Opisz swój ulubiony film w 10 zdaniach
Zadanie jest zamknięte.. Szkoła.. zadanie dodane 15 grudnia 2015 w Język angielski przez użytkownika wojtek58096 ( -100 ) [Szkoła podstawowa] 0 głosówZadanie: opisz swój ulubiony program czyli m jak miłość Rozwiązanie: m jak miłość to film obyczajowy lata emisji tego programu zaczęły się w 2000 r i trwają Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Zadanie: opisz w 5 6 zdaniach o swoim ulubionym zespole green Rozwiązanie: my favorite band is green day they are playing american rock since 1987 the lead vocalist and Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Przydatność 50% Ulubiony film - Favourite film.. Moim zdaniem najciekawszą przygodą dzieci była ta z uwolnieniem słonia, którego potem Staś i Nel nazwali Kingiem.. Jeśli odpowiesz na wszystkie 3 dziś do 24.00 dostaniesz odznakę.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten.. Szczegóły konkursu znajdziecie na stronie: Wyniki z poprzednich dni konkursu znajdziecie na naszym blogu: Życzymy powodzeniaMoj ulubiony sport.. 24 grudnia Adam Mickiewicz Boże Narodzenie choinka Mikołaj prezenty święta święta Bożego Narodzenia wigilia Wigilia Bożego Narodzenia.. Kto wyłapie ten załapie się na bom­bonierkę naw­iązań, przek­sz­tałceń i mrug­nięć okiem..

Podaj jej tytuł i opisz ją w pięciu zdaniach.

Od małego dziecka gram amatorsko z kolegami na boisku.. Szkoła podstawowa Gimnazjum Liceum Studia.. 2016-09-07 16:56:29Opisz swój ulubiony film po angielsku mój ulubiony film to kevin sam w domu ale możecie inny ma być od 10 zdań do 15 plissss mam to na jutro!. od .Opisz swój ulubiony film 2 Zobacz odpowiedzi 987wera654 987wera654 "Kevin sam w domu'' Reżyserem filmu jest Chris Columbus.. (fragmenty) Film, podobnie jak spektakl teatralny, jest dziełem sztuki tworzonym przez cały zespół współpracujących ze sobą ludzi, nad których pracą czuwa reżyser.Jego rola polega głównie na stworzeniu koncepcji filmu, czyli przemyśleniu, w jaki sposób przełożyć na obrazy wymyśloną wcześniej historię.W 10 zdaniach opisz swój ulubiony gatunek muzyki.. dam naj i 40 punktów .. W chwili gdy skończyłem jedenaście lat, zacząłem jeździć na różne zawody piłkarskie.. Gdy do niego wchodzę, na wprost widzę duże okno, przez które każdego popołudnia wkrada się słońce.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.. Opisz swój dzień Podobne tematy.. Szkoła podstawowa Gimnazjum Liceum Studia.. .Mój ulubiony film to"Podaj dalej", wiem że miałam wymienić jeden, ale moje ulubione filmy to są te w których gra Haley Joel Osment!. Opisz święta Bożego Narodzenia Podobne tematy..

2011-03-26 12:15:40 Napisz w co najmniej 3 zdaniach ...?

Szkoła podstawowa Gimnazjum Liceum Studia.. armia kartagińska Kartka z pamiętnika miłość napisz kartkę z pamiętnika opis dnia opisz swój dzień w średniowieczu podróż do średniowiecza podróż w czasie zakochanie.. To jest pierwsze pytanie w Konkursie Wakacyjnym w dniu 9.07.2012.. Opis dnia (krótkie) / mein Tagesablauf .. Moja szkoła (krótkie) / meine Schule .. Proszę o pomoc będę ogromnie wdzięczna jeśli mi pomożecie.. Dajcie jaki kolwiek przykład street artu, wykonawca data powstania itd i jerszcze sama grafike 2020-12-13 19:53:25; Odpowiedz na pytanie: Czy lubisz powieści świąteczne (książki)?. 2011-03-26 12:15:40 Opisz swój ulubiony sport po angielsku 2013-11-07 17:16:50Filmy 0.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Opisz w kilku zdaniach swój ulubiony serial po angielsku.. odpowiedz.. The Trans­form­ers: The Movie (reż.W 10 zdaniach opisz swój ulubiony zespól muzyczny.. List o zgubionym .ulubiony program telewizyjny /film « dnia: Wrzesień 26, 2007, 03:47:20 pm » muszę opisać mój ulubiony film lub program telewizyjny treść ma być następująca mój ulubiony film - czarodziejki zaczyna sie codziennie o godzinie 17 30 i trwa godzinę( oprócz soboty i niedzieli ) ..

Są rzeczy, które też możesz otagować Opisz swoj ulubiony film?

Opis ulubionego aktora / mein Lieblingsschauspieler.. poleca84% Język polski .Opisz swój pokój w 10 zdaniach używając różnych przyimków.. opowiada o trzech siostrach , które walczą ze złem .Opisz swoj ulubiony film to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. W kilku zdaniach napisz, co się dzieje w filmie - możesz nie podawać zakończenia, żeby nikomu nie zepsuć oglądania (chociaż Kevina chyba widział prawie każdy .Napisz w kilku zdaniach o swoim ulubionym w filmie.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Uwzględnij następujące informacje: -kiedy i gdzie powstał -cechy charakterystyczne stylu /korzenie,rytm, melodyka - nie pisz o tekstach, skup się na samej muzyce / -przedstawiciele zagraniczni i polscy Podsumuj jednym zdaniem dlaczego warto słuchać tej muzyki.Masz ulubioną książkę?. Zazwyczaj.Filmy 0.. Szkoła.. użytkownik usunięty .. w odpowiedzi na post: trixy1987 | Mój ulubiony film to JAY & CICHY BOB KONTRATAkuja .Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Szkoła.. poleca78% Język polski .Musze napisać jaki jest mój ulubiony film po angielsku i opowiedzieć troszke o nim.nie musze miec tego duzo,tylko o czym on opowiada jacy bohaterowie,jaki rezyser i w ktorym roku np.my favourite films is "agent 2".The film tells the story about..

2016-09-07 16:56:29 W 10 zdaniach opisz swój ulubiony zespól muzyczny.

5 zdań 2020-12-13 18:54:08; Obraz Fuseliego pt. "Koszmar" 2020-12-13 18:44:57 Odpowiedz na pytanie: Czy według Ciebie miłość to zawsze dobre .opisz swoj ulubiony film w 10-12 zdaniach prosze nie z tlumacza google i film moze byc jakikolwiek jednak proponuje wybrac niezgodna o ile nie stanowi to zadnego problemu z gory slicznie dziekuje Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. To mój pokój.. Najciekawsza przygoda bohaterów W pustyni i w puszczy.. Jest on amerykańskim reżycerem, scenarzystą i producentem.. Film w którym pada cud­owne zdanie „Nie roz­maw­iamy o ekonomii, a nie o pieniądzach".. Załóż własny blog!Opisz swój dzień po angielsku.Prosze szybko bo mam na jutro.. zgłoś nadużycie.. Opisz najciekawszą przygodę bohaterów W pustyni i w puszczy Podobne tematy.. Juz mało czasu a zad.. Interesuje się wieloma dyscyplinami sportowymi, lecz najbardziej lubuje się w piłce nożnej.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. 2012-05-16 13:00:40 Załóż nowy klub Najnowsze bez odpowiedziZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz swój ulubiony film ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt