Napisz według wzoru gehen wir heute ins kino
Nie ma określonej reguły na to, co rozpoczyna zdanie w szyku przestawnym.. Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ NAPISZ WEDŁUG WZORU.. Dziś popracujemy troszkę z płytą.. Przeczytaj rozmowę z podręcznika: zadanie 5. str.72.. Czy idziesz ze mną do kina?. Podsumowanie: sprawdź swoją wiedzę i wykonaj zadanie 11 /123 w podręczniku.. Posłuchać i przeczytać dialogi str.53 podręcznik .W jaki sposób przenieść tłumaczenia do Trenera słownictwa?. Zapisz odpowiedzi w zeszycie przedmiotowym, np.: 1-B (to tylko przykład).. (Sie - jako forma grzecznościowa) Uwzględniając poprzednie uwagi zdanie:Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Jeśli masz problem z odtworzeniem swojej płyty, skorzystaj z naszej platformy .3. c)Wir fahren zur Oma.. 2.Jest obrazek pizzerii a drugi to że idzie popływać pierwsze musi byc pytanie a druga odp tej dziewczyny bo to cały czas ten gosciu ja pyta.Wyjątkowo czasownik sein odmienia się w Konjunktiv Präsens według wzoru: ich sei, du seist, er sei, .. dass er heute ins Kino gehe.. Podczas korzystania ze słownika zbieraj słówka, które chciałbyś później poćwiczyć.. Szyk przestawny w języku niemieckim.. sprawdź swoją wiedzę i wykonaj zadanie 11 /123 w podręczniku.. Uczeń potrafi zaproponować wyjście , umówić się co do dnia i godziny..

Napisz dialog według wzoru.

pij mleko !proszę niech pani pojedzie !ucz się!zostań w domu!ugotujcie mleko!pomagajcie w domu.. Muszę zostać w domu).. 1.Przykłąd jest tak jest obrazek kina i gościu pyta sie dziewczyny czy pójdzie z nim do kina.. Potrafi przyjąć lub odrzucić propozycję.. Zapisać w zeszycie datę i temat.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Napisz zdania w trybie rozkazującym !. ( 4 pytania i 4 odpowiedzi) Katrin, was machen sie heute .🎓 Napisz 8 nazw miast lub wsi oraz ich mieszkańców według wzoru.. (Przykro mi, nie mogę.. (=„Tom mówi, że idzie dzisiaj do kina.". Wzorując się na podanym wyżej przykładzie napiszcie podobne dialogi wykorzystując podane wyrazy.. proszę napisać!, zróbcie!. Chcę z wami iść do kina.. Napisz dialog według wzoru.. Kommst mit ins Kino?- umawianie się.. Kielce-kielczanin, kielczanie, kielczanie - Przykładow - Pytania i odpowiedzi - Język polski .. Wir gehen ins Kino.. Klasa 8'gehen' - odmiana czasownika - niemiecki - koniugacja bab.la pomaga odmieniać czasowniki przez osoby oraz wszystkie czasy niemieckieheute Abend - dzisiaj wieczorem morgen Nachmittag - jutro po południu 2.Napisz poprawnie zdania do zeszytu, zmieniając treść tego co zaznaczone jest na żółto.. - Czy masz ochotę pójść do kina?. Napisz co można kupić w budce z przekąskami..

... Odwróć według wzoru.

Proszę wykonać zadanie 6. str.72 (podręcznik), płyta CD w podręczniku.. Nasz dzisiejszy temat znajduje się w podręczniku na stronie 53 i 54.. Jeśli pojawią się pytania proszę o kontakt [email protected] .Zapisz zdania według wzoru!.Komentarze

Brak komentarzy.