Napisz pocztówkę po angielsku do kolegi z wakacji
zadanie dodane 29 września 2010 w Język angielski przez użytkownika matiroz (-900) [Szkoła średnia] .. powitanie, gdzie jesteś, jaka jest pogoda 2).. zadanie dodane 3 grudnia 2010 w Język angielski przez użytkownika .List nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Wskazówki jak napisać list prywatny po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy list do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.Napisz pocztówkę z wakacji do kolegi po angielsku.. Jesteś na wakacjach za granicą, napisz pocztówke do kolegi lub koleżanki z Anglii.. "Nie Znajomy" napisał:Pocztówka - zobacz jak napisać pocztówkę, jaki układ elementów w niej występuje, zapoznaj się z przykładem tekstu, który można zamieścić na pocztówce.Pocztówka po niemiecku - wzór Przykład pocztówki nr 1.. Ma być najlepiej 10 zdań .. co robiłem gdzie byłem wczoraj 4).. PROSZĘ O POMOC !. Komunikat po angielsku.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać pocztówkę po angielsku, przydatne zwroty oraz wzór pocztówki po angielsku.Pocztówka po angielsku przykład 1 Pocztówka z wakacji w Brazylii: Hi Josh, I'm on holiday in Brazil.. W pocztówce mają być odpowiedzi na te pytania : where you ?. Z góry .Pozdrowienia z wakacji można tradycyjnie wysłać pocztą, ale mogą też być uzupełnieniem SMS-a czy wiadomości na Facebooku ze zdjęciem..

Jak napisać pocztówkę po angielsku.

Poproś rodziców o przesłanie pieniędzy.. Pocztówka to jedna z najkrótszych (7 do 11 zdań) i najbardziej popularnych form pisemnych.. DAM CELUJĄCY ;DPocztówka po angielsku.. Jest to 6 klasa podstawówki.Pocztówka po angielsku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi po angielsku.. Mamy gotowe teksty pozdrowień - zerknij i zainspiruj się.Hi John!. 33,048 wizyt.. Napisz co zwiedzaliście wczoraj?. I am coming back .Kolega z Anglii przyjeżdża do Ciebie na święta napisz do niego list Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: halka68 27.3.2010 (07:14) napisz pocztówkę z wakacji po angielsku Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: marttusia16 29.3.2010 (16:42) napisz list w którym opowiadasz o swoich osiemnastych .Proszę pomózcie napisac mi pocztowke po angielsku bo na jutro potrzebuje a jestem z tego ciemna.. Co zazwyczaj robisz.. Napisz pocztówke do przyjaciela z wakacji (j.angielski) w czasie przeszłym.. Z góry dzięki Dam naj.. co można tam robić 3).. Opis pamiatki z wakacji po angielsku.. Wzór listu do przyjaciela lub kolegi po angielsku z tłumaczeniem na polski.Napisz pocztówke do kolegi z Anglii: 1.. W pocztówce ma byc z 2-3 zdania o pogodzie i czynnosci wykonywane do kazdej osoby (czyli tylko do 2 osob mama i tata)..

Napisz krótki list do kolegi po angielsku.

PO ANGIELSKU KRÓTKO I NA TEMAT , ZDANIA ODNOSZĄCE SIĘ TYCH PUNKTÓW !. (2 czynności) 3.. Napisz 1).. Prosiłbym takze o przetłumaczenie tej pocztówki.. Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. Co robiłaś wczoraj.. an unformal letter list do kolegi po angielsku list nieformalny po angielsku list z londynu list z wakacji po angielsku « Describing a famous person - Opis znanej osoby po angielsku.Zadanie: kartka pocztowa z wakacji do kolegi po polsku Rozwiązanie:hej paweł na wstępie serdecznie pozdrawiam ciebie i całą twoją rodzinę ze słonecznej brukseli pogoda jest świetna, przeurocze zabytki, mili ludzie i wszystko co pozytywne wczoraj zwiedziliśmy atomium, stary widok był powalający jeszcze nigdy nie byłem tak wysoko na pewno przywiozę ci jakąś pamiątkę z tego .Dyskusja na temat email do kolegi z wakacji na forum językowym Prace domowe, problemy lingwistyczne .. szkole panuje znakomita.. -napisz gdzie jesteś i kiedy przyjechałeś -jaki jest twój pokój i jakie jest jedzenie -co zamierzasz robić następnego dniaspedzasz okropne wakacje nad jeziorem.napisz pocztówke do znajomego z anglii .zamieśc informacje!o brzydkiej pogodzie,złych warunkach na polu namiotowym,okropnym towarzystwie nudnym pobycie..

Opis wakacji po angielsku.

Zawiera zazwyczaj pozdrowienia lub relację z pobytu poza miejscem .Hi Przemek, Having a wonderful time here in London.. Napisz gdzie jesteś.. Taka forma wypowiedzi ma charakter totalnie nieformalny, ponieważ najczęściej piszemy ją do znajomych czy rodziny.. Dominika Grabowska 26 lipca, 2013 język angielski No Comments.. Organizowane są różne konkursy po szkolne, zawody sportowe a także różne zabawyw czasie wolnym.. It was the first time I've flown.Przykładowy opis wakacji po angielsku.. -prosze o napisanie w jezyku angielskim w czasie pobytu w anglii w ramach wymiany młodziezy ,otrzymujesz smsa od wujka,który chciałby cie odwiedzic.Twoi gospodarze wyszli juz do pracy , a ty bedziesz .Pocztówka z wakacji po angielsku.. Co robicie dzisiaj/w tej chwili?. Wiadomość po angielsku.. pożegnanieWrite a postcard from your holidays - Napisz pocztówkę z wakacji - angielski.. Odpowiedz.. wakacje +4 głosów.. Podpisz: x,y,z.. Pisząc ją do znajomych, rodziny, bądź przyjaciela, z pewnością nie będziemy chcieli używać stylu oficjalnego, tak więc słownictwo potoczne , formy skrócone oraz czasowniki frazowe są tu jak najbardziej do zaakceptowania.UWAGA!. Pocztówka z wakacji we Włoszech: Hi Anton, Wie du weißt mache ich gerade Urlaub in Italien.. Z góry dziękuje;) Oto polecenie: Napisz pocztówkę z wakacji do koleżanki/kolegi w Anglii.-Podaj miejsce swojego pobytu.-Wyraź opinię na temat zakwaterowania.-Napisz coś na temat mieszkańców okolicy, w której przebywasz.-Napisz, jaka jest pogoda.Napisz list po angielsku..

Notatka po angielsku.

3 odpowiedzi.. holidays angielski kartka z wakacji po angielsku napisz kartkę z wakacji opis wakacji po angielsku pocztówka po angielsku Write a postcard from your holidaysProszę o napisanie mi pocztówki po angielsku oraz o tłumaczenie.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Pocztówka po angielsku to krótka i bardzo popularna wypowiedź pisemna.. Uczymy się trzech języków : angielski,polski,niemiecki.. Co będziesz robić jutro.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. kalka0303 pisze: 10 stycznia, 2016 o 16:58 .Napisz Pocztówkę po angielsku do kolegi z Londynu z wyjazdu w góry w ferie.W pocztówce napisz kogo poznałeś-łaś,kogo spotkałeś-łaś, napisz jakąś śmieszną lub niebezpieczną przygodę która ci się przydarzyła.. Charakteryzuje się nieformalnym tonem wypowiedzi.. Napisz o pogodzie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt