Opisz siebie i rodzine po niemiecku
Ma 62 lata.. Jest pracownikiem biurowym.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Moj tata ma na imie Bartek i interesuje sie czytaniem ksiazek .. Moja siostra ma na imię Paula, ma 25 lat, mieszka w Anglii.. Mam 13 lat.Lubię słuchać muzyki.Moja mama Marzanna Agnieszka jest nieduża przy tuszy i Czarno włosa.. Opis siebie (imię Piotr ,wiek 15 ,data urodzenia 07.07.1999 ,miejsce zamieszkania Rypin ,kraj,szkoła,zainteresowania,ulubione przedmioty,rodzeństwo 2 siostry ,twoje zwierzęta niemam , Wygląd zewnętrzny: figura (nie jestem chudy ale też nie gruby) ,wzrost (183 ,oczy (zielone) ,(uszy,nos nie wiem obojętnie) ,charakter (miły przyjacielski itp)Wiam mam na jezyk niemiecki opisać swoją rodzine.. Treść .Zajmujemy się dalej tematem: "Opowiadanie o sobie po niemiecku" , a dzisiaj konkretnie o RODZINIE.Na początek przydatne słownictwo, a później kilka przykładowych pytań i odpowiedzi, które (przypominam raz jeszcze) padają często na rozmowie kwalifikacyjnej albo telefonicznym teście z języka niemieckiego dla opiekunek i opiekunów osób starszych, chcących pracować w prywatnych .Jak mam opisać swoją rodzinę po niemiecku.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Opisz swoją rodzinę po niemiecku..

Opisz siebie po niemiecku.

INFO: Mam mamę, (Ojca nie mam) nie mam brata ani siostry, mam 2 psy.opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 w czasie teraźniejszym opisz swoją rodzinę 2013-11-13 17:49:50 Opisz swoją rodzinę po niemiecku.. A wiec prosze was zebyscie opisali swoja rodzine po niemiecku : ) z gory dziekuje za najlepszy opis tam pkt i n*a*j WENY i milego pisania ;DOpis rodziny po niemiecku - tymi słowami możesz opisać rodzinę.. Mój ojczym ma na imię Wiesław.. Moja rodzina sklada sie z 4 osob z mamy ,taty, brata i ja .. Lubi oglądać telewizję.. Ma 62 lata.. Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem, bądź przygotowując się do .Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Lubi gotować.. Opisz swoją rodzinę w The Sims 2 lub The Sims 3 .. Jeśli chcesz stworzyć własny opis siebie po niemiecku, który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu a my umieścimy go na stronie :)Opis siebie po niemiecku - dziewczyna .. Starszy brat ma na imię Patryk .. Mamy takze swinke morska bardzo lubi sie bawic i jest madra .Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Mój ojczym ma na imię Wiesław..

...Opis rodziny po niemiecku.

Opisz swoja rodzinę po Niemiecku .. Moj brat ma 18 lat i lubi grac w gry komputerowe oraz spotykac sie z znajomymi.. poleca 80 % 1246 głosów.. Jeśli chcesz stworzyć własny opis siebie po niemiecku, który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu a my umieścimy go na stronie :)Opisz swoją rodzinę po niemiecku : Mam na imię Krzysiek .. Moja babcia ma na imię Zuzanna a mój dziadek ma na imię Janek, moja babcia mieszka w Skarszewie a dziadek .Przykład opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem Opis siebie po niemiecku dla chłopaka - wzór.. Lubi czytać.. Jest szczupły i wysoki.. Jest nauczycielką.. Pracuje jako Magazynier.. Pracuje w Sklepie Medyczny .. Lubi czytać i gotować.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Mój brat ma na imię Bartek.. i jak możecie to po niemiecku ale jesli nie to wystarczy po polsku .. 2 oceny | na tak 50%.. Lubi zwierzęta.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Jest ślusarzem.. Sie ist am 28 März 1986 in New York geboren.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Ma 44 lata.. Mój tata ma na imię Grzegorz.. 1 1 Odpowiedz..

Opis po niemiecku .

Podobne pytania.. Moze być wymyslona ma być opisane conajmniej 5 osób, ale mają byc błędy w zdaniach [nie wszystkich] .. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Ma 44 lata.. Moja mama ma na imię Dorota i bardzo lubi gotować, a mój tata ma na imię Roman i jest kierowcą i bardzo lubi siedzieć przed telewizorem.. To jest moja rodzina.. (np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię .. , mam 16 lat, mieszkam w .. , pochodzę z Polski.Opisz swoją rodzinę po niemiecku.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Opisz swoją rodzine po niemiecku !. Jezdzi taxi, interesuje się komputerami.. Opis przyjaciela (kolegi) po niemiecku Opis przyjaciółki (koleżanki) po niemiecku .. Mama ma na imię Danuta.. Moj Tata Andrzej jest niskim meżczyzną z czarnymi włosami i okularami.Lubi patrzeć na sport.Dla przykładu.. proszę .. 2012-08-09 20:13:15; opisz swoją rodzinę po angielsku .. Opisz siebie i swoj .Opisz swoja rodzine po niemiecku : Moja rodzina składa sie z Mamy,Taty i dwóch braci.. Jezdzi taxi, interesuje się komputerami..

Przykład opisu mieszkania po niemiecku.

Moja siostra ma na imię Paula, ma 25 lat, mieszka w Anglii.. +1 głos.. Ich wohne in (miasto w ktorym mieszkasz).. Lubi grać w piłkę.. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało.. Opis po niemiecku .. Ich bin ein Einzelkind.Przykład opisu piosenkarki po niemiecku z tłumaczeniem Opis znanej osoby po niemiecku - wzór.. Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz swoja rodzinę po Niemiecku .. Lubi czytać i gotować.. O rodzinie źle się nie mówi - coś w tym jest .Do opisu rodziny będziesz potrzebować takich przymiotników:Opisz siebie i swoja rodzine po niemiecku 2 Zobacz odpowiedzi inselll inselll Ich heiße Monika.. Ponieważ ona chce sprawdzić jakie popełniamy błędy.Przykład opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem Opis siebie po niemiecku dla dziewczyny - wzór.. Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić.. Moja babcia nazywa się Gertruda.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Opisz swoją rodzinę po Niemiecku.. Opis przyjaciela (kolegi) po niemiecku Opis przyjaciółki (koleżanki) po niemiecku .. Ich bin (data urodzenia) in (gdzie sie urodziles) geboren.. Jest niska i pracowita .. Moja mama ma na imie Miroslawa i ma 39 lat bardzo lubi gotowac i ogladac telewizje.. Jest pracownikiem biurowym..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt