Napisz po niemiecku czym sie interesujesz
Zobacz 5 odpowiedzi na zadanie: Jak napisać to po niemiecku: Czym się interesujesz?Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa czym się interesujesz w słowniku online PONS!. sich interessieren für @Asgard Tłumaczenia pośrednie.. Już za moment będziesz w stanie w prostych zdaniach wyrazić to po niemiecku.. ;* :D. pytam , bo mam problem z tym ,że kiedy ktoś mnie pyta czym się interesuję to nie wiem za bardzo jak odpowiedzieć .. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Odpowiedź: 2.interesuje sie fotografią, a ty?. SIATKÓWKĄ I WSZYSTKO CO JEST ZWIĄZANE ZE SPORTEM PROSZE WYKONAC TO RECZNIE A NIE PRZEZ GOOGLE TLUMACZ .. Polish Nie miałam pojęcia czym zajmuje się department sprzedaży w 5-gwiazdkowym hotelu.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. interesować się (czymś) Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. Coś innego nisz muza.. 4.Uwielbiam słuchać muzyki przy niej się odprężam.. Liczba pojedyncza: ich - interessiere mich - interesuję się.. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.🎓 Odpowiedz na pytania po niemiecku (odpowiedź zawarta jest w nawiasie, odpowiedz pełnym zdaniem): 1) Was liest du gern - Pytania i odpowiedzi - Język niemiecki ..

no , ale ...Czym się interesujesz.

bo specjalnie jak pomyślę nad tym to .niczym tak naprawdę się nie interesuję tak na poważnie .-.- szkoła - dom itd.. Napisz e-mail po niemiecku do koleżanki czym się interesujesz, jak spędzasz wolny czas i gdzie ?. Definicja .. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. 1.Interesuje się tańcem i malarstwem.. jedynie .dużo czytam o zjawiskach paranormalnych , duchach , przepowiedniach itp. xD .. - sich interessierenPrzykłady użycia - "Interesuję się.". po niemiecku.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Przykłady użycia - "czym" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Trochę glupie pytanie, ale jak myślicie czym, dużo tego no ale.. bo tyle osób mnie się pyta czym sie interesuje a ja nie potrafie odpowiedziec bo raczej sie tak wszystkim po trochu interesuje.interesować się czymś po niemiecku .. ważne !. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'interesować się' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Podobnie, nie można po prostu odrzucić wniosku, jeśli nie podasz swojego zdjęcia w CV, ale i tak bardzo często zdarza się, że kandydaci dołączają zdjęcie z głową („Bewerbungsfoto").. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa interesować się czymś w słowniku online PONS!.

Wypróbuj za darmo.Czym się interesujesz .?

Napisz na czym polegała asymilacja żydów i jak wyglądał ten proces w poszczególnych zaborach?interesujący - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. (Interesuję się najnowszą literaturą.). Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-10-22 17:40:35interesować się - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. eTutor - kurs niemieckiego online.. Tylko nie piszcie muzyka.. Co znaczy i jak powiedzieć "interesować się" po niemiecku?. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. 5.Gdy robię te rzeczy czuję się szczęśliwa.. er, sie, es - interessiert sich - interesuje sięCzym się można interesować?. NAJLEPSZA ODOWIEDZ DAM PO 19 BO WTEDY MOJA MAMA WRACA I ZOBACZY I POWIE KTORA JEST RECZNA A KTORA Z GOOGLE TLUMACZACzym sie interesujesz po niemiecku.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćPytanie zaczynające się od słówka "czy" Tworzenie pytań w języku niemieckim W języku niemieckim zdanie pytające tworzymy albo przez postawienie na pierwszym miejscu w zdaniu czasownika w formie osobowej lub przez zastosowanie zaimka pytającego lub zaimka pytającego w połączeniu z przyimkiem.Hobby po niemiecku z wymową Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność..

du - interessiert dich - interesujesz się.

"interesować" po niemiecku — Słownik polsko-niemiecki | zobacz "interesować" po polsku .. (Czym się interesujesz?). Jeśli zdecydujesz się dołączyć swoje zdjęcie, powinno ono wyglądać profesjonalnie i być dobrą reprezentacją siebie w środowisku pracy.Spotykasz się z przyjaciółmi czy po prostu leniuchujesz?. 3.Lubię chodzić na spacery z psem i jeździć rowerem.. Polish Chodzi tu o twój interes , twój wkład w społeczeństwo, pieniądze -- cokolwiek -- twoje ciało, twoja rodzina.. Ich ineresiere sich Sport, Musik und Tiere.interesować się (czymś) po niemiecku .. Ej, spotykanie się z przyjaciółmi to zainteresowanie.. Polish Jeśli po załatwieniu tego, co jest napisane w wiadomości e-mail, nie chcesz, aby była ona nadal oflagowana, przytrzymaj nad nią wskaźnik myszy i .Sprawdź tłumaczenia 'interesować się' na język Niemiecki.. PROSZĘ O POMOC !. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Jak napisać po niemiecku: 1.Czym się interesujesz?. Uwaga: jeśli interesuje cię praca w Niemczech przez agencję pracy, nie musisz martwić się o CV po niemiecku.. 2.Zbieram widokówki uważam że jest to ciekawe.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Zobacz -> odmiana zaimków zwrotnych po niemiecku - TUTAJ Odmiana czasownika interessieren sich w czasie teraźniejszym wygląda następująco:..

Oprócz: Czym sie interesujesz po niemiecku.

- rozwiązanie zadania .. Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.6 zdań po Niemiecku co mnie interesuje .. Polish W poczcie Hotmail napisz wiadomość, wybierz zdjęcia i wyślij.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa napisać w słowniku online PONS!. 6 Słowa te powinny nam ułatwić zrozumienie, że Jehowa interesuje się czymś więcej niż tylko tym, co widzą ludzie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt