczenia, dzięki którym sprawdzicie w praktyce przyswojone słownictwo.Przydatność 50% Opis osoby po niemiecku.. Na zdjęciu widzę dwie osoby: kobietę i mężczyznę.. (np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię .. , mam 16 lat, mieszkam w .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić.. Często spotykamy się z tym rodzajem opisu, niezależnie od tego czy jest to opis siebie, opis przyjaciela lub kolegi (ew. przyjaciółki lub koleżanki), czy na przykład opis nauczyciela.Bildbeschreibung - opis obrazka po niemiecku.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Na dywanie stoi stolik.. Zdający opisuje ilustrację przedstawioną w wylosowanym przez siebie zestawie i odpowiada na trzy pytania związane z tematyką zdjęcia.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela..

Między nimi siedzi ...Opis rodziny po niemiecku +4 głosów.

że po zdjęciu obciążenia pozycja jest ustalona.. A ja dzisiaj postanowiłam podzielić się z Tobą zwrotami, które mogą przydać się.Jak pewnie zauważyłeś, powyższy opis pokoju po niemiecku zawiera bardzo dużo przyimków (auf, an, unter i tak dalej) - są to przyimki miejsca.. Na półkach stoją figurki które zbiera moja babcia.Ze wszystkich zdjęć to najbardziej mi się podoba.. Matury już w pełni.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.The photo was taken in - zdjęcie zostało zrobione w. Both pictures show - oba obrazki przedstawiają.. Może już wiesz, że przyimek ma zawsze decydujący głos, jeśli chodzi o przypadek , w tórym będzie słowo po nim:Opis po niemiecku - wzór, przykłady, zasady pisania.. Oprócz tego opisując obrazek po niemiecku należy zachować odpowiednie reguły.. Co się nawineło to napisałem :D mam nadzieje że pomogłem :> Dodawanie komentarzy zablokowane - Zgłoś nadużycieOpis pokoju po niemiecku, opis obrazka po niemiecku to jedno z zadań, które pojawia się na testach językowych czy egzaminach.. In mówienie, nauka niemieckiego, niemiecki A2, niemiecki B1, niemiecki B2, słownictwo; Idąc z duchem przygotowań do egzaminu językowego, czy maturalnego, warto pochylić się także nad poćwiczeniem opisu obrazka po niemiecku - die .Jak opisać obrazek czy zdjęcie po niemiecku..

Wskazówki jak napisać opis po niemiecku oraz przykładowe opisy.

Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. in der linken oberen Ecke - w lewym górnym rogu.. Jeżeli stwierdzono opisane wyżej odchylenia, należy je odnotować w sprawozdaniu z badania oraz dołączyć do sprawozdania zdjęcia odpowiednich części tafli szkła.. 2011-06-01 16:19:12 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41Co znaczy i jak powiedzieć "opis" po niemiecku?. Wystarczy parę razy przejrzeć wszystkie fiszki i będzie można chwalić się niezwykle zróżnicowanym słownictwem.. Przede wszystkim: 1.Do opisu obrazka w języku niemieckim możemy użyć następujących zwrotów: in der Mitte - na środku.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Jeżeli stwierdzono opisane wyżej […] odchylenia, należy je odnotować w sprawozdaniu z badania oraz dołączyć do sprawozdania zdjęcia odpowiednich części tafli szkła.. Koło stołu stoją dwa fotele.. PILNE!. Tutaj poznasz najważniejsze słowa i zwroty wokół wynajmowania mieszkania - wraz z wymową i przykładowymi zdaniami.. links/auf der linken Seite - na lewo/po lewej stronie.. 35,690 wizyt.. Są tu moi rodzice i dziadkowie których bardzo kocham ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt