Opisz swoją drogę do domu po niemiecku
Potrafisz opisać swój dom w języku niemieckim?. 2010-09-09 18:12:43; Mam opisać swoją szkołe 2012-04-05 12:15:30; musze opisać konia.pomorzecie 2010-03-27 18:16:37; Opisz swoją drogę do szkoły posługując się terminami: ruch prostoliniowy, ruch krzywoliniowy, prędkość chwilowa?. Warto przeczytać: CV po niemiecku; Jak napisać list motywacyjny po niemiecku; 14 pytań, które na pewno padną podczas rozmowy kwalifikacyjnej po niemiecku!Opisz swój dzień po niemiecku.. Jeśli chcesz stworzyć własny opis mieszkania po niemiecku który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu a my umieścimy go na stronie :)Tłumaczenie słowa 'droga do domu' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. 2012-09-11 16:01:24Chcesz dowiedzieć się, jak powiedzieć po niemiecku „Szukam tego adresu", „Czy to daleko stąd?. Potem skręcam w lewo i idę znów prosto przez około 200 metrów i skręcam w lewo schodząc z góry.. poleca80% Język polski .. Zadanie: opisz swoją drogę od domu do cszkoły po niemiecku Rozwiązanie: ich gehe aus dem haus, dann gehe ich rechts in die ogrodowastrasse ich gehe die strasse entlang Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Słownictwo do opisywania drogi po niemiecku..

... Opisz swój pokój po niemiecku.

Polish Weszliśmy do domu wyposażonego w specjalny system nagrywania amatorskich filmów.Jak pewnie zauważyłeś, powyższy opis pokoju po niemiecku zawiera bardzo dużo przyimków (auf, an, unter i tak dalej) - są to przyimki miejsca.. zadanie dodane 4 października 2010 w Język .Poznaj zwroty w języku niemieckim, przydatne podczas wizyty u niemieckiego lekarza!. Moja droga z domu do szkoły bardzo mi się podoba i nie chciałabym jej zmienić na inną.. 13,527 wizyt.. O 15:00 jem obiad.. Idę prosto w kierunku przystanku.. Potem jadę już główną drogą prosto i zanim się obejrzę jestem w szkole.. Czy to my jesteśmy niewychowani?. A zatem jeśli potrzebujesz takich określeń po niemiecku jak za rogiem, przez park, prosto, prawo czy lewo, wówczas Fiszkoteka to idealne miejsce dla Ciebie.Opis drogi do szkoly po niemiecku .. Moja droga do szkoły nie jest dluga .. Jest tam także biurko oraz łóżko.Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-) Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.Przykłady użycia - "w domu" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Opis po niemiecku .

Mam dużo obowiązków w domu.. !Bez tego przywrócenia nie moglibyśmy wsiąść do pojazdu i ruszyć w drogę do domu do kochających niebieskich rodziców.. Od 15:30 do 17:30 odrabiam zadanie domowe.. Pomagam rodzicom.. W tym pokoju znajduję się dużo zabawek.. Umawianie terminu, opisywanie bólu i wiele innych!. Jak powiemy "Katedra" w języku niemieckim?. Moja droga do szkoły nie jest długa ani nie skomplikowana.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Wskazywanie gdzie co się znajduje- Rozwiązanie ćwiczenia: Entschuldigen Sie Wissen Sie wo gibt es hier […]Przykładowy opis domu po niemiecku.. Z takimi rozmyślaniami wracamy do domu odpocząć, po to, żeby następnego dnia stawić czoła drodze do szkoły .. W moim domu są 4 pokoje,2 sypialnie,2 łazienki,salon oraz przestronna kuchnia.. Może już wiesz, że przyimek ma zawsze decydujący głos, jeśli chodzi o przypadek , w tórym będzie słowo po nim:Pogoda po niemiecku: zwroty.. O godzienie 18:00 ogladam telewizje i pije kawe.. Od 19:00 do 21:00 jestem na komputerze.. Wychodzę z domu idę 5 minut prosto na przystanek .. Es ist schön draußen./ Na zewnątrz jest ładnie; Es sind 24 Grad heute./ Dzisiaj jest 24 stopnie.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Musze opisać słońce 2012-09-10 16:37:22; Opisz swoją drogę ze szkoły do domu.. Wychodzę z domu i idę prosto..

Przykład opisu mieszkania po niemiecku.

Przetlumaczcie to na niemiecki , jak najszybciej blagam !. Wysiadam z autobusu ktory zatrzymuje sie przy samej szkole .. Ide prosto i jestem w szkole .. Zbiór fiszek „pytanie o drogę niemiecki" pozwoli opanować wiele podstawowych zwrotów, które okażą się niezwykle praktyczne na niemieckich ulicach.. podlewam kwiaty odkurzam i robię zakupy.. Jak wygląda Twój dom marzeń?. +niemiecka wymowaOdkąd pamiętam, zawsze marzyłem o tym, aby mieć psa.. Po poludniu spotykam się z przyjaciólmi.. ", „Czym mogę tam dojechać?"?. Żeby odpowiedzieć na pytanie o pogodę, można zacząć zdanie od „es ist", czyli „jest".. Idziemy do kina lub spacerujemy.. Zapoznaj się ze zwrotami, które możesz wykorzystać w wypracowaniu.. Ta wiedza wymaga od Ciebie nawiązania rozmowy i zrozumienia odpowiedzi.. opisz swoją drogę z domu do szkoły .Opisz swoj codzienny dzien po niemiecku +1 głos.. Jeden z pokoi należy do mojej młodszej siostry.. Po naszej ulicy chodzą też zaprzyjaźnione pieski.. Możliwe jest także, że będąc w Niemczech ktoś zapyta nas o drogę.Opisz drogę z domu do szkoły po niemiecku.. Po nocach śniły mi się owczarki niemieckie, rottweilery, czasem bernardyny.. Wystarczy, że zajrzysz na Fiszkotekę!. Życie ucznia pełne jest niespodzianek - opowiadanie z dialogiem..

Opis domu po niemiecku Nazwy pomieszczeń.

Jednak rodzice mówili, że nie mamy warunków, by trzymać w domu tak dużego psa - a w sumie to żadnego psa, bo przecież pies to obowiązek, zaś my nie mamy na to czasu.Zapraszamy również do zapoznania się z drugą częścią rozmowy kwalifikacyjnej po niemiecku (kliknij tutaj)!. Zuerst muss ich rechts in die Krakowska-Straße abbiegen.Opis domu po niemiecku Opis pokoju po niemiecku .. W salonie znajduję się telewizor oraz duża sofa oraz meble..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt