Opisz swój ulubiony sport po angielsku siatkówka
Kiedy zdobywam nowe umiejętności (w siatke) czuję sie zadowolon.Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Opisz swój ulubiony sport po angielsku (siatkówka) NIE Z TRANSALTORA!. badminton - badminton, bieganie - running, boks - boxing,Przykłady użycia - "ulubiony" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. Zdający opisuje ilustrację przedstawioną w wylosowanym przez siebie zestawie i odpowiada na trzy pytania związane z tematyką zdjęcia.Opis wakacji po angielsku: wstęp.. (Lubie to bo moge jezdzic z moimi przyjaciolmi i rodziną) 3 When I do my favourite sport I listen to the music.. (Kiedy uprawiam moj ulubiony sport slucham muzyki ) 4 My favourite place to ride a bike is our town park, because it's veryPiłka siatkowa, siatkówka - sport drużynowy, w którym biorą udział dwa zespoły po 6 zawodników w każdym (rozgrywający, atakujący, dwóch środkowych i dwóch przyjmujących, libero).Na boisku przebywa jednak tylko sześciu zawodników, libero zmienia się ze środkowym będącym w linii obrony, gdy drużyna przyjmuje zagrywkę.polska nazwa sportuangielska nazwa sportubadmintonbadmintonbaseballbaseballbieganierunningbilardsnookerboksboxingdysk rzut.Opisz swój ulubiony sport po angielsku.. zadanie dodane 1 listopada 2016 w Język angielski przez użytkownika Sandra Drążewska [Szkoła podstawowa]Lubię siatkówka, dlatego że jest to dla mnie ekscytujący sport..

Po polsku: Mój ulubionny sport to siatkówka.

Co robiłeś?. Fiszki to pomoc dydaktyczna dla każdego, więc nie ma tu granicy wieku ani bariery motywacji.Wypracowanie po angielsku - Mój ulubiony zespół.. 2016-09-07 16:56:29mój ulubiony sport po angielsku (piłka nożna) 2010-11-01 15:38:25 Opisz swój ulubiony sport po angielsku 2013-11-07 17:16:50 OPISZCIE MI WASZ ULUBIONY SPORT PO ANGIELSKU .. 2011-02-26 18:16:49opiszcie mi wasz ulubiony sport po angielsku 2011-02-26 19:11:42 Pomożecie opisać mi po angielsku zamek wawelski?. Skorzystaj z wzoru i pytań : .. Opisz krótko swój dzień w szkole po angielsku .. Gdzie byłeś?. Siatkówka to wspaniały lecz trudny sport, ale jakże cenny .My favourite sports star - Adam Małysz Adam Małysz is my favourite sports star.. Napisz, gdzie się znajduje ten obiekt, co można tam kupić i dlaczego lubisz tam przebywać.. Opisz swój ulubiony sport po angielsku najlepiej siatkówke pliss na jutro daje naj .. proszę zróbcie!Opisz swój ulubiony film po angielsku?. Polish (Śmiech) To mój drugi ulubiony cytat z Kinseya.. Często odczuwam, gdy oglądam mecz przed telewizorem, mam więcej emocji i energii niż na boisku.. Dostarcza mi wiele miłych wrażeń i emocji w czasie gry.. Siatkówka to sport grupowy, w których są dwa zespoły po sześć osób.. źródło: repetytorium z testami Marta Rosińska i Grzegorz Śpiewak str.71(zdanie po zdaniu)Sporty po angielsku..

Dyscypliny sportu po angielsku.

Do każdego słowa nagranie, zdjęcie i tłumaczenie.. ~~~ To mój drugi ulubiony cytat z Kinseya.A jeśli grasz w korporacyjnej drużynie firmowej i właśnie zapowiada się turniej siatkowy, zadanie: siatkówka po angielsku z fiszkami stanie się łatwe i szybkie w realizacji.. To nic trudnego!. 2011-10-15 13:57:59 OPISZCIE MI WASZ ULUBIONY SPORT PO ANGIELSKU 2011-02-26 19:11:42 OPISZCIE MI WASZ ULUBIONY SPORT PO ANGIELSKU .. 2011-02-26 18:16:49OPISZ swój ulubiony sport po Angielsku ( max 12 zdań ) PS.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Potzrebuje wypracowania na temat fotografi czy coś takiego.. jak coś to niech będzie siatkówka a jak nie to obojętnie jakie :)Opisz swój ulubiony sport po angielsku 2013-11-07 17:16:50 OPISZCIE MI WASZ ULUBIONY SPORT PO ANGIELSKU .. 2011-02-26 18:16:49 Opisz w kilku zdaniach swój ulubiony serial po angielsku .. Lubię grać w nią, ale oglądać też jest fajne.. He has got dark hair, blue eyes and moustache.Opisz swój ulubiony sklep/ulubione centrum handlowe.. jak coś to niech będzie siatkówka a jak nie to obojętnie jakie :) Autor edytował treść zadania 18.10.2010 (19:10), dodano OPISZ swój ulubiony sport po Angielsku ( min 12 zdań ) PS.. Sporty angielski.. Przetestuj się w naszych ćwiczeniach online.Mój ulubiony sport (pływanie) po angielsku +1 głos..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Sporty w języku angielskim..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt