Napisz o swojej ulubionej książce
Od niej zaczęła się moja pasja do czytania książek, więc jestem z tą książką bardzo związana.. Tę lekturę niedawno omawialiśmy.. Lubię tą książkę bo opowiada o przygodach małych.. W swojej akademii Profesor przyjmuje jedynie chłopców, których imiona zaczynają się na A.. Napisz krótki tekst o swojej ulubionej książce.Podaj w nim następujące informacje: - autor i tytuł - problematyka - bohaterowie - ocena utworu i jej uzasadnienie.. Dla jasności jednak zapoznaj się z 6 .Zadanie: napisz reklamę swojej ulubionej książki,nie zapomnij o Rozwiązanie:moją ulubionom książką są ,,przygody tomka sawyera quot m twaina opowiada o przygodach chłopca o złych nawykach lecz dobrym sercu chłopiec zakochuje się w becky tharter przeżywają różne wspaniałe przygody, np gdy zgubili się w jaskini lubię tę książkę dlatego że jest śmieszna, może ją .Postanowiłam napisać do Ciebie list, aby zachęcić Cię do przeczytania książki c. collodiego pt. "Pinokio".. Nie myślałam, że ta książka będzie aż taka fajna!. Kiler998 odpowiedział(a) 10.05.2016 o 17:14 Moją ulubioną książką jest Harry Potter.Lubię tą książkę ponieważ jest tam dużo przygód które .. "Dom bez ksiązek to dom bez okien"- opowiadanie o mojej ulubionej książce .. Opiszę wam zaś książkę "Mój Kary" .. Muszę podać: - autor i tytuł - problematyka - bohaterowie - ocena utworu i jej uzasadnienie B proszę o odpowiedź !.

Opowieść o mojej ulubionej książce.

Niech przygody głównego bohatera będą Twoją inspiracją w Twoim życiu i osiąganiu sukcesów.Napisz refren swojej ulubionej piosenki 2010-06-26 21:27:36 Napisz tekst swojej ulubionej modlitwy 2009-11-13 22:38:17 Napisz w zeszycie kilka zdan na temat swojej ulubionej ksiazki ta ,aby zachecic inne dzieci do jej przeczytania ksiazki 2011-05-22 15:07:56RECENZJA - MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA Moja ulubiona książka to "Mały Książę", której autorem jest Antoine de Saint-Exupery.. Opowiada ona o szesnastoletniej dziewczynie imieniem Zoey, która zostaje naznaczona i musi przejść przemianę w dorosłego wampira.. Mówi ona o księciu który przybył na Ziemię z niewielkiej planety.. Głównym bohaterem tej książki jest Adam Niezgódka.. W naszej bibliotece znajdują się książki dla dzieci, albumy, literatura.Moja ulubiona książka to Harry potter, nie będę jej opisywać, bo wszyscy ją znają.. Ta książka spodobała mi sie gdy ja przeczyttałam 1 raz.. Opisz swoją ulubioną książkę po angielsku od 50 do 100 słów (proszę o tekst, który mógłby napisać uczeń 1 klasy gimnazjum).. Dowiecie się jakie losy go spotykały, raz trafiał do ludzi dobrych, znających się na koniach i ich uczuciach i do złych, którzy traktowali go jak maszynę do jazdy.Moja ulubiona książka to : Dom nocy jest to cykl..

Napisz krótki tekst o swojej ulubionej książce.

powiem szczerze przeczytałam ją 2 razy.. Jest to zbiór opowiadań o genialnym detektywie, który posługując się dedukcją i znajomością wielu nauk takich.Napisz dedykację dla kogoś komu chciałbyś ofiarować Małego Księcia (komu, z jakiej okazji , miejsce, data , .. Dnia 12.03.2014 roku Książkę "Mały Książę" dedykuje mojej wspaniałej przyjaciółce Magdzie, z okazji jej 10 urodzin.. Chciałbym napisać o Szatanie z 7 klasy Bardzo proszę o odpowiedź .. Wtedy zostaje okradziony.Akademia Pana Kleksa opowiada o Ambrożym Kleksie, który ma swoją akademię.. **Chciałabym w tym liście opowiedzieć Ci o ciekawej lekcji języka polskiego, która odbyła się kilka dni temu.. Opowiada ona o maleńkim chłopcu, który bez trudu przenosi się z planety na plenetę, Na każdej z nich spotyka innego człowieka.Kolejno poznajemy: Króla, Pijaka, Latarnika i Bankiera.Drogi Czytelniku, zanim powiem Ci, jak napisać recenzję książki, zacznę od uspokajających słów: To wcale nie jest takie trudne!. Sprawozdanie ze ślubu należy napisać tak jak inne sprawozdania reportażowe, tzn. napisać gdzie, kiedy i o której ślub miał miejsce, wskazać uczestników (państwo młodzi, świadkowie, rodzice, goście), napisać kto udzielił ślubu, podać przebieg zdarzeń (prawdopodobnie: przyjazd pod kościół, wejście, msza /o czym ksiądz mówił/, przysięga /jakie były .Zadanie: napisz recenzję swojej ulubionej książki proszę potrzebuje na Rozwiązanie: ania z zielonego wzgórza autorstwa lucy maud montgomery to opowieść o rudowłosej Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb..

; 3Napisz krótki tekst o swojej ulubionej książce.

(miasto) (data) Droga Aniu!. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz krótki tekst o swojej ulubionej książce.. Napisałam do Ciebie ten list, ponieważ chciałabym polecić Ci pewną książkę.. Prowadzi bardzo ciekawe lekcje i umie dobrze tłumaczyć.Dzień dobry.. Najbardziej podobał mi się rozdział, w którym Pinokio dostaje od Ogniojada Pięć złotych monet, ale zamiast zanieść je ojcu, idzie z Lisem i Kotem na Pole Cudów.. Moją nauczycielką jest pani Dorota Gajos.. O moim domu nie można powiedzieć, „że jest to dom bez książek", ponieważ mamy ich bardzo dużo.. Z góry dzięki ^^Moja ulubiona książka- tekst prezentacji ustnej.. Trafia do domu nocy gdzie poznaje wielu przyjaciół.Opisz swoją ulubioną książkę po angielsku.. To także książka, która pokazuje, jakie wartości w życiu są ważne i czym warto się kierować.Miechów, dn. 8.02.2009 Droga Kasiu!. Ta książka zaciekawiła mnie, ponieważ jest ona kierowana do młodych widzów.Moja ulubiona książka są dzieci z Bullerbyn.. Czytałam niedawno lekturę "Zemsta" Aleksandra Fredry.. Uczy się w akademii.. Nagroda czeka !. ablo jak sprzedaja wiśnie na ulicy.Mały Książę Mały Książę recenzja Napisz recenzję Krzyżaków Napisz recenzję książki Mały Ksi .. My favourite is Harry Potter and the Goblet of Fire.These seven parts are about the adventures of Harry and his .Zadanie: napisz reklamę swojej ulubionej książki nie zapomnij o podaniu autora,tytułu i tematyki wybranego dzieła wskaż co najmniej dwie zalety Rozwiązanie: lucy maud montgomery quot ania z zielonego wzgórza quot ksiązka opowiada o przygodachMoja ulubiona książka jest częścią cyklu, który opowiada o rodzinie Borejków oraz ich bliskich..

Jej ...Możecie napisać o swojej ulubionej książce a wtedy informacje o niej znajdą się tutaj.

Autor książki - Joanne Katherine Rowling Odpowiedzi.. Moim ulubionym w niej tematem jest jak Ollemy rusza sie ząb.. dzieci które odkrywają nowe przygody.. Jeżeli dopiero co odłożyłeś na półkę wspaniałą książkę i chciałbyś podzielić się wrażeniami lub też zachęcić innych do jej przeczytania, słowa recenzji same będą pojawiały się w Twojej głowie.. Piszcie do nas na emailMoją ulubioną książką jest Mały Książe, którą napisał A. de Saint Exupery.. Chciałabym opisać książkę mały książę, bo to moja lektura.. Moją ulubioną książką są ,,Przygody Sherlocka Holmesa" napisane przez sir Arthura Conan Doyle'a u schyłku XIX wieku i początku wieku XX.. Jest to książka o losach pewnego konia..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt