Opisz swój ulubiony film po angielsku star wars
To aż nieprawdopodobne.Musze napisać jaki jest mój ulubiony film po angielsku i opowiedzieć troszke o nim.nie musze miec tego duzo,tylko o czym on opowiada jacy bohaterowie,jaki rezyser i w ktorym roku np.my favourite films is "agent 2".The film tells the story about.. i dalej mi pomozcie proszeGwiezdne wojny (ang. Star Wars) - amerykańska franczyza filmowa z gatunku space opera oparta na trylogii filmów stworzonej przez George'a Lucasa.. Franczyza została zapoczątkowana w 1977 roku premierą filmu Star Wars (któremu później dodano podtytuł: Część IV - Nowa nadzieja).Stał się on światowym popkulturowym fenomenem.. Sprawdźcie sami.. Filmy.. , główny bohater , co Ci się podobało ?. na podstawie opowieści Ernesta Hamingwaya.. The hotel was big and beautiful.opisz krótko jakiś film ulubiony np hary poter lub inny po angielsku kto w nim gra i o czym jest dzięki z góry .. Przydatność 50% Opisz swojego przyjaciela ( po angielsku) My friend's name is Tomek.. ;) 2014-10-14 21:47:03 ULUBIONY FILM ?. dam naj i 40 punktów 1 Zobacz odpowiedź Chinchilla7 Chinchilla7 Napiszę Ci, jak się za to zabrać, dołożę trochę słówek i zwrotów, i przykładowe zdania.. Odpowiedz.. Nie wierzycie?. Treść.. Aby pobrać plik wejdź w link znajdujący się poniżej: om.gy/TLkYy / 5 lat temu (19 września) Oglądasz 1-1 z 1 .Kto napisze mi opis filmu po angielsku ?.

taresphodupp27: opisz swoj ulubiony film po angielsku zadanie.

opisz krótko swój ulubiony film po angielsku używając : -Personally,my O nas .Jest to oczywiście problematyczne, gdyż wszyscy mamy swoje ulubione projekty i własne pomysły na temat tego, czym powinien zajmować się Parlament.. Kiedy chodziłem drugi rok na kurs w Speak Up jednocześnie w domu oglądałem filmy z napisami, różne gatunki ale szczególnie upodobałem sobioe oczywiście Star Wars.Last film I saw was "Forrest Gump".. Odpowiedz.. 2011-10-15 13:57:59 Opisz swój ulubiony przedmiot 2012-02-04 11:47:33 Opisz swój ulubiony przedmiot ;) 2014-03-25 15:29:24Mój ulubiony film - recenzja Moim ulubionym filmem jest „Park Jurajski" Stevena Spielberga.. Wstęp - podstawowe informacje (gatunek filmu, reżyser, aktorzy, przyznane nagrody, itd.). Tak to czasami jest - oglądając jeden film, nie zauważa się jego podobieństw do drugiego.. Dopiero Panowie z College Humor uświadomili mnie, że nowy Star Trek jest niemal kopią Star Wars.. Anonim pisze: 9 stycznia 2021 o 11:08 nowa trylogia = gówno.. Film "Stary człowiek i morze" Juda Taylora, został wyprodukowany w 1990r.. 0 ocen | na tak 0%.. W główną rolę w filmie, czyli rybaka o imieniu Santiago wcielił się świetny, amerykański aktor Anthony Quinn, dzięki.Każdy ma jakieś hobby lub coś, co lubi robić w wolnym czasie..

... "ulubiony" po angielsku.

żeby tak Odrodzenie wskoczyło Star Wars z dubbingiem, takie marzenie.. Premiera filmu miała miejsce ponad dwadzieścia lat temu, ale jestem przekonany, że dzieło nie zestarzało się ani trochę - a to niełatwa sztuka w przypadku filmu fantastycznego.W co najmniej 3 zdaniach opisz swój ulubiony film i napisz dlaczego go lubisz (rodzinka.pl) 2012-05-16 12:53:30 Opiszcie po angielsku w 2-5 zdaniach ulubiony film ?. In the film Forrest Gump is acted by Tom Hanks.Elementy składające się na recenzję filmu po angielsku.. - tytuł filmu , rodzaj , język , o czym był ?. Odpowiedz.. poleca 83 % 940 głosów.. Obojętnie jaki film , 50-100 słów Co ma być w opisie ?. Opisz go w 10 zdaniach..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt