Jak dbam o środowisko po niemiecku
Psst… Przy okazji mam ogromną prośbę, żebyś wybrała z tej listy 3 punkty (a może uda się więcej?. prosze o napisanie w jezyku niemieckim jak dbam o zdrowie(jak sie odzywiam ,jakie sporty uprawiam itp.) zadanie powinno być na ok jedna strone w zeszycie .jezeli nie bylo by problemu to prosze o przetłumaczenie na polski z gory dziekuje :)Przykłady użycia - "ochrona środowiska" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Wszyscy wiemy, jak duży wpływ na nasze życie ma środowisko, w którym na co dzień funkcjonujemy.To protect the environment we must.. (aby chronić środowisko musimy) segregate the garbage (musimy segregować śmieci) use the green bags, only (musimy używać toreb ekologicznych) Don`t littering (nie możemy śmiecić) planting more trees (sadzić więcej drzew) Don`t consume a lot of paper (nie możemy zużywać zbyt dużej ilości papieru) .W ostatnim trzydziestoleciu doprowadziliśmy środowisko do stanu, który ciężko będzie odwrócić.. Pozyskiwanie energii elektrycznej i cieplnej z konwencjonalnych źródeł tzn. poprzez spalanie paliw, którymi są na przykład: węgiel kamienny, węgiel brunatny, ropa, gaz, jest jednym z głównych powodów zanieczyszczenia powietrza.. 8.Jeść dużo owoców i warzyw 9.ograniczyć się do jedzenia z tłuszczemKilka pomysłów, jak dbać o środowisko Zainwestuj w odnawialne źródła energii..

... dbać o środowisko naturalne.

Polish To właśnie dzięki temu ludzie dowiadują się jak dbać o siebie, jak powiedzieć innym o chorobie, jak brać leki.. :P (jak potrzebowałbyś więcej przykładów, albo pomocy w jakimś zadaniu domowym, napisz na priv.. .Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa dbać w słowniku online PONS!. :) )Być „Pozytywnie Zielonym", czyli jak dbać o środowisko na co dzień .. • Nie wyrzucajmy ze zwykłymi śmieciami opakowań po farbach, środkach owadobójczych, rozpuszczalnikach, przeterminowanych leków - są na nie specjalne punkty zbiórki.. 4.spać minimum 7 godzin 5.dbać o środowisko 6.Nie brać narkotyków 7.Nie jeść za dużo w ciągu dnia.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Dbam o środowisko, bo… dbam o siebie.. Polish Uzmysłowili sobie, że jest to wspólna sprawa ich i ludzi zajmujących się ochroną środowiska .. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. I coraz rzadziej je spotykamy, bo, nie potrafią żyć w tak niesprzyjających warunkach.. Wyobraź sobie, pewnego dnia wychodzisz z domu i wszystko co widzisz to kłęby czarnego dymu i żadnych drzew.. ), które również tobie uda się zrealizować.. Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem.. open_in_new Link do źródła ; warning Prośba o sprawdzenie .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: TE MAŁE ZMIANY OPŁACĄ SIĘ NIE TYLKO TOBIE, ALE RÓWNIEŻ PLANECIE!.

Zwroty o ochronie środowiska po niemiecku.

bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Należy dbać o czystość swojego otoczenia i przede wszystkim nie .dbać o środowisko można na wiele sposobów.. hm. np : • segregowanie śmieci • oszczędzanie energii - prądu, wody (np. myć się pod prysznicem, nie siedzieć długo przy komputerze) • zamiast używać foliowych zrywek np. - papierowe torby itd.. 3) Korzystanie z ekologicznych środków transportu (np. rower) 4) Zabieranie na zakupy własnej torby , aby nie pakować produktów w plastikowe torebki ze sklepu.Ekologia - jak dbać o środowisko na co dzień?. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Rzeczy takie jak ciągłe zmiany klimatu, zanieczyszczenia powietrza, kwaśne deszcze, niszczenie warstwy ozonowej, globalne ocieplenie i wzrost ubóstwa, dają nam do zrozumienia, że nieprawidłowo z nich korzystamy.. Brzmi to trochę egoistycznie, ale nie ukrywajmy, dbanie o środowisko po prostu się opłaca.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Jak możemy dbać o środowisko?. Zwroty o ochronie środowiska po niemiecku.. W tej chwili koncentruję się w 99% na języku niemieckim, udostępniam darmowe materiały, dzielę się wiedzą i doświadczeniami.Gdy słyszymy o ochronie przyrody i o tym co my możemy zrobić by chronić środowisko każdemu z nas nasuwają się na myśl takie hasła jak: 1) Oszczędzaj światło 2) Segreguj odpady 3) Korzystaj z ekologicznych środków transportu 4) Zabieraj na zakupy własnej torby 5) Kupuj produkty ekologiczne 6) Oszczędzaj wodę Ale co tak naprawdę oznaczają te hasła, co tak naprawdę wiemy na .JAK DBAĆ O ŚRODOWISKO?.

"dbać" po niemiecku.

Nein, Vinnie, ich mag dich so sehr, dass es mir egal ist, wie dumm es mich aussehen lässt.Napiszcie mi 10 zdań po niemiecku jak dbać o środowisko BŁAGAM O POMOC Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Zadanie: co mogę zrobić, żeby dbać o środowisko min 8 zdań po niemiecku z góry dzięki za odpowiedzi, najlepsza oczywiście będzie wybrana d2) Dbanie o czystość środowiska, niewyrzucanie śmieci na ulicę, a także segregowanie odpadów.. Wszystko co słyszysz to dźwięk samochodów, a nie śpiew ptaków.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa dbać o wygląd w słowniku online PONS!. to po nich możemy ocenić jak bardzo zanieczyszczone jest środowisko.. Polish Musimy dbać o swoje drugie 'ja'.. Nie, Vinnie, zależy mi tak bardzo, że nie dbam o to, jak głupio przez to wyglądam.. Potrzebuje kilka zwrotów po niemiecku związanych z ochroną środowiska na plakat/ulotkę.Nie, Vinnie, zależy mi tak bardzo, że nie dbam o to, jak głupio przez to wyglądam.. 2009-10-02 20:37:55 Napisz w jaki sposób możemy przygotować sie konkretnie na święta bożego narodzenia 2012-12-06 19:52:44 Napisz w zeszycie w punktach,w jaki sposób należy dbać o higienę jamy ustnej 2011-12-19 16:27:111.nie palić papierosów 2.nie pić alkoholu .. dbać o zdrowie.. ~~~ Dobrze się prezentować w sieci, podobnie jak w realu.Jak możemy dbać o środowisko dbanie o środowisko energia segregacja śmieci oszczedzanie wody nie marnuj papieru zachowania proekologiczne jak na co dzień można dbać o środowisko..

dbać ... dbać o środowisko naturalne.

W tym miesiącu wraz z blogerami językowo-kulturowymi przedstawiamy temat ochrony środowiska i ekologii w kraju przez nas opisywanym na blogu.dbać po niemiecku .. Nie wyrzucać ze zwykłymi śmieciami opakowań po farbach, środkach owadobójczych, rozpuszczalnikach, przeterminowanych leków - są na nie specjalne punkty zbiórki.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści .Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa dbać O środowisko w słowniku online PONS!. 3.Uprawiać dużo sportu.. Nie, Vinnie, zależy mi tak bardzo, że nie dbam o to, jak głupio przez to wyglądam.. opisz po niemiecku jak dbasz o swoje zdrowie.. OpenSubtitles2018.v3 OpenSubtitles2018.v3Ochrona środowiska w Niemczech to kolejny temat w ramach akcji W 80 blogów Dookoła Świata.. .Przykłady użycia - "dbać o" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Nie należy wylewać również takich rzeczy do zlewu, grozi to zanieczyszczeniem wód..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt