Opis dnia po niemiecku 10 zdań
Może już wiesz, że przyimek ma zawsze decydujący głos, jeśli chodzi o przypadek , w tórym będzie słowo po nim:Musze napisac na niemca opis dnia, oto tekst po polsku: "Wstaje o 6.45 i ide sie myć, o 7 jem sniadanie.. O 7:20 jem śniadanie.. O 15:15 kończę lekcje.. Jeżeli znasz odpowiedź na pytanie Opis obrazka po niemiecku z podrecznika 2b cwiczenia to koniecznie10 zdan po niemiecku o swietach.. 0 głosów.. Wystarczy Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: KayJean 19.4.2010 (06:03) kto po niemiecku napisze mi przepis np na ciasto czy sałatke obojetnie co .. Po południu poszłam do domu.. Then I go to the kitchen where I make myself a protein .Witam, czy ktoś by mi mógł pomóc napisać opis dnia po Niemiecku?. 84% Opis dnia w czasie .Opisz swój dzień po niemiecku ( 10 -15 zdań ) Mogą być jakieś.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. 504 wizyt.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 6 rozwiązań: autor: glomba1 21.4.2010 (20:13)Opisz swój dzień po niemiecku w czasie Perfekt - 16 zdań.. :) Zgłoś nadużycie.. Zjadłam obiad.. Przydatność 70% Opis dnia w czasie perfekt.. Pozniej pomagam w przygotowaniu kolacji, sciele lozko i zmywam naczynia.. BARDZO PILNE!. O 7.00 idę się umyć.. O 7.15 ubieram się.. (gram w koszykówkę) 11.Podczas tworzenia tekstu, w którym stworzysz opis pt. Mój dzień po niemiecku, przećwiczysz słówka i zwroty, a także poznasz najważniejsze czynności po niemiecku, który każdy wykonuje podczas standardowego dnia..

Napisz opis dnia po niemiecku.

1 Zobacz odpowiedź Jeden Tag stehe ich um 7 Uhr auf.. zadanie dodane 13 stycznia 2011 w Język niemiecki przez użytkownika angella98 (10) .. nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.. (robię zadanie domowe) 10.Ich spiele Basketball.. Ze szkoły wracam o 14 i ide jesc obiad, o 15 ide na dwor z kolegami, po powrocie do domu ide odrabiac lekcje potem gram na komputerze i oglądam tv, o 20.45 ide na praktyki.. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. Pilne !. Zadanie jest zamknięte.. (tzn. przetłumaczyć na j. Niemiecki) Wstaje o 6.30.. Potem poszłam do szkoły.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. O 8.00 zaczynam lekcje.. .Opis dnia po niemiecku.. - napisał w Wysypisko: Witam.to zadanie mam zrobić na środę.Mam sporządzić plan co robiłem wczoraj w czasie imperfekt.czy ktoś moze mi sprawdzić takie coś co zrobiłem i powiedziec gdzie sa błędy i jak je skorygować?. na busa by dojechac na uniwersytet w (miejscowośc).. Nach dem habe ich das Frustuck gegessen.Opis dnia po niemiecku to łatwy i przydatny temat w codziennej rozmowie.. Komentarze (2) piotrek131617.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.W dzień Przydatność 70% Opis dnia w czasie perfekt, Napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie przeszłym Opis..

Czytaj zdanie po niemiecku, odkrywaj jego znaczenie po polsku.

W domu odpoczywałam.. To też częsty temat pracy domowej dla uczniów, więc warto skorzystać z takiej ściągi.Jeżeli już raz opanujesz podstawy, będziesz mógł do nich wrócić po dłuższym czasie.. - Czekam 10 min.. Do szkoły wychodze o 7.20.. Opowiadanie o sobie / Wer bin ich?. I odwrotnie!Opis dnia w języku niemieckim GODZINY PO NIEMIECKU dnia po niemiecku Przykład opisu codziennego dnia po niemiecku.. JĘZYK NIEMIECKI 500 ZDAŃ czytaj po cichu, czytaj na głos.. Potrzebuję około 8 zdań .. Z góry dziękuję !Feb 16, 2019 - Opis dnia w języku niemieckimGODZINY PO NIEMIECKU dnia w języku niemieckim Gdy tylko wstaniemy z łóżka, myślimy o tym, że jest rano i trzeba iść do pracy.. W między czasie znajduję czas na naukę.. (uwaga:takie rzeczy jak litery z kropkami i kreskami np. u unlałt bede pisał w (), np. Opiszcie mi ładnie opis dnia po niemiecku 10 zdań ;)) od Klaudusia244.. Opis dnia po niemiecku to zestawienie czynności, które wykonujemy w ciągu dnia, stosownie do pory.. Kierując się zasadą, że zbyt duża porcja materiału nie wpływa pozytywnie na naszą motywację, pozwoliłam sobie zaprezentować Wam dzisiaj jedynie pewną część materiału.Opis dnia po niemiecku - wzór.. Tym razem zajmiemy się zwrotami związanymi z opisem przebiegu dnia..

(lub o 4 po południu) O 17:20 ...Opis osoby po niemiecku .

O 7:30 jadę do szkoły.. (lub 3.15 po południu) O 16.00 jem obiad.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Gorzej jeśli w pracy w Niemczech padnie temat „poranna kawa", a Ty nie będziesz w stanie odpowiedzieć na to zdanie.Jak pewnie zauważyłeś, powyższy opis pokoju po niemiecku zawiera bardzo dużo przyimków (auf, an, unter i tak dalej) - są to przyimki miejsca.. Języki obce online.. Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictw…Parę zdań po niemiecku na temat filmu Goodbye Lenin.. Przeważnie przed 12 idę spać..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt