Opisz wczorajszy dzien po niemiecku
Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Jednak mam klopoty z wymowa .. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Przykłady użycia - "wczoraj" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Pozniej pomagam w przygotowaniu kolacji, sciele lozko i zmywam naczynia.. Najlepsze rozwiązanie.. Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Polish ., 5.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa dzień w słowniku online PONS!. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. min.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Polish Dzisiejszy wykład chciałabym rozpocząć tam, gdzie Zeray skończył swój wykład wczoraj.Opis dnia po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty.. Poniewaz jestem emerytka, mam troche czasu na nauke.. Zjadłam obiad.. O 22 poszłam spać.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. W końcu to dzień kobiet lecz u mnie już dawno zapowiedzieli się akurat na tą sobotę gości, wujkowie cioci oraz rodzice.Opisz swój dzień po niemiecku Podobne tematy.. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. BEZ KORZYSTANIA Z TRANSLATORA Wstaję o 7 Ubieram się Pakuję się o 7:15 Jem śniadanie o 7:20 Myję się o 7:30 Zakładam.W dzień Przydatność 70% Opis dnia w czasie perfekt, Napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie przeszłym Opis..

Opis dnia angielski.Opisz swoj wczorajszy dzien po angielsku w czasie przeszlym.

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opisz swój weekend w czasie przeszłym Partizip II Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: green_girl 25.9.2010 (13:13) Opisz swój wczorajszy dzień po niemiecku w czasie przeszłym (perfect) Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: Konto usunięte 27.9.2010 (19:49) Opisz swój tydzień po niemiecku.Opisz swój dzień po niemiecku.. 8 marca sobota godzina 7.00 pobudka czas zacząć sprzątać i szykować się na przybycie gości .. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. język-niemiecki-ulubiony-dzień-w-szkole.. biografia Samuela Phillipsa Huntingtona czym jest kawa Mein Tag opis dnia po niemiecku opis dnia w języku niemieckim Samuel Phillips Huntington Samuel Phillips Huntington biografia Samuel Phillips Huntington notka biograficzna Samuel Phillips Huntington życiorys życiorys Samuela Phillipsa .Przykłady użycia - "dzisiejszy" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Poszlam do pracy na godzine 8 i pracowalam do 15 po pracy wrocilam do domu zjadlam obiad i poszlam na spacer z psem wrocilam o godzinie 17 i ogladalam tv.Opisz swój wczorajszy dzień w czasie partizip zwei Napiszcie że wstałem o tej godzinie zjadłem śniadanie,poszedłem do szkoły.Wymyślcie coś.Liczę na wasze WIELKIE mózgi.Pozdrawiam +0 (2) ..

aufgestanden - aufstehen - wstawa ...Opisz swój wczorajszy dzień - NIEMIECKI.

ma brzmiec mniej wiecej tak.. Korzystam tez z innych portali np. „Bussu" , „Ich liebe Deutsch , Rund Ums Deutsch.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Wczoraj wstalam o godzinie szostej.. Mimo to brakuje mi od poczatku rozmow w jezyku niemieckim.Po zajeciach wracam o domu.. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc, oczywiście daje ''najlepszą odp.''. książka: ,,Direkt 2a'' - LektorKlett (str. 84) link do zadania: albo:Opisz swój wczorajszy dzień ( po niemiecku ) Zgłoś nadużycie.. W domu odpoczywałam.. 2012-03-27 18:39:28 Opisz w czasie przeszłym "Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52 Załóż nowy klubZadanie: opisz swój wczorajszy dzień po niemiecku w czasie przeszłym perfect Rozwiązanie: gestern bin ich um 7 00 aufgestanden ich habe mich angezogen, gewaschen und meine zahne geputztOpisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. Język niemiecki.. Jak jest po niemiecku: 1) Obiad 2) Śniadanie 3) Kolacja 4) Podwieczorek 5) DeserOpisz swój dzień po niemiecku ( 10 -15 zdań ) Mogą być jakieś.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Języki obce online.. Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictw…Przykłady użycia - "dzień" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Opisz swój dzień po niemiecku.

Wieczorem oglądałam telewizję, czytałam książkę.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Zadanie jest zamknięte.. Wpisz zaimki dzierżawcze: mein, meine .Opisz w czasie przeszłym "Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52 Opisz dzień wczorajszy używając czasu Past simple.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Zrobiłam zadanie domowe.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Moj kolega ma krotkie czarne wlosy.. Po południu poszłam do domu.. Mam opisać ulubiony dzień w szkole (jakie mam przedmioty szkole i co na nie muszę zabrać).. W między czasie znajduję czas na naukę.. p.jankiewicz 2009-12-28 00:21:39 UTC #1.. Chciałbym dodać iż w Piątek czyli "ulubiony dzień" mam J.Angielski (Podręcznik i zeszyt .Opisz swój dzień w czasie Perfekt (NIEMIECKI, 10 ZDAŃ) 1 Zobacz odpowiedź slawekxyz slawekxyz 1 Gestern bin ich um sieben Uhr aufgestanden - Wczoraj wstałem o 7.00. gimnazjum-klasa-1..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt