Opisz zdjęcie i odpowiedz na pytania was meinen sie wie fuhlt
Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Dawid Pyśka 5 lutego 2014 at 19:23.. Proszę o szybką pomoc.Przydatność 55% Ekonomia - odpowiedzi na pytania EKONOMIA 1. doovn odpowiedział(a) 31.05.2012 o 17:02 nr 3 Debby Rayan (nie wiem, czy dobrze) ubrana jest w różową bluzkę z wieloma napisami, czarne rurki i .Obejrzyj zdjęcie i odpowiedz na pytania.. W części gramatycznej zapoznacie się z odmianą zaimka dzierżawczego das Possessivpronomen.. Z góry .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przetłumacz : 1. na jutro musze zrobic projekt i muszę opisac w co jest uprana dana gwiazda nie .. Odpowiedzi.. 1 wen sehen sie auf dem bild 2 wo sind diese personen 3…Opisz zdjęcie , a następ[nie odpowiedz na pytania .. Drzewo przyjmuje cechy człowieka, zachęca do odpoczynku, mówi, że daje cień, promienie słońca nie będą raziły, jest tam zapach kwiatów, można odpocząć, posłuchać śpiewu ptaków, pszczół.. Obrazek do opisu w załączniku.. A. Rentner, die eine StelleSzukasz pomocy przy zadaniu domowym ?. Ps2.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Stylowo?jezu po 30 min dopiero sie skaplam ze oni gralin razem tez w niezgodnej XDD Odpowiedz anonim238 (*..

... Opisz zdjęcie i odpowiedz na pytania.

Jej dowiedziałem sie dużo a na przyrodzie dostałem 5 .. 1 Zadanie.. kto ś 8 lutego 2014 at .. 8 lutego 2014 at 13:20.. Na zdjęciu zmieściła się jeszcze nerka Gucci.. W google wystarczy wpisać ISSUU - Gateway plus 3 unit 1 by Macmillan Polska Sp.. podkreśla swoje walory: spokój, łacny sen, koi nerwy.Na dzisiejszej lekcji nauczycie się słówek związanych z opisem rodziny i krewnych.. Pytania i odpowiedzi.. Proszę o szybką po moc .Proszę o pomoc potrzebuje tego na jutro na Niemiecki.. Przykładowe rozwiązanie zadania: 1.. Odpowiedz.. OlusiaCel 26 stycznia 2014 at 22:52.. - Zadanie 5: Meine Welttour 1.Opisz poniższe zdjęcie, a następnie odpowiedz na trzy pytania.. potrzebuję na jak najszybciej, najlepiej z tłumaczeniem, jeśli to nie problem.. .Zadanie: opisz najpierw obrazek, który jest w załączniku po Rozwiązanie: in the picture i can see two people there are girls both are brunettes they may be at sea Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.. Odpowiedz i pytanie do bloody yusako 2020-11-07 11:02:59; Więcej bez odpowiedzi..

🎓 Obejrzyj zdjęcie i odpowiedz na pytania.

Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Uważam, że jest to śniadanie.. Co to jest ekonomia Ekonomia jest nauka społeczną zajmującą się dokonywaniem wyborów dotyczących produkcji i dystrybucji dóbr i usług w świecie rzadkich czynników wytwórczych, inaczej: jest to nauka o tym, jak ludzie wykorzystują ograniczone zasoby w celu zaspokajania .Opisz zdjęcie.. Opisz zdjęcie, a następnie odpowiedz na pytania.. Zadanie znajduje się na stronie ISSUU,ja niestety nie mogę wstawić linku,.. Jak opisują - najpierw jest to dość krępujące, gdy musisz obcej osobie opowiedzieć .Obejrzyj zdjęcie i odpowiedz na pytania.. Odpowiedz.. 2,Wo und wie verbringen Sie ihre Sommerferien am liebsten ?Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. 2012-04-17 19:39:11 Opisz ilustracje i odpowiedz na 3 pytania ,jezyk niemiecki 2014-01-26 19:54:50 Opisz ilustrację a następnie odpowiedz na 3 pytania 2013-06-01 19:53:38Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ obejrzyj zdjęcie, opisz je i odpowiedz na pytania..

Opisz zdjęcie, a następnie odpowiedz na pytania.

Wie alt .Zgadzają się jednak na odpowiedzenie sobie na te 36 pytań i kilkuminutowe patrzenie w oczy po wszystkim.. wczytaj starsze komentarze (+21) Zdjęcia w załączniku.. Na zdjęciu widzę jedzenie i picie.. Premium .Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. "Henio jeździł tu jak król" - chwali się Barbara Kurdej-Szatan, która aktualnie wypoczywa się na Zanzibarze.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Mam opisać oba zdjęcia i odpowiedzieć na 1 i 2 zadania pod oboma zdjęciami.. - Na zdjęciu można zobaczyć trzy osoby.. 3 Zadanie.. 2 Zadanie.. (Na zdjęciu siedzi dziewczyna w swoim pokoju i nad czymś rozmyśla.2.Opisz ilustrację a nastepnie odpowiedz na trzy pytania ( ilustracja w załączniku) 1,Was meinen Sie: Warum freuen sich die Leute auf dem photo ?. - Jak on/ona się nazywa?. Bardzo proszę przy opisie obrazka o przetłumaczenie zdań.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Opisz ilustracje i odpowiedz na 3 pytania ,jezyk niemieckiZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz ilustracje, a nastepnie odpowiedz na 3 pytania niemieckiOdpowiedz.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Opiszemy rodzinne zdjęcie i opowiemy coś o swoich bliskich.

3.Przydatność 90% Na podstawie ustawy z dn. 5 czerwca 1998 roku o samorządzie powiatowym odpowiedz na pytania.. Na podstawie ustawy z dn. 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz.U..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt