Napisz po niemiecku co robiłeś w wakacje
Opis ferii zimowych po niemiecku ( tylko nie z tłumacza ) w czasie teraźniejszym Daje .Co to za miejsce… Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem.. 6.Czy ci się podobało i dlaczego?Kilka zdań po Niemiecku "Co robilem na Wakacjach" Czesc, jestem cienki z J. niemieckiego wiec prosze was o pomoc.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Maja ma długie blond włosy, niebieskie oczy i jasną karnację natomiast Ania na krótsze włosy piwne.Napisz 10 zdań o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.90% Ich lade dich auf Sommerferien - zapraszam Cię na wakacje - list po niemiecku Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Napisz co robiłaś przez wakacje po niemiecku.. Moje ostatnie wakacje spędziłam w Australii.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Byłam tez z dziadkami na Słowacji..

Po niemiecku, kilka zdań.

3.Gdzie nocowałaś?. Wakacje upłynęły bardzo szybko.. Proszę o pomoc !. :) Musze napisac pare zdań to co robilem na wakacjach , a robilem: - grałem na komputzerze - Duzo czasu spedzałem na rowerze.. Z kim byłeś na wakacjach.. Spędziłem 2 miesiące z rodziną i przyjaciółmi.. W sierpniu pojechałam na chorwacje z rodzicami.. Będe wdzieczna.. This year I spent my first week of holiday with my grandma, then I was gone to Dziwnowek.Strony: 1 2. gdzie spędziłeś swoje ostatnie wakacje po angielsku holidays angielski opis wakacji po .. dramat długie formy wypowiedzi po angielsku Henryk Sienkiewicz ignacy krasicki interpretacja j.w. goethe jak napisać wypracowanie jak pisać wypracowanie maturalne Jan .. "Moje wakacje" - opis po angielsku .Napisz 10 zdań po Niemiecku w czasie prateritum co robiłeś wczoraj.. Moje wakacje były udane.Napisz w języku niemieckim pocztówkę(wypracowanie} Jesteś na wakacjach w Austrii.Napisz pocztówkę rodziców w której:-poinformujesz jaka jest okolica-opisz jaką macie pogodę -napisz gdzie byłeś i co robiłeś -podpisz się jako xiz-długośc pocztówki min.160 słówProszę o napisanie po niemiecku wypracowania na temat Meine ferien .Przykłady użycia - "w wakacje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. 2011-02-06 11:24:17 Napisz 10 dowolnych zdań po angielsku ..

Czym pojechałeś na wakacje 5.

Byłam tam z moimi najlepszymi przyjaciółkami: Kasią i Anią.. Razem z Przyjaciółką byłam w Hiszpanii.. Jezdzilam z kolezankami nad Wisłe.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis wakacji po niemiecku .Prosze o pomoc w napisaniu kilku prostych zdań(4-5)w języku niemieckim na temat :" Meine Sommerferien" wraz z tłumaczeniem.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19 Napisz podane zdania w czasie przeszłym Perfekt .. - Nie traciłem czasu na brednie - spotykałem sie bardzo czesto z przyjaciólmi - poznało sie nowych znajomych.Zadanie: napisz 12 zdan w czasie przeszlym co robiles w wakacje po Rozwiązanie: wahrend der sommerfeirne habe ich vor allem viel gefaulentz ausserdem habe ich vor dem computer Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego..

Co tam robiłeś 6.

Było super, plywalam w morzu i zwiedzałam miasta i kupowałam pamiątki.. 2013-09-01 19:20:41; Napisz cos o .Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. 15 pkt za rozwiązanie + 8 pkt za najlepsze rozwiązanie - 18.2.2017 (20:43) - przydatność: 87% - głosów: 15 Polish Jako młody chłopiec w każde wakacje byłem w parku narodowym.Napisz 10 zdań po niemiecku o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Pomuszcie zadanie z niemieckiego daje naj Napisz opis dnia w czasie PEERFECT po niemiecku od wstania do pojscia spac z Gory dziekuje.. Proszę szybko pomóżcie na jutro to mam 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 23.1.2018 (20:56) - przydatność: 67% - głosów: 6Napisz kilka zdań na temat co robiłeś w ferie zimowe ( w czasie przeszłym perfekt) Pomoże ktoś?. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Zdania po niemiecku w czasie przeszłym perfekt o wakacjach.. Są nieziemsko śliczne.. Chodzilam na spacery, jezdzilam na rolkach i rowerze.. Jak po niemiecku w czasie Perfekt będzie: 1.Gdzie byłeś na wakacjach.. 4.Co tam robiłaś?. :)Kilka zdań po Niemiecku "Co robilem na Wakacjach " 2010-09-08 20:48:59 6 zdań (najmniej) po niemiecku o wakacjach w czasie przeszłym 2011-11-25 10:18:23 napisz 10 zdań o wakacjach .Napisz wypracowanie co robiłaś w wakacje po niemiecku w czasie Perfekt 1.Gdzie spędziałaś wakacje ?.

Te wakacje były super.

bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Język niemiecki.. Jaka była Pogoda 2009-10-11 18:43:46; Napisz po niemiecku 2013-05-26 13:30:35; Napisz co robiłeś w wakacje?. Są wesołymi dziewczynami.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Z GÓRY DZIEKUJE!. Maja i Ania mają 16 lat.. Nasz wyjazd trwał miesiąc.. 2.Czym pojechałaś?. ( niemiecki ) 2011-05-22 15:06:49Napisz do kolegi list(po niemiecku) na 50 słów jak spędziłeś wakacje ,w jakim terminie,jaka była pogoda i z kim i co tam robiłeś .Zaproponuj wspólny wyjazd po niemiecku ma być pliss niech ktoś napisze w miarę prostym języki.Ma być napisane nieformalnie1.. 5.Co zwiedziłaś?.Komentarze

Brak komentarzy.