Opisz swój pokój po niemiecku brainly
Po prawej stronie przy ścianie stoi regał na książki.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Biurko stoi na prawo w kącie.. 2) Ściany są pomalowane na biało 3) Na biurku stoi monitor oraz stojak .Opis pokoju po Niemiecku.. .Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ opisz po niemiecku swój pokójOpisz swój pokój w 10 zdaniach po niemiecku.. Z góry dziękuję !Plis pomóżcie opisać swój pokój w min 8 zdaniach które spełniają warunek 1; użyć min 8 przyimków auf, an im, zwischen, hinter, neben, uber, vor unter 2;użyć określeń miejsca po prawej, po lewel, na gurze, na dole, w rogu 3;użyć czasowników być wisieć leżeć stać znajdować sie .. Opisz swój pokój po niemiecku.. Neben dem Fenster ist mein Schreibtisch.Przykład opisu domu po niemiecku z tłumaczeniem Opis domu po niemiecku - wzór.. Proszę tylko o sprawdzenie go!. Biznes i Finanse .Opis pokoju po angielsku.. Na komodzie stoi telewizor .Opisz swój pokój (po niemiecku) 2013-10-30 19:58:31 Opisz swój pokój po niemiecku .. Pokoj jest dobrze oswietlony.. Ściany w ich pokoju są niebieskie.. O godzinie szesnastej, która właśnie jest, słychać w tym pomieszczeniu, uspokajające ćwierkanie ptaków siedzących na świerku, naprzeciw mojego okna.. Okna w pokoju sa duze..

mój pokój jest duży i ładny.

ściany są białego koloru.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Kształt mojego pokoju jest prostokątny.Zadanie: opisz swój pokój po niemiecku Rozwiązanie: mój pokój jest mały, ale jasny na przeciw drzwi znajduje się okno z balkonem po prawej Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Opis pokoju po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty.. zadanie .Poniżej przedstawiam Ci opracowany opis pokoju po niemiecku.Wszelakie błędy proszę zgłaszać w komentarzach, bądź sugestie.. Dywan jest niebieskiego koloru.. 2012-01-09 19:31:47Pokój moich rodziców jest na górze, na pierwszym piętrze.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. Foto: The Pug Father, na licencji Creative Commons 2.0.Zadanie: opisz po niemiecku swój dom proszę na jutro napiszcie tak żeby było widać,że jest to napisane na 2 kl gim Rozwiązanie: mein haus ist sehr grob, jeder hat sein eigenes zimmer mein haus ist ein zweistockiges, in derUrządzanie Pokoju (12843) Wystrój Wnętrz (6547) Zrób to Sam (4074) .. Co robisz w wolnym czasie po (niemiecku) Odpowiedz..

Mam opisać swój dom i pokój!

0 ocen .. opisz swoje mieszkanie to ci to przetłumaczę 0.. Proszę o nie używanie translatora tylko tworzenie własnych tłumaczeń.. 2010-11-07 19:32:42; Jak opisać swój pokój po ang. ?. Ściany tego pokoju są koloru zielonego, pod prawą scianą stoi zielona kanapa, a pod lewą telewizor.. PILNE!. Mój tata jest architektem więc potrzebuje własnego kąta do pracy.. obok stoi szafa i regał na którym stoi radio.. Proszę o przetłumaczenie moich zdań na język niemiecki ale na poziomie 3 klasy gimnazjum.. Szukasz słówek związanych z meblami w swoim Zimmer (pokoju) -> kliknij tutaj.No to zaczynamy : ) !Po niemiecku - język niemiecki dla każdego.. Obok sypialni moich rodziców znajduje się gabinet mojego taty.. Opis mojego pokoju.. Na biurku stoi komputer.Przykład opisu pokoju po niemiecku z tłumaczeniem Opis pokoju po niemiecku - wzór.. Na ścianie wiszą dwa obrazy.. Materiały do nauki języka niemieckiego.. 1) Mój pokój nie jest bardzo duży ale jest przytulny.. Link do mojego artykułu, o którym mówię na filmie: Tłumaczenie: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami.. Koło stołu stoją dwa fotele.. (Albo: lampa wisi nad stołem).. na stole stoi telewizor .Opisz swój pokój po niemiecku: Na środku pokoju leży kolorowy dywan..

Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.

W kącie stoi sofa.. Mój pokój opisać 2011-10-16 18:04:53; Zadanie z niemieckiego.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Napiszcie mi 8 zdań ale po angielsku .. In der Ecke steht ein Schrank.Napisz opis swojego pokoju po niemiecku .Minimum 10 zdań .W każdym zdaniu proszę o to aby był 1 lub kilka z tych przyimków : in-w/do an-na/przy auf-na zwischen -pomiędzy unter-pod uber (nad u przegłos)-nad neben- obok vor-przed hinter-za Po napisaniu opisu proszę o napisanie co to znaczy w języku polskim.. W swoim pokoju mam balkon.Opisz swój pokój poleca79% Język polski .. Potrzebuje na teraz pls daje najUżytkownik Brainly Użytkownik Brainly 18.05.2020 Język niemiecki Gimnazjum Opisz swój pokój w 7 zdaniach po niemiecku(od razu prosiłbym tłumaczenie tego tekstu) 1 Zobacz odpowiedź gabivx gabivx Mein Zimmer ist sehr groß.. Ściany w moim pokoju są niebieskie, a dywan szary.Słowa kluczowe: jak opisać pokój po niemiecku, użycie przyimków z celownikiem niemiecki, opis obrazka po niemiecku, opis mojego pokoju wypracowanie, mein Zimmer auf Deutsch, Bildbeschreibung, przyimki z Dativem niemiecki.. w prawym rogu stoi moje biurko nad którym wisi szafką.. Naprzeciw wejscia, pod duzym oknem, stoi stół przy ktorym moja zapracowana rodzina zjada swoj jedyny wspolny posilek w ciagu dnia - obiad.Przydatność 50% Opisz swój pokój..

Mój pokój, choć nie duży, lecz miły i przytulny.

Znajduje sie w nim pietrowe łóżko, szafa, dwa fotele, stolik,tv i kilka półek.. na szafce leżą książki.. Opis pokoju po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis domu po niemiecku - wzór z tłumaczeniem .. Na przeciwko łóżka jest regał z na książki, w którym trzymam wszystkie swoje książki.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Opisz swój pokój po niemiecku (m,in15 zdań)Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ opisz swój pokój po niemiecku.. Przetłumaczenie: Mój pokoj jest bardzo przestrzenny.Ma ok 20m(kwadratowych.Znajduje sie w południowej czesci mieszkania.. Krótkie i długie formy wypowiedzi po niemiecku, słówka i zwroty po niemiecku, gramatyka języka niemieckiego i praca w Niemczech.Opis pokoju po niemiecku - zwroty, przyimki, przykłady.. Na polkach stoi bardzo duzo kwiatków.Opis pokoju pokój wygląd pokoju mój dom opis mojego pokoju opisz swój pokój.. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. w prawym rogu stoi łóżko, nad którym wisi plakat.. przed łóżkiem stoją dwa fotele.. pomiędzy fotelami stoi stół.. Na dywanie stoi stolik.. 2010-02-24 19:19:52; Czy ktoś mi pomoże opisać pokój po niemiecku?.Komentarze

Brak komentarzy.