Opisz szkołę po niemiecku
Witam chciałbym aby ktoś mi to przetłumaczył.. Przetlumaczcie to na niemiecki , jak najszybciej blagam !. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Przykład opisu piosenkarki po niemiecku z tłumaczeniem Opis znanej osoby po niemiecku - wzór.. POMOCY !. CV, które gwarantuje Ci zaproszenie na rozmowęOpis drogi do szkoly po niemiecku .. Moja droga do szkoły nie jest dluga .. Koniecznie przeczytaj te wpisy: Ja prawidłowo opisać poziom znajomości języka w CV po niemiecku?. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. Teil 1 der Stift, die Stifte - pisak, pisaki (ale tym słowem określa się również długopis, ołówek lub kredkę) der Bleistift, die Bleistifte - ołówek, ołówki der Kuli, die Kulis - długopis, długopisy […]Mam opisać ulubiony dzień w szkole (jakie mam przedmioty szkole i co na nie muszę zabrać).. słucham muzyki(od 17 -19)„Szkoła moich marzeń" Oto moja wymarzona szkoła.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: 1.Informacje o szkole 2.Szczegółowy opis budynku 3.Opis hali sportowej 4.Wygląd boisk sportowych (do piłki noznej i koszykówki) 5.Widok na parking.Przydatność 50% Opis osoby po niemiecku.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17 4.pózniej w pon..

opis szkoly po niemiecku.

Po południu poszłam do domu.. Sala gimnastyczna posiada wielki wiatrak, żeby można było sobie polatać, ścianę do wspinaczki, gigantyczną trampolinę oraz kort do tenisa.Przykłady użycia - "szkoła" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. 2012-03-14 18:25:29; Opisz swój dzień ( siedem zdań) .. W domu odpoczywałam.. Zjadłam obiad.. :D 2010-05-04 19:35:27; Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Zrobiłam zadanie domowe .. Oprócz tego opisując obrazek po niemiecku należy zachować odpowiednie reguły.. Zaczynam od słówek z rodzajnikiem „der".. Dyplom czeladnika - Gesellenbrief Potrzebujesz więcej informacji odnośnie pisania CV?. Opisywanie obrazka po niemiecku możemy sobie wyobrazić tak jak opisywanie obrazu osobie niewidomej - musimy jak najdokładniej opisać każdy szczegół.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Przede wszystkim: 1.Zadanie: opisz po niemiecku swój dom proszę na jutro napiszcie tak żeby było widać,że jest to napisane na 2 kl gim Rozwiązanie: mein haus ist sehr grob, jeder hat sein eigenes zimmer mein haus ist ein zweistockiges, in derOpisz swoją szkołę (nie z wyglądu) ..

Opisz swoją szkołę.

Jestem zielony z niemieckiego i potrzebuje pomocy.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Opis obrazka po niemiecku to jedno z poleceń, które pojawia się na ustnym egzaminie maturalnym z języka niemieckiego.. Chodzę do drugiej klasy.. gram na komputerze(od 17 -19) wt.. Maturzysta opisuje zdjęcie znajdujące się w wylosowanym przez siebie zestawie i odpowiada na trzy pytania powiązane z tematyką ilustracji.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Moja szkoła nazywa się.. 3.Moja szkoła jest stara ale nowoczesna.. prosze , zeby ktos mi to przetłumaczył na prosty niemiecki jezyk : Moja szkoła jest duża i ładna .. Sie ist am 28 März 1986 in New York geboren.Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. W szkole pracuje trzech nauczycieli i dwanaście nauczycielek.. jest ona zadbana i czysta .. Moja wychowawczyni nazywa się Anna Nowak.Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. Szkoła jest zbudowana z galaretki po której można skakać na przerwie.. ~~~ Najlepsze hinduskie wykształcenie w Hyderabad.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo..

Co znaczy i jak powiedzieć "szkoła" po niemiecku?

Jest też basen osobny dla chłopców, osobny dla dziewczynek.. Potem poszłam do szkoły.. Wychodzę z domu idę 5 minut prosto na przystanek .. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Dyrektor szkoły nazywa się Jan Kowalski.. Opisz swoją szkołę.. Do naszej szkoły uczęszcza około dwustu uczniów.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. 1.Moja szkoła znajduje się w.. Wysiadam z autobusu ktory zatrzymuje sie przy samej szkole .. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Mamy podwórko na które możemy wychodzic podczas lekcji .ASGARD rodzaje szkół szkoły w Niemczech słówka po niemiecku słownictwo online słowniczek słownik typy szkół Łukasz Tyczkowski Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger.Zadanie: opisz szkołę po niemiecku z góry dziękuję Rozwiązanie: meine schule hat ein hohes bildungsniveau die lehrer sind sehr anspruchsvoll, fragen uns vieleDzisiaj czas na słownictwo związane z przyborami szkolnymi i z klasą.. Chciałbym dodać iż w Piątek czyli "ulubiony dzień" mam J.Angielski (Podręcznik i zeszyt), J.Polski (Podręcznik i zeszyt, Historię (Podręcznik i zeszyt), Matematykę, Chemię..

- Schule, PenneOpisz swój dzień w szkole po niemiecku.

4.Obok mojej szkoły znajduje się Sad oraz piękny staw 5.Dyrektorem mojej szkoły jest.. 6.Do mojej szkoły uczęszcza.. uczniów 7.W mojej szkole uczy .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Polish Płatna, dobra szkoła .. Tutaj możecie je pobrać: Schulsachen.. Ide prosto i jestem w szkole .. opis szkoly po niemiecku..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt