Opisz siebie po niemiecku w 5 zdaniach
Dzień Ojca w Niemczech.. Dzień Dziecka w Niemczech.. Przykład opisu mieszkania po niemiecku.. Nie Mam szczęścia do przyjaciół , mam tylko jedna "przyjaciolke" młodsza ode mnie , dlatego chce sobie znaleźć jakaś nowa , ale prawdziwa.Opisz siebie w kilku zdaniach po niemiecku ( jak sie nazywasz ile masz lat ( 16 , Ewa ) co lubisz robic jak spedzasz weekend z kim mieszkasz ( 2 siostry i 2 braci i mama ) Zgłoś nadużycie.. Na biurku stoi komputer.. Zadanie jest zamknięte.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2014-04-04 19:06:15Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. 5 znanych niemieckich zabytkówMeine beste Freundin heit Ania.. .opisz w 5 zdaniach swoje wakacje po niemiecku w perfekt .. Nocna lampka przyczepiona jest do półki nad łóżkiem.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 6 rozwiązań: autor: wercias16 13.5 .Zadanie: opisz swoją rodzine w 10 zdaniach po niemiecku Rozwiązanie: meine mutter hei t małgorzata und sie ist 40 jahre alt moja mama ma na imię i ma 40 latZobacz 9 odpowiedzi na pytanie: Opisz siebie w 5 zdaniach.. Ponieważ ona chce sprawdzić jakie popełniamy błędy.. Witamy na zalicz.net!. 2020-12-15 08:46:54 Co oznacza fraza tip pon it (w piosence o tańcu) 2020-12-13 18:42:25Zdania po niemiecku Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 4 rozwiązania: autor: Pataaaaa 26.4.2010 (15:52) Slowa po niemiecku!.

Opisz siebie po niemiecku.

Ta lekcja jest częścią kursu Gramatyka A1/A2.Jak opowiedzieć o sobie po niemiecku - Mein Name ist - Ich heiße - Ich wohne in Posen - Ich komme aus Polen - Ćwiczenia leksykalne - Czas na niemieckiOpis Rodziny po niemiecku +1 głos.. Chcesz poznać więcej zagadnień z gramatyki niemieckiej?. Jak mam opisać swoją rodzinę po niemiecku.Opisz siebie w kilku zdaniach, kim jesteś ?. Ponadto podstawowe formy, które tworzą ten czas przeszły, używane są również w innych konstrukcjach gramatycznych.10 zdań, niemiecki, opis, zalety, w 10 zdaniach.. Po przeczytaniu teorii zapraszam cię do wykonania kilku ćwiczeń z pytaniami po niemiecku w roli głównej.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.W tej lekcji dowiesz się, jak tworzy się pytania po niemiecku.. Opis siebie (imię Piotr ,wiek 15 ,data urodzenia 07.07.1999 ,miejsce zamieszkania Rypin ,kraj,szkoła,zainteresowania,ulubione przedmioty,rodzeństwo 2 siostry ,twoje zwierzęta niemam , Wygląd zewnętrzny: figura (nie jestem chudy ale też nie gruby) ,wzrost (183 ,oczy (zielone) ,(uszy,nos nie wiem obojętnie) ,charakter (miły przyjacielski itp)Przykład opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem Opis siebie po niemiecku dla dziewczyny - wzór..

Opis po niemiecku .

poleca 76 % .. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Opis pokoju po Niemiecku.. Choroby po niemiecku.. Obok biurka stoją dwie szafy.. Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.. Zupa szparagowa - przepis.. Przeciwieństwa po niemiecku.. Sie ist am 28 März 1986 in New York geboren.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Opis przyjaciela (kolegi) po niemiecku Opis przyjaciółki (koleżanki) po niemiecku .. 9 ocen .. choć nie daję tego po sobie poznać.. Proszę szybko pomóżcie na jutro to mam 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 23.1.2018 (20:56) - przydatność: 67% - głosów: 6Przydatne słowa w j. niemieckim.. Tak Nie.Opisz swoje mieszkanie po niemiecku.. Nie podobam się sobie z wyglądu, nie mam zbyt wielu przyjaciół.. Biurko stoi na prawo w kącie.. 11,349 wizyt.. Jeśli chcesz stworzyć własny opis siebie po niemiecku, który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu a my umieścimy go na stronie :)Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem..

Torebka po niemiecku.

Proszę.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Wskazówki jak napisać opis po niemiecku oraz przykładowe opisy.. Może już wiesz, że przyimek ma zawsze decydujący głos, jeśli chodzi o przypadek , w tórym będzie słowo po nim:Napisz 10 zdań po Niemiecku w czasie prateritum co robiłeś wczoraj.. Wiam mam na jezyk niemiecki opisać swoją rodzine.. Moze być wymyslona ma być opisane conajmniej 5 osób, ale mają byc błędy w zdaniach [nie wszystkich] .. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie .Opis po niemiecku - wzór, przykłady, zasady pisania.. Ich bin ein Einzelkind.Przykład opisu piosenkarki po niemiecku z tłumaczeniem Opis znanej osoby po niemiecku - wzór.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.PO POLSKU Ideał piękna według mnie,to wysoki mężczyzna o ciemnych oczach.Koniecznie szatyn z lśniąco białymi zębami.Nie szata zdobi człowieka,lecz widzę go w eleganckich ciemnych spodniach,pięknej koszuli i marynarce.Jest bardzo zadbany,o czym świadczy jego gładka skóra.Włosy ma lekko wymodelowane za pomocą żelu.Delikatny zapach perfum jakich używa,urokliwe i przenikliwe .Jak pewnie zauważyłeś, powyższy opis pokoju po niemiecku zawiera bardzo dużo przyimków (auf, an, unter i tak dalej) - są to przyimki miejsca..

Grzyby po niemiecku.

Dziękuje za tyle odpowiedzi!. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 3 rozwiązania: autor: michal-kostek 9.5.2010 (12:23) jak się czyta parapet po niemiecku?. Szczególnie w języku mówionym.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Dialogi po niemiecku - W aptece (1) Dialogi po niemiecku - Wzywanie pomocy (1) Herbata i wszystko co z nią związane po niemiecku (1) Internetowa biblioteka Instytutu Goethego (1) Jak napisać kartkę na święta po niemiecku (1) Jak pisać umlauty na klawiaturze (1) Jak używać niemieckiej czcionki bez zmieniania ustawień (1)Opisz siebie w kilku zdaniach, kim jesteś ?. Opis siebie samego.. Niemiecki język potoczny.. Popularne drzewa po niemiecku.. Opis niemiecki wzór.. Jidysz - dialekt niemiecki.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2014-04-04 19:06:15 .. Podoba się?. Nad biurkiem jest półka na książki.. Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji.. Wiecznie gram przed wszystkimi, tylko w Internecie i w swoich historiach potrafię być sobą.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Opis siebie po niemiecku - chłopak .. Dziękuje za tyle odpowiedzi!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt