Opisz swojego psa po niemiecku
Jest rasy Shih- Tzu (z rodowodem) Jest szalona i kocha się bawić.. Przez Gość edcdcx, Grudzień 7, 2009 w Dyskusja ogólna.Szkoda że nie napisałaś jakichś informacji o zwierzaku które masz, albo jakieś zdanka po polsku, więc opiszę swojego kota :) Ich habe eine Katze.. Aby lepiej je sobie utrwalić możecie pójść do kuchni i spróbować nazwać jak najwięcej rodzajów jedzenia po niemiecku.Jeśli chcesz stworzyć własny opis siebie po niemiecku, który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu a my umieścimy go na stronie :)Przykładowe opisy osoby po niemiecku.. Dzień Dziecka w Niemczech.. Jidysz - dialekt niemiecki.. Lubię się z nim bawić i chodzić na spacery.. Uwielbia gdy się go głaszcze.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. <J<A<NOpisz swojego psa!. Tylko ze ja nie potrafie.. - bardzo lubi spać i jeść Er ist faul - jest leniwyopisz psa po niemiecku Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. _____ A oto opis mojego psiaka: Mój pies nazywa się Carmen (Karmen) Aktualnie ma 7 miesięcy (urodziła się 06.04.2013r.). Jednak pomimo tego, że jeszcze jest szczeniakiem potrafi być wyrozumiała i grzeczna.Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Maturzysta opisuje zdjęcie znajdujące się w wylosowanym przez siebie zestawie i odpowiada na trzy pytania powiązane z tematyką ilustracji.Ogłoszenia o tematyce: opis psa po niemiecku na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy..

Torebka po niemiecku.

Po niemiecku, ale kolejność może być inna.. Często biega po domu i ma 2 lata.. Ptaki po niemiecku.. Treść została zweryfikowana i .Pogoda po niemiecku: zwroty.. jest przyjacielskim zwierzęciem i lubi dzieci.. Po nocach śniły mi się owczarki niemieckie, rottweilery, czasem bernardyny.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Myślę, że jest to zwierzę mądre, które sporo potrafi zrozumieć.. Jakie produkty Przedmiot: Język niemiecki .Przykłady użycia - "po niemiecku" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Jednak rodzice mówili, że nie mamy warunków, by trzymać w domu tak dużego psa - a w sumie to żadnego psa, bo przecież pies to obowiązek, zaś my nie mamy na to czasu.Mam napisać na niemiecki opis jakiegoś zwierzątka po niemiecku.. I prosiłabym ,aby to nie myło dłuższe niż na 1/3 strony A4.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Jest cała czarna i ma długie uszy.. Żeby odpowiedzieć na pytanie o pogodę, można zacząć zdanie od „es ist", czyli „jest".. Maja biega zawsze po domu.Opis zwierzęcia po niemiecku.. Uwielbia jeść marchewki i jabłka.. Mój kot ma na imię.. Jest umaszczenia szarego o pięknych ,duzych zielonych oczach.Uwielbia mruczeć i łasić się do każdego z domowników.Najbardziej lubi sie wylegiwac w oknie kiedy świeci słonko.Czasem wymyka sie przez okno by połazić tylko sobie znanymi ścieżkami.Jego ulubionym pokarmem jest mleko,które pije w .Opis swojego psa..

Przeciwieństwa po niemiecku.

w lato lubi przebywac na dworze.. Niemiecki język potoczny.. Polish Aby edytować tytuł lub opis linii, kliknij ją w celu otwarcia okna informacyjnego.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Rafiego zabieram wszędzie ze sobą gdzie tylko mogę jest moim wiernym towarzyszem.Choroby po niemiecku.. Spotykane się jednak także inne opisy, jak na przykład opis członka rodziny: mamy, taty, babci, dziadka albo ulubionego nauczyciela.Opisz siebie .Przykłady użycia - "swoje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Praca opiekunki w Niemczech .opis psa pies o niespotykanym ubarwieniu co lubią psy wierny towarzysz pies pies przyjaciel.. Tą stronę przegląda teraz 2 gości.. 5 znanych niemieckich zabytków.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Pies opis psa opis zwierzęcia opisz psa opisz swojego psa opis opis psa przykład.. Jest uwielbiana przez wszystkich domowników.. Wybrałam kota, bardzo bym prosiła abyście napisali mi ten opis w którym powinno zawierać sie : Imię, wiek, wygląd charakter.. Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz swojego psa po niemiecku!. Opis Zwierzaka po Niemiecku pomocy !. Z pewnością przydadzą się nam one w codziennym życiu, podczas robienia zakupów, lub czytania przepisów kulinarnych..

OPIS PSA - po niemiecku.

Dzień Ojca w Niemczech.. :) Opisz swojego psa + dodaj jego zdjęcie.. - ma 8 lat Mietek ist ganze schwarz - Mietek jest cały czarny.. Zupa szparagowa - przepis.. Das Wetter ist schlecht heute./ Dzisiaj jest brzydka pogodaPrzykłady użycia - "opis" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Plany na przyszłość / meine Zukunftspläne.Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Napisz opis swojego zwierzaka?. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Opis Zwierzaka po Niemiecku pomocy !. Sie ist am 28 März 1986 in New York geboren.Bardzo lubię mojego psa, sprawia mi ogromną radość i szczęście, gdy wita mnie po powrocie ze szkoły.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneOpisz swojego wymarzonego przyjaciela Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: MOoniek 28.4.2010 (20:43) Opisz swój pokój po niemiecku Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: magisterka 15.5.2010 (17:21) Kompass 1 kl. 1 gim.. Lubię się z nim bawić i chodzić na dwór..

Popularne drzewa po niemiecku.

Jest cały brązowy i ma długie uszy.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Polish Dotknij pola Password (Hasło) i wpisz swoje hasło dostępu do usługi Windows Live.Pada deszcz i jest wiatr.dni tygodnia określanie czasu.. 2012-05-27 21:49:29Przykład opisu dnia po niemiecku z tłumaczeniem Opis dnia po niemiecku - wzór.. czytać książkę - чи тать кни гу .Idealne dla słuchowców - zamień swoje słówka w audiokurs i ucz się: .. hiszpańskie hiszpańskie słowa powitanie po hiszpańsku .. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Odkąd pamiętam, zawsze marzyłem o tym, aby mieć psa.. Przykładowy opis psa po angielsku.. Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.. uwielbia jeść marchewkę i jabko.. Mam królika o imieniu Wacek.. Mam królika który wabi się Maja.. Dann bin ich in die Schule gegangen.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Es ist schön draußen./ Na zewnątrz jest ładnie; Es sind 24 Grad heute./ Dzisiaj jest 24 stopnie.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Myślę, że jest to zwierzę mądre, które sporo potrafi zrozumieć..Komentarze

Brak komentarzy.