Napisz email do kolegi po niemiecku
Im Sommerferien habe ich fremde LAndern und fremde Kultur kennen gelernt.E-mail po niemiecku W e-mailu do koleżanki z Niemiec napisz: - do jakiej szkoły uczęszczasz i co o niej sądzisz - jacy są twoi nauczyciele i koledzy-jaki jest twój ulubiony przedmiot ,a jakiego nie lubisz-z czego jesteś dobra ,a nauka jakich przedmiotów sprawia ci przyjemność Proszę o ładny e-mail (około 10 zadań lub więcej )I'm writing to tell you about village, where I live and about my house.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Komunikacja internetowa w Niemczech rozwija się równie szybko jak w Polsce.. E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Planowałeś/aś odwiedzić przyjaciela w Londynie.. 125wyrazów 2009-03-02 17:56:38 Napisz e - mail do koleżanki po angielsku.PILNE!. 2010-11-17 17:25:49Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. A poniżej bardziej i mniej formalne zwroty w komunikacji internetowej!Otrzymałeś e-mail od kolegi z Niemiec, który chce mieć psa lub kota, ale jego rodzice się na to nie zgadzają.. lub e-mail [email] z góry bardzo dziękuję pozdrawiam Reklama.Planujesz wakacyjny wyjazd.Napisz list do kolegi z Niemiec.. Polskiego nie szlifujemy!. Na biurku stoi komputer..

Pocztówka po niemiecku - przykład.

Twoja koleżanka z niemiec prosi Cię o informacje o twojej szkole w e-mailu do niej : - scharakteryzuj swoją klasę/nauczycieli (1 akapit) - wyjaśnij dlaczego podoba Ci się atmosfera w twojej klasie (2 akapit) - napisz co ciekawego wydarzyło się ostatnio w twojej szkole (3 akapit) bardzo proszę plus tłumaczenieJak napisać e-mail po niemiecku.. E-mail jest to wiadomość przesyłana drogą elektroniczną od jednego użytkownika Internetu do drugiego.. 3.poinformujesz go ile ma kosztowac i co jest wliczone w cene.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Wskazówki jak napisać pocztówkę po niemiecku.. Napisz do swojego niemieckiego przyjaciela w Kolonii e-mail.. Napisz jak dlugo bedzie trwała podroz i co bedziesz robic .W emailu do kolegi lub koleżanki: - napisz, dlaczego zdecydowałeś się tam pójść, opisz atrakcje przygotowane dla pierwszych klientów, - wyraź swoje zdanie na temat nowo otwartego centrum, uzasadniając swoją opinię..

Proszę o przetłumaczenie pocztówki do koleżanki po niemiecku jak najszybciej!

- Opisz gdzie poznalas ta osobe - opisz jak ona wylada-wymien przynajmniej dwie cechy jej charakteru - wyraz swoje obawy dotyczace dalszej znajomosci.witam mam do napisania e-mail: Po powrocie z podróży piszesz do mieszkającej w Niemczech koleżanki e-mail w którym informujesz ją: -dokąd i jakim środkiem lokomocji pojechałeś, -jak przebiegała podróż i co się nieoczekiwanie wydarzyło, -jak próbowałeś rozwiązać problem i kto ci pomógł,Przepraszam, że nie przesłałem Panu tej wiadomości wcześniej, ale z powodu pomyłki w adresie, wiadomość została do mnie odesłana z powrotem.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. Nocna lampka przyczepiona jest do półki nad łóżkiem.. Tydzień przed wyjazdem skradziono ci dokumenty i nie możesz wyjechać za granicę.. Pisanie e-maila po angielsku.. 2008-12-15 16:58:29 Napisz e - mail do kolegi / koleżanki .Przy tej okazji napisz po niemiecku, żeby wyglądał na tę twoją I klasę.. Dywan jest niebieskiego koloru.. Napisz do niego e-maila, a w nim -podziękuj za e-mail i za to że właśnie do ciebie zwrócił się z tą prośbą, -napisz, czy masz zwierzęta w domu i dlaczego, -zapytaj o argumenty jego rodziców i o przyczyny, dla których on chce mieć zwierzę .. Jeśli zamierzacie napisać list lub e-mail po niemiecku i szukacie pomocnych zwrotów, to poniżej znajdziecie sformułowania przydatne podczas pisania listu lub maila w tym..

Wzór pocztówki po niemiecku, zwroty przydatne podczas pisania pocztówki.

Dzisiaj umieszczam krótką ściągawkę z pisania e-maili w języku niemieckim.. który posłuży za wzór dla innych lub znasz przydatne zwroty które można wykorzystać pisząc e mail po niemiecku, napisz je w .E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Nad biurkiem jest półka na książki.. Pierwszy odcinek pomoże Wam napisać po niemiecku zapytanie, ale także dowiecie się jak nawiązać do czegoś, podziękować, czy zakończyć list lub e-mail.Napisz w ich imieniu list do innych kapłanów, w ktorym poinformujesz o czynie Samentu oraz 2010-05-23 11:45:35; napisz list po niemiecku do kolezanki co robiles w wakacje/ferie.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Na wstępie warto wspomnieć, że e-mail jest elektronicznym odpowiednikiem tradycyjnego listu, dlatego też generalne zasady pisania e-maili są bardzo zbliżone do tych, jakie rządzą listami.W czasie pobytu na kursie językowym w Hamburg poznałaś osobę która wywarła na Tobie duże wrażenie.. Służy do tego, aby zadać pytanie, przekazać informację, wyrazić swoje zdanie itp.Zapraszamy do lektury artykułu, w którym dowiesz się, jak napisać dobry e-mail po angielsku.. There aren't many shops centre, sports centre, cinemas, theatres.Abitur jak pisać list po niemiecku list po niemiecku list prywatny matura 2011 niemiecki matura pisemna matura z niemieckiego Privatbrief Privatbrief erstellen Łukasz Tyczkowski Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego..

Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Napisz e-mail po niemiecku .

1.podaj cel podrózy i zapytaj kolege czy nie mial by ochoty z toba wyjechac.. 2.Napisz kiedy planujesz podróz i jakim środkiem zamierzasz podrózowac.. Napisz e-mail do przyjaciela, w którym: - poinformujesz go o sytuacji i przeprosisz za zmianę planów,Napisz e-mail do koleżanki z Niemiec min.. Biurko stoi na prawo w kącie.. Na każdej szafie stoją doniczki .Słownik frazeologiczny, kategoria 'Korespondencja osobista | E-mail' zawiera polsko-niemieckie tłumaczenia tekstów, zdań i wyrażeń.Sprawdź jak napisać e-mail, jaki jest najpopularniejszy układ wiadomości, zapoznaj się z przykładami.. Pocztówka niemiecki.Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. Prosi Cię o pomoc.. 12.Właśnie wróciłeś z premierowego pokazu filmu w kinie.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.E-mail po niemiecku często pojawia się na maturze podstawowej jako forma wypowiedzi pisemnej..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt